Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
110 TL
Bilet Al

İzmir Kastamonu Otobüs Bileti

İzmir Kastamonu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 110,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 825 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 14sa 28dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Kastamonu arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İzmir Kastamonu bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Kastamonu bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Kastamonu otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Kastamonu Otobüs Biletleri

 İzmir Kastomonu otobüs bileti mi aradınız? İzmir Kastamonu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan ve Çankırı, Karabük, çorum, Sinop ve Bartın illeri ile çevrili 20 ilçesi bulunan Çanakkale Türküsü ’nün Kastamonulu âşık yorgansız Hakkı’ya ait olması ile önemli kültür, medeniyet ve âlimlerin yaşamasında rol oynayan şehirlerimizdendir. Anadolu Türk- İslam Kültürü’nün yoğun bir şekilde yaşandığı ve maneviyatın doruklarında olan Külliye, medrese, türbe yapıtlarının barındığı adeta dini turizm başkenti olan ilimize sıklıkla gidebileceğiniz İzmir- Kastamonu otobüs bileti bulmak artık çok kolaydır.  Üç kaleden meydana gelen Doğanlar Kalesi, Mahmut Bey Camii, Kastamonu merkezinin tam ortasında bulunan Nasrullah Camii, Cide ilçesinde yer alan Rıfat Ilgaz Müzesi, tarihi konakları, memleket kütüphanesi önemli tarihi mekânları arasında yer almaktadır. Tabii ve doğa harikası olan İnebolu Abaş Tepesi, sahilde bulunan plaj ve koyları, Küre dağları Milli parkı, bindir ağaçlarla bezenmiş istiklal yolu, Horma Kanyonu, loç vadisi, Çatak, Valla Kanyonları ve mağaralarıyla benzersiz görüntülere ve fotoğraflara ışık tutmaktadır. Tarihi hamamlar, saymakla bitiremeyeceğimiz türbeleri, Cide’de bulunan Gideros Koyu muazzam bir doğa harikasıdır. Bu güzellikleri barındıran Kastamonu iline sitemiz üzerinden İzmir- Kastamonu otobüs bileti satın alabilir ve bu güzellikleri keşfetmek için yola koyulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden faydalanacağınız hizmetler arasında sefer yapan firmalar arasında İzmir- Kastamonu otobüs bileti satışı yapan metro firmasından bilet ihtiyacınızı karşılayabilir ve bilet avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

İzmir Kastamonu otobüs bileti mi aradınız? İzmir Kastamonu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Kastamonu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Kastamonu Hakkında
Nüfus:
207,045
Yüzölçümü:
13.157,98 km²
Plaka:
37
Telefon kodu:
(366)
Otogar:
Kastamonu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.