Afyonkarahisar Kastamonu Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Kastamonu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 95,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 502 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 18dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Afyonkarahisar Kastamonu arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

Afyonkarahisar Kastamonu otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Afyonkarahisar Kastamonu güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Afyonkarahisar Kastamonu seyahatinize başlamadan önce, Afyonkarahisar ve Kastamonu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Afyonkarahisar ve Kastamonu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Afyonkarahisar Kastamonu Otobüs Biletleri

 Afyon Kastomunu otobüs bileti mi aradınız? Afyon Kastamonu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 

Abdurrahman Paşa Camisi, Tosya'dadır. 1584'te yaptırılmış, Yeni Cami adıyla da anılıyor. Acısu orman içi dinlenme yeri: Kastamonu kentine 31 km uzaklıkta; piknik. Açıkmaslak orman içi dinlenme yeri, Kastamonu kentine 3 km uzaklıkta; piknik.

Atabey Camisi, Kastamonu kentinde, Çobanoğullan döneminde, 1273’te yapılan cami ahşap direkli olması nedeniyle halk arasında "kırk direkli" olarak anılıyor. İlgaz Dağı Milli Parkı, Çankırı-Kastamonu il sınırında; yüzölçümü 1.088 ha; kuruluşu 1976; zengin bitki ve hayvan toplulukları; alabalık üretme istasyonu, geyik koruma ve üretme alanı; konaklama ve hizmet tesisleri, kam-ping, kayak, sportif balıkçılık; güney kesimi Çankırı ili sınırları içinde. Ibni Neccar Camisi, Kastamonu kentinde,1353 yapısı olduğu sanılıyor.

İsmail Bey Külliyesi, Kastamonu kentinde, Candaroğulları’ndan İsmail Bey döneminde (1443-60) yapılan külliye, cami, türbe, hamam, medrese ve imaretten oluşuyor. Kadı Dağı orman içi dinlenme yeri; Kastamonu kentine 12 km uzaklıkta; geniş bir piknik alanı. Kanlıgöl orman içi dinlenme yeri, Kastamonu kentine 26 km uzaklıkta; geniş bir piknik alanı.

Karşıyaka, Azdavay kasabasına 10 km uzaklıkta; piknik. Kastamonu Kalesi, Kastamonu kentinde; ilin en görkemli tarihsel yapısı olan ve Candaroğulları tarafından yeni bölümler eklenen, sonraları onarandan geçen kalenin BizanslIlar tarafından yaptırıldığı sanılıyor. LimanUstü orman içi dinlenme yeri: Cide kasabasına 15 km uzaklıkta: piknik, plaj. Soğuksu orman içi dinlenme yeri: Kastamonu kentine 40 km uzaklıkta: yol kenarında mesire yeri. Üçoluklar orman içi dinlenme yeri, Tosya kentine 3 km uzaklıkta; piknik. Yaralıgöz orman içi dinlenme yeri, Devrekâni kasabasına 35 km uzaklıkta: piknik.

  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
  Kastamonu Hakkında
Nüfus:
207,045
Yüzölçümü:
13.157,98 km²
Plaka:
37
Telefon kodu:
(366)
Otogar:
Kastamonu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.