Yolcu Sayısı
1

Sahilgülü Turizm Otobüs Bileti

Sahilgülü Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBELEDİYE OTOGARI No:1 Türkeli Sinop
  • Müşteri Servisi0 (368) 671 3400
  • İnternet Sitesisahilgulu.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

80 %
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sahilgülü Turizm


Çok İyi
75 % (3)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
25 % (1)

ilginiz ve alakanız için teşekkürler.

"İgrenç Ötesi Bir Yolculuk"

Ramazan Bayramı 3. Gün Çatalzeytinden günler öncesinden aldıgım bilet hiç bir uyarı yapılmadan ek sefer için satılmış üstelik ek sefer için konan otobus eski 403 lerden arabanın koltuk arkalarında hala küllükler var düşünün artık. Ve bu konuda hiç bir uyarı yapılmadı yoksa hayatta almazdım bilet. Yolda ikram diye bayat kek ve meyve suyu diyede küçük kutu dağıltı. Tüm motor sesi arabanın içinde koltuklar rahatsız. Ve çatalzeytin yazahanesinde bu ne böyle bunla yol mu biter dediğimde yazanede duran yaşlı ve kaba bir adam bana saygısızca laflar etti bunla yetmezmiş gibi daha 14-15 yaşında yeni yetme bir çocuk aynı saygız konuşmalara devam etti bundan sonra asla tercih etmeyeceğim gibi köyden ve tanıdıklarımdan hiç birinede SAHİLGÜLÜ denen bu firmadan bilet aldırmayacağım.

SAHİLGÜLÜ TEK BÜYÜK.

"çok güzel"

çok güzel ççok teşekkür ederiz ilginiz için ben bugün sahilgülü ile sinob a gidiyorum...:):):):):):)

Sahilgülü Turizm Hakkında

Sahilgülü Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Sahilgülü Turizm bilet fiyatları burada!
Sahilgülü Turizm, kurulduğu günden bu yana yüksek kalite hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren otobüs firmasıdır. Sahil gülü, yolcu taşımacılığı alanında çalışma yaşamını devam ettirirken her zaman müşterilerinin memnuniyetini ve haklarını gözeterek büyümeye ve bağlı bulunduğu toplumun ilkeleri ile çelişmemeye özen göstermektedir. Başlangıçta sahip olduğu seferlerini fazlalaştırarak her geçen gün hizmet merkezlerini ve sistemini büyütmeyi hedeflemektedir. Sahilgülü, “İstanbul, Gebze, Çayırova, Tepeüstü” varış noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayan otobüs firmasıdır. Firma, doğru ve odaklı büyümenin yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğini, bunun için de daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş hizmet personelinin gerekliliğini bilmektedir.
Türkiye'de, Karadeniz bölgesinde bulunan Sinop ilinin bir ilçesidir. Kastamonu sınırında bulunmaktadır. Karadeniz’in kıyısında bir sahil yerleşkesidir. Sahil Gülü Seyahat yerel halkın kaliteli hizmetlerinden dolayı tercih ettiği otobüs firmasıdır.
Sahil Gülü Turizm Hakkında
Türkeli merkezli olmak üzere şehirlerarası insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. Taşımacılık sektöründe kaliteli ve güvenli firmalar arasında yer almaktadır.
Müşteri memnuniyetini benimseyen sahil gülü turizm yolcularının isteklerine karşılık verebilmek için çalışmalar yapmaktadır. Karayolu taşımacılık sektöründe öncü firmalar arasında bulunabilmek için sektörün getirdiği bütün değişimleri yakından takip ederek yenilikçi bir firma olarak kendini geliştirici çalışmalar yapmaktadır.
Günümüz teknolojisine uyum sağlayarak müşterilerinin beklentilerine karşılık verebilmek adına kaliteli hizmet sunmaktadır. Personel seçiminde oldukça titiz davranan sahil gülü seyahat güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir. Personel için eğitim departmanları oluşturarak seçtiği personele ilk önce bu departmanlarda eğitim vermektedir. Dinamik, işini layıkıyla yapan bir ekip kurma çabasındadır. Bünyesinde çalıştırdığı personeli de memnun etmeye çalışmaktadır. Çünkü müşterinin memnun olabilmesi için önce personelinin mutlu olması gerektiğini bilmektedir. Güler yüzlü personel ile müşteri memnuniyetini daha fazla alacağını düşünmektedir. Kaptan şoför seçimlerinde ise işinde deneyimli kişiler tercih edilmektedir. Seyahat sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için araçların bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Bütün tedbirler alındıktan sonra araçlar yola çıkmaktadır.
Sahil Gülü Seyahatin Misyonu
Karayolu ulaşım sektöründe Avrupa ve Dünya standartlarında çalışmalar yaparak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde dinamik, yenilikçi çalışanlarla beraber yüksek kalitede ve müşterilerin beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermek.
Sahil Gülü Seyahatin Vizyonu
Ulaşım sektöründe referans ve marka bir şirket haline gelmek, müşterilerin beklentilerini karşılayabilmek, eksiksiz bir şekilde müşteri memnuniyeti sağlayabilmek, sahil gülü seyahatin tercih etmiş olan yolcuların can ve mal güvenliğini sağlayabilmek, müşterilerin zamanlarına ve haklarına saygılı olmak, çalışanlarına saygılı olarak hepsine eşit davranmak, Çevre ve insana karşı sorumluluklarının bilincinde olmak sahil gülü turizmin vizyonudur.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr