Yolcu Sayısı
1

İzmir Afyonkarahisar Otobüs Bileti

İzmir Afyonkarahisar Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Ağrı Ses Turizm
130 TLBilet Al
Balıkesir Uludağ Turizm
166 TLBilet Al
Bizim Iğdır Turizm
198 TLBilet Al
Lüks Afşinliler
210 TLBilet Al
Malatya Zafer Turizm
229 TLBilet Al
Ben Turizm
230 TLBilet Al
Başkent Turizm
230 TLBilet Al
Niksarkale Turizm
230 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
248 TLBilet Al
Malatya Kayısı Kent Turizm
250 TLBilet Al
Niğde Vip Turizm
250 TLBilet Al
Ak Aksu Turizm
250 TLBilet Al
RH Turizm
250 TLBilet Al
Vip Kahramanmaraş Turizm
250 TLBilet Al
Kontur
250 TLBilet Al
Yeşil Muş Ovası Turizm
250 TLBilet Al
Zümrüt Turizm
250 TLBilet Al
Dilmenler Mardin Seyahat
250 TLBilet Al
Yeni Aksaray Seyahat
250 TLBilet Al
Lider Muş Tur
250 TLBilet Al
Barış Turizm
250 TLBilet Al
Varan Turizm
252 TLBilet Al
Özkaymak Turizm
269 TLBilet Al
Star Batman
270 TLBilet Al
Star Diyarbakır
280 TLBilet Al
Ali Osman Ulusoy
280 TLBilet Al
Çayırağası Vip
280 TLBilet Al
Seç Turizm
280 TLBilet Al
VanGölü Turizm
280 TLBilet Al
Erzincan Başak Turizm
280 TLBilet Al
Lüks Karadeniz
280 TLBilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm
297 TLBilet Al
Marses Turizm
297 TLBilet Al
As Adana Seyahat
298 TLBilet Al
Adıyaman Ünal Turizm
300 TLBilet Al
Yeniden As Bafra Seyahat
300 TLBilet Al
Venn Seyahat
300 TLBilet Al
Has Karayolu Turizm
300 TLBilet Al
Esadaş Turizm
300 TLBilet Al
Tokat Seyahat
300 TLBilet Al
Topçam Turizm
300 TLBilet Al
Giresun Seyahat
300 TLBilet Al
Metro Turizm
320 TLBilet Al
Öz Elazığlılar
347 TLBilet Al
Mardin Seyahat
350 TLBilet Al
Ege Seyahat
350 TLBilet Al
Öz Gülaras
350 TLBilet Al
Pamukkale Turizm
380 TLBilet Al
Anadolu Ulaşım
390 TLBilet Al
Palandöken Seyahat
396 TLBilet Al
Elazığ Hazar Turizm
400 TLBilet Al

İzmir Afyonkarahisar Arası

 • En Ucuz Sefer130,00 ₺
 • İzmir → Afyonkarahisar Arası Kaç Km323 km
 • İzmir → Afyonkarahisar Arası Kaç Saat4sa 37dk
 • Günlük Sefer Sayısı21
 • En Çok Sefer Yapan FirmaPamukkale Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı51

İzmir Afyonkarahisar Online Otobüs Bileti
İzmir Afyonkarahisar otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden İzmir Afyonkarahisar güzergahı için arama yapın, İzmir - Afyonkarahisar arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

İzmir ve Afyonkarahisar Şehirlerinde Ulaşım
İzmir ve Afyonkarahisar şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. İzmir Afyonkarahisar seyahatinize başlamadan önce, İzmir ve Afyonkarahisar hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

İzmir → Afyonkarahisar Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir - Afyonkarahisar arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
İzmir - Afyonkarahisar otobüs bileti fiyatı en ucuz 130,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Ağrı Ses Turizm tarafından satılmaktadır.

İzmir - Afyonkarahisar arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
İzmir - Afyonkarahisar arasında günlük ortalama 51 firma 21 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Ağrı Ses Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Bizim Iğdır Turizm, Lüks Afşinliler, Malatya Zafer Turizm, Ben Turizm, Başkent Turizm, Niksarkale Turizm, Öz Has Bingöl Turizm, Malatya Kayısı Kent Turizm, Niğde Vip Turizm, Ak Aksu Turizm, RH Turizm , Vip Kahramanmaraş Turizm, Kontur, Yeşil Muş Ovası Turizm, Zümrüt Turizm, Dilmenler Mardin Seyahat, Yeni Aksaray Seyahat, Lider Muş Tur, Barış Turizm, Varan Turizm, Özkaymak Turizm, Star Batman, Star Diyarbakır, Ali Osman Ulusoy, Çayırağası Vip, Seç Turizm, VanGölü Turizm, Erzincan Başak Turizm, Lüks Karadeniz, Alaşehir Sarıkız Turizm, Marses Turizm, As Adana Seyahat, Adıyaman Ünal Turizm, Yeniden As Bafra Seyahat, Venn Seyahat, Has Karayolu Turizm, Esadaş Turizm, Tokat Seyahat, Topçam Turizm, Giresun Seyahat, Metro Turizm, Öz Elazığlılar, Mardin Seyahat, Ege Seyahat, Öz Gülaras, Pamukkale Turizm, Anadolu Ulaşım, Palandöken Seyahat, Elazığ Hazar Turizm.

İzmir - Afyonkarahisar arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
İzmir - Afyonkarahisar arası otobüs yolculuğu ortalama 4sa 37dk sürmektedir.

İzmir - Afyonkarahisar arası uzaklık kaç km?
İzmir - Afyonkarahisar arası karayolu ile 323 km'dir.

İzmir Afyonkarahisar Otobüs Biletleri

İzmir, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan ve İzmir Körfezi çevresinde kurulan bir şehridir. İzmir, tartışmasız Ege Bölgesi’nin en önemli kentlerinden biri aynı zamanda ülkenin en kalabalık şehirlerinden bir tanesidir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından İzmir otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz İzmir Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin en batı noktalarından birinde bulunan İzmir, ülkemizin verdiği Milli Mücadele döneminin ardından gelişim gösteren şehirlerinden bir tanesidir. Özellikle cumhuriyet döneminin ardından yatırımlar ile birlikte gelişim göstermiş olmak ile birlikte bu özelliği ile çevresinden göç alan bir şehir haline gelmiş ve kısa sürede nüfusunu katlamıştır. Bu nedenle bugün şehirde yaşayan demografik yapının son derece kozmopolit şekilde gözlemlendiği görülebilir.

İzmir, batısında Ege Adaları ve Ege Denizi, güneyinde Aydın, kuzeyinde Balıkesir, doğusunda Manisa ile komşuluk içerisinde bulunmaktadır. Coğrafi konumu ve gelişmişlik endeksi itibari ile Ege Bölgesi’nin önemli geçiş noktalarından bir tanesidir. İzmir, günümüz Türkiye’sinin önemli şehirlerinden biri olmasının yanı sıra antik dönemlerinde en önemli şehirleri arasındadır. Bugün şehir içerisinde antik dönemden kalan pek çok eseri bir arada görebilmeniz mümkündür. Ankara - İzmir otobüs bileti satın alarak İzmir Otogarına giriş yaptığınızda, “Kozak Yaylası, Efes Antik Kenti, Efes Meryem Ana Kilisesi, Selçuk Kalesi, İsa Bey Camii, İzmir Agora, Homeros Vadisi, İzmir Saat Kulesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

İzmir - Afyonkarahisar otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Afyonkarahisar, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgelerinden, Batı Anadolu Bölgelerinden geçiş imkanı sağlayan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehrimizdir. Türkiye’nin termal kaynak zenginliği ile mermer üretimi ile ünlenmiş bu ile sefer düzenleyen otobüs firmalar Afyon Otogarı üzerinden hareket sağlar.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Afyonkarahisar otobüs bileti satın alarak şehre giriş yaptığınızda, “Afyonkarahisar Kalesi, Cumhuriyet Şehitleri Anıtı, İscehisar Peri Bacaları, Sandıklı Hüdai Kaplıcaları, Gazlıgöl Termal Kaplıcaları, Heybeli Kaplıcası, Kızılkirse, Ömer Kaplıcaları, Gecek Kaplıcası, Afyon Arkeoloji Müzesi, Zafer Müzesi, Bolvadin Belediye Müzesi, İbrahim Alimoğlu Müzik Müzesi, Sultan Divani Mevlevihanesi, Başkomutanlık Milli Parkı, Akarçay Kültür Park, Afyon Kent Ormanı, Akdağ Tabiat Parkı, 26 Ağustos Tabiat Parkı, Eber Gölü, Afyon Buzluk Mağarası, Frig Vadisi, Afyon Macera Parkı, Afyon Masal Dünyası Parkı, Domaniç Ormanları, Tarihi Odunpazarı Evleri, Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

İzmir - Afyonkarahisar otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinde dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı İzmir - Afyonkarahisar otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

İzmir → Afyonkarahisar En Uygun Otobüs Biletleri

İzmir Afyonkarahisar otobüs bileti mi aradınız? İzmir Afyonkarahisar otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Afyonkarahisar otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Ağrı Ses Turizm130 TL
Balıkesir Uludağ Turizm166 TL
Bizim Iğdır Turizm198 TL
Lüks Afşinliler210 TL
Malatya Zafer Turizm229 TL

İzmir Hakkında

 • Nüfus4.061.074
 • Yüzölçümü12.016 km2
 • Plaka35
 • Telefon kodu(232)
 • Otogarİzmir Otogarı

Afyonkarahisar Hakkında

 • Nüfus396.621
 • Yüzölçümü14.719 km2
 • Plaka03
 • Telefon kodu(272)
 • OtogarAfyonkarahisar Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
İzmir → Afyonkarahisar


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr