neredennereye.com, Karabük Doğuş firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Karabük Doğuş Otobüs Bileti

Karabük Doğuş
Karabük Doğuş
 

neredennereye.com,
Karabük Doğuş
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Karabük Doğuş Şubeleri

 

neredennereye.com,
Karabük Doğuş
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Karabük Doğuş

Otogar Karabük
0370 424 1919

Karabük Doğuş Otobüs Firması

Karabük Doğuş otobüs firması küçük ve yerel bir işletme olarak yolcu taşımacılığı alanında faaliyet göstermeye başlayan kuruluşlardan biridir. Firma yakın tarihte oldukça küçük maliyetler içerisinde oldukça zor şartlar altında kurulmayı başarmıştır. Kurulmuş olduğu dönemin zor şartları içerisinde, yol ve otobüs bulmanın oldukça zor olmadı gibi, firma kendi ilkeleri doğrultusunda başta kendi çevresine kaliteli hizmet sağlayabilmek adına çalışmalarından vazgeçmemiştir. Firma kurucusunun beyanına göre sektöre adım atarak yolcu taşımacılığının hizmet kalitesini başta kendi çevresinde geliştirmeyi düşündüğünde, otobüsler kamyon kasalarından bozularak yapılmaktadır. Oldukça köklü bir yerel işletme olan Karabük Doğuş firması zamanla kendi düzen ve istikrarını sağlayarak daha fazla kişiye ulaşmayı başarmış ve yolcularının kendisine karşı bir güven duymasını sağlamıştır.

Geçen zamanın teknolojiyi geliştirmesi ile birlikte Karabük Doğuş firması da çağın getirdiği bu yenilikleri azami miktarda uygulamaya özen göstermektedir. Kurulduğu zamanlarda müsait olmayan şartlar nedeni ile seferlerini günübirlik şekilde 24 saatte bir gerçekleştirebilen firma bu konuda yatırımlarını sağlam temeller üzerine kurarak sefer sıklığını arttırmayı başarmıştır. Hizmet sektörüne girdiği günden bu yana büyümesine devam etmek amacı güden firma oldukça küçük bir yapılanma olmasına karşın hizmet sektörünün en olmazsa olmaz noktalarından birinin yolcularına karşı daima güler yüzlü ve profesyonel hizmet sağlamak olduğunun bilincinde olarak, kendi içerisinde personel ve kişisel eğitim geliştirmelerini sürdürmeye devam etmektedir. Karabük Doguş firması günümüzde, “Ankara, Araç, Bacakkadı, Beycuma, Çaycuma, Çukur, Bartın, Diphan, Geymene, İğdir, Kanlıgöl, Karabük, Karamanlar, Kastamonu, Konarı, Kozlu, Kastamonu, Serdar, Toprakcuma, Yenice, Zonguldak” arasında düzenli sefer politakası uygulamakta ve çalışma yaşamına başarılı şekilde devam etmektedir.

Temel amaç olarak yolcularına, seyahat serüvenlerinin güvenli, kaliteli, konforlu ve eğlenceli geçmesini temenni eden Karabük Doğuş bunun yalnızca otobüs yolculuğu ile sınırlı kalmaması için Türkiye’nin her noktasına kolaylıkla ulaşabilmek adına hizmet sınırları geliştirmeyi hedeflemektedir. Bu kapsamda artık en uygun Karabük Doğuş otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
90Puan
50%
50%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
teşekkürler
"" Misafir
Hizmetiniz çok iyiydi...