Yolcu Sayısı
1

Afyonkarahisar Kastamonu Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Kastamonu Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Metro Turizm
700 TLBilet Al

Afyonkarahisar Kastamonu Arası

 • En Ucuz Sefer700,00 ₺
 • Afyonkarahisar → Kastamonu Arası Kaç Km502 km
 • Afyonkarahisar → Kastamonu Arası Kaç Saat11sa 45dk
 • Günlük Sefer Sayısı1
 • En Çok Sefer Yapan FirmaMetro Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı1

Afyonkarahisar Kastamonu Online Otobüs Bileti
Afyonkarahisar Kastamonu otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Afyonkarahisar Kastamonu güzergahı için arama yapın, Afyonkarahisar - Kastamonu arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Afyonkarahisar ve Kastamonu Şehirlerinde Ulaşım
Afyonkarahisar ve Kastamonu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Afyonkarahisar Kastamonu seyahatinize başlamadan önce, Afyonkarahisar ve Kastamonu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Afyonkarahisar → Kastamonu Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Afyonkarahisar - Kastamonu arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Afyonkarahisar - Kastamonu otobüs bileti fiyatı en ucuz 700,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Metro Turizm tarafından satılmaktadır.

Afyonkarahisar - Kastamonu arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Afyonkarahisar - Kastamonu arasında günlük ortalama 1 firma 1 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Metro Turizm.

Afyonkarahisar - Kastamonu arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Afyonkarahisar - Kastamonu arası otobüs yolculuğu ortalama 11sa 45dk sürmektedir.

Afyonkarahisar - Kastamonu arası uzaklık kaç km?
Afyonkarahisar - Kastamonu arası karayolu ile 502 km'dir.

Afyonkarahisar Kastamonu Otobüs Biletleri

 Afyon Kastomunu otobüs bileti mi aradınız? Afyon Kastamonu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 

Abdurrahman Paşa Camisi, Tosya'dadır. 1584'te yaptırılmış, Yeni Cami adıyla da anılıyor. Acısu orman içi dinlenme yeri: Kastamonu kentine 31 km uzaklıkta; piknik. Açıkmaslak orman içi dinlenme yeri, Kastamonu kentine 3 km uzaklıkta; piknik.

Atabey Camisi, Kastamonu kentinde, Çobanoğullan döneminde, 1273’te yapılan cami ahşap direkli olması nedeniyle halk arasında "kırk direkli" olarak anılıyor. İlgaz Dağı Milli Parkı, Çankırı-Kastamonu il sınırında; yüzölçümü 1.088 ha; kuruluşu 1976; zengin bitki ve hayvan toplulukları; alabalık üretme istasyonu, geyik koruma ve üretme alanı; konaklama ve hizmet tesisleri, kam-ping, kayak, sportif balıkçılık; güney kesimi Çankırı ili sınırları içinde. Ibni Neccar Camisi, Kastamonu kentinde,1353 yapısı olduğu sanılıyor.

İsmail Bey Külliyesi, Kastamonu kentinde, Candaroğulları’ndan İsmail Bey döneminde (1443-60) yapılan külliye, cami, türbe, hamam, medrese ve imaretten oluşuyor. Kadı Dağı orman içi dinlenme yeri; Kastamonu kentine 12 km uzaklıkta; geniş bir piknik alanı. Kanlıgöl orman içi dinlenme yeri, Kastamonu kentine 26 km uzaklıkta; geniş bir piknik alanı.

Karşıyaka, Azdavay kasabasına 10 km uzaklıkta; piknik. Kastamonu Kalesi, Kastamonu kentinde; ilin en görkemli tarihsel yapısı olan ve Candaroğulları tarafından yeni bölümler eklenen, sonraları onarandan geçen kalenin BizanslIlar tarafından yaptırıldığı sanılıyor. LimanUstü orman içi dinlenme yeri: Cide kasabasına 15 km uzaklıkta: piknik, plaj. Soğuksu orman içi dinlenme yeri: Kastamonu kentine 40 km uzaklıkta: yol kenarında mesire yeri. Üçoluklar orman içi dinlenme yeri, Tosya kentine 3 km uzaklıkta; piknik. Yaralıgöz orman içi dinlenme yeri, Devrekâni kasabasına 35 km uzaklıkta: piknik.

Afyonkarahisar → Kastamonu En Uygun Otobüs Biletleri

Afyonkarahisar Kastamonu otobüs bileti mi aradınız? Afyonkarahisar Kastamonu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Afyonkarahisar Kastamonu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Metro Turizm700 TL

Afyonkarahisar Hakkında

 • Nüfus396.621
 • Yüzölçümü14.719 km2
 • Plaka03
 • Telefon kodu(272)
 • OtogarAfyonkarahisar Otogarı

Kastamonu Hakkında

 • Nüfus207.045
 • Yüzölçümü13.158 km2
 • Plaka37
 • Telefon kodu(366)
 • OtogarKastamonu Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Afyonkarahisar → Kastamonu


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Afyonkarahisar Kastamonu Otobüs Firmaları


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr