Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al

Afyonkarahisar Kastamonu Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Kastamonu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 95,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 502 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Afyonkarahisar Kastamonu arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Afyonkarahisar Kastamonu bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Afyonkarahisar Kastamonu bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Afyonkarahisar Kastamonu otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Afyonkarahisar Kastamonu Otobüs Biletleri

 Afyon Kastomunu otobüs bileti mi aradınız? Afyon Kastamonu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 

Abdurrahman Paşa Camisi, Tosya'dadır. 1584'te yaptırılmış, Yeni Cami adıyla da anılıyor. Acısu orman içi dinlenme yeri: Kastamonu kentine 31 km uzaklıkta; piknik. Açıkmaslak orman içi dinlenme yeri, Kastamonu kentine 3 km uzaklıkta; piknik.

Atabey Camisi, Kastamonu kentinde, Çobanoğullan döneminde, 1273’te yapılan cami ahşap direkli olması nedeniyle halk arasında "kırk direkli" olarak anılıyor. İlgaz Dağı Milli Parkı, Çankırı-Kastamonu il sınırında; yüzölçümü 1.088 ha; kuruluşu 1976; zengin bitki ve hayvan toplulukları; alabalık üretme istasyonu, geyik koruma ve üretme alanı; konaklama ve hizmet tesisleri, kam-ping, kayak, sportif balıkçılık; güney kesimi Çankırı ili sınırları içinde. Ibni Neccar Camisi, Kastamonu kentinde,1353 yapısı olduğu sanılıyor.

İsmail Bey Külliyesi, Kastamonu kentinde, Candaroğulları’ndan İsmail Bey döneminde (1443-60) yapılan külliye, cami, türbe, hamam, medrese ve imaretten oluşuyor. Kadı Dağı orman içi dinlenme yeri; Kastamonu kentine 12 km uzaklıkta; geniş bir piknik alanı. Kanlıgöl orman içi dinlenme yeri, Kastamonu kentine 26 km uzaklıkta; geniş bir piknik alanı.

Karşıyaka, Azdavay kasabasına 10 km uzaklıkta; piknik. Kastamonu Kalesi, Kastamonu kentinde; ilin en görkemli tarihsel yapısı olan ve Candaroğulları tarafından yeni bölümler eklenen, sonraları onarandan geçen kalenin BizanslIlar tarafından yaptırıldığı sanılıyor. LimanUstü orman içi dinlenme yeri: Cide kasabasına 15 km uzaklıkta: piknik, plaj. Soğuksu orman içi dinlenme yeri: Kastamonu kentine 40 km uzaklıkta: yol kenarında mesire yeri. Üçoluklar orman içi dinlenme yeri, Tosya kentine 3 km uzaklıkta; piknik. Yaralıgöz orman içi dinlenme yeri, Devrekâni kasabasına 35 km uzaklıkta: piknik.

Afyonkarahisar Kastamonu otobüs bileti mi aradınız? Afyonkarahisar Kastamonu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Afyonkarahisar Kastamonu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
  Kastamonu Hakkında
Nüfus:
207,045
Yüzölçümü:
13.157,98 km²
Plaka:
37
Telefon kodu:
(366)
Otogar:
Kastamonu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.