scorecardresearch
neredennereye.com, Sahilgülü Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Sahilgülü Turizm

Sahilgülü Turizm

En Popüler Sahilgülü Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Sahilgülü Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sahilgülü Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Sahilgülü Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sahilgülü Turizm

 Türkeli
0368 671 34 00 - 671 34 01 - 671 40 04

Sahilgülü Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Sahilgülü Turizm bilet fiyatları burada!Sahilgülü Turizm, kurulduğu günden bu yana yüksek kalite hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren otobüs firmasıdır. Sahil gülü, yolcu taşımacılığı alanında çalışma yaşamını devam ettirirken her zaman müşterilerinin memnuniyetini ve haklarını gözeterek büyümeye ve bağlı bulunduğu toplumun ilkeleri ile çelişmemeye özen göstermektedir. Başlangıçta sahip olduğu seferlerini fazlalaştırarak her geçen gün hizmet merkezlerini ve sistemini büyütmeyi hedeflemektedir. Sahilgülü, “İstanbul, Gebze, Çayırova, Tepeüstü” varış noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayan otobüs firmasıdır. Firma, doğru ve odaklı büyümenin yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğini, bunun için de daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş hizmet personelinin gerekliliğini bilmektedir. 

 

Sahil gülü Turizm otobüs firması kendisine misyon olarak, “Ulaşım sektöründe gerekli bütün altyapı ve teknik ekipleri oluşturarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak. Müşterinin ve bulunduğu çevrenin hak ve saygınlığını firmanın büyüme prensibleri arasında barındırarak değerlere zarar vermeden büyümek. İnsan ve çevre ilişkilerinde, öncelikle kendi bünyesinde barındırdığı insanlar olmak üzere kişilerin haklarını koruyarak, maddi manevi değer kaybını önlemek,” ilkelerini benimsemiştir.

 

Sahilgülü, kendisine vizyon olarak, “Bağlı bulunduğu coğrafya içerisinde daima hedefleri doğrultusunda ilerlemek, hedeflerini yerine getirirken çeşitli değerleri koruyarak her geçen gün biraz daha büyümek” ilkelerini benimsemiştir. 

Sahilgülü Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Sahilgülü Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Çatalzeytin 80 TL
İstanbul - Türkeli 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
74Puan
67%
0%
0%
0%
33%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"İgrenç Ötesi Bir Yolculuk" Misafir
Ramazan Bayramı 3. Gün Çatalzeytinden günler öncesinden aldıgım bilet hiç bir uyarı yapılmadan ek sefer için satılmış üstelik ek sefer için konan otobus eski 403 lerden arabanın koltuk arkalarında hala küllükler var düşünün artık. Ve bu konuda hiç bir uyarı yapılmadı yoksa hayatta almazdım bilet. Yolda ikram diye bayat kek ve meyve suyu diyede küçük kutu dağıltı. Tüm motor sesi arabanın içinde koltuklar rahatsız. Ve çatalzeytin yazahanesinde bu ne böyle bunla yol mu biter dediğimde yazanede duran yaşlı ve kaba bir adam bana saygısızca laflar etti bunla yetmezmiş gibi daha 14-15 yaşında yeni yetme bir çocuk aynı saygız konuşmalara devam etti bundan sonra asla tercih etmeyeceğim gibi köyden ve tanıdıklarımdan hiç birinede SAHİLGÜLÜ denen bu firmadan bilet aldırmayacağım.
"" SEDAT DEMİRCİ
SAHİLGÜLÜ TEK BÜYÜK.
"çok güzel" hanife
çok güzel ççok teşekkür ederiz ilginiz için ben bugün sahilgülü ile sinob a gidiyorum...:):):):):):)