Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al

Ankara Kastamonu Otobüs Bileti

Ankara Kastamonu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 245 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Kastamonu arası giden otobüs firmaları ortalama 169 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Çankırı Güven Turizm firmasıdır.

Ankara Kastamonu otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ankara Kastamonu güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ankara Kastamonu seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Kastamonu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ankara ve Kastamonu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ankara Kastamonu Otobüs Biletleri

Ankara - Kastamonu Otobüs Bileti
Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda başkenti olan şehridir. Ülkenin pek çok noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Ankara (AŞTI) Otogarı üzerinde son bulacaktır. AŞTI içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.
Ankara, hem yüzölçümü olarak hem de nüfus ve gelişmişlik bakımından ülkenin en büyük kentlerinden bir tanesidir. Özellikle merkezi konumu nedeni ile cumhuriyetin ilanıyla beraber başkent olarak belirlenmesinin yardımdan Türkiye’nin en hızlı gelişim gösteren kentlerinden biri olmuştur. Yapılan sanayi yatırımları Ankara’nın her geçen gün gelişmesini ve nüfusunu arttırmasını sağlamıştır. Bu durum şehrin ziyaretçi sayısının her geçen gün artmasına neden olmuş ve Ankara bugün gerek yurt içinden gerekse yurt dışından oldukça fazla ziyaretçiyi ağırlayan bir merkez konumuna gelmiştir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge içerisinde önemli diğer iller ile sınır komşuluğu içerisinde bulunan şehir, karayolu ulaşımının önemli merkezlerinden biri olarak kabul edilir. Ankara, günümüzün olduğu kadar tarihin de önemli kentlerinden bir tanesidir. Anadolu’nun pek çok noktası gibi Ankara da zengin tarihi geçmişi boyunca Anadolu’da hüküm sürmüş farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Ankara - Kastamonu otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Kastamonu’da yolculuğunuz şehir otogarı üzerinden son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Kastamonu, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehirdir. “Sinop, Çorum, Çankırı, Karabük, Bartın” ile komşuluk içerisinde bulunan Kastamonu göz alabildiğince uzanan yeşil alanları ile dikkat çeker. Aynı zamanda bu illere olan komşuluğu nedeni ile Karadeniz bölgesinin merkezi ulaşım noktalarından bir tanesidir. Ayrıca şehir bölgenin bilinen en eski yerleşim merkezlerinden bir tanesidir. Ankara - Kastamonu otobüs bileti satın alarak Kastamonu Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ilıca Şelalesi, İsmailbey Külliyesi, Nasrullah Cami, Kerempe Feneri, İnebolu Geriş Tepesi, Valla Kanyonu, Liva Paşa Konağı Etnografya Müzesi, Zımbıllı Tepe Höyüğü” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Ankara - Kastamonu otobüs bileti fiyatları, “40 -60 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Has Turizm, Efe Tur, Kastamonu Güven Turizm, Kastamonu Özlem Seyahat” gibi firmaların en uygun Ankara - Kastamonu otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Rota Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ankara - Kastamonu Arası Otobüs ile Kaç Saat?

Ankara - Kastamonu arası otobüs yolculuğu yaklaşık 4 saat sürmektedir.

Ankara - Kastamonu Arası Kaç Km?

Ankara - Kastamonu arası karayolu ile 245 km'dir.

Ankara - Kastamonu Otobüs Bileti Fiyatı Ne kadar?

Ankara - Kastamonu arasında günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Ankara - Kastamonu otobüs bileti fiyatı en ucuz 45₺'dir.

Ankara Kastamonu otobüs bileti mi aradınız? Ankara Kastamonu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Kastamonu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Has Turizm A.Ş. 50 TL
Çankırı Güven Turizm 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Kastamonu Hakkında
Nüfus:
207,045
Yüzölçümü:
13.157,98 km²
Plaka:
37
Telefon kodu:
(366)
Otogar:
Kastamonu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.