Yolcu Sayısı
1

Sinop Birlik Otobüs Bileti

Sinop Birlik

Firma Hakkında

  • AdresBelediye Garajı No:62 Sinop
  • Müşteri Servisi0 (368) 271 57 00 (5Hat)
  • İnternet Sitesisinopbirlik.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

79 %
Toplam Yorum Sayısı (35)
Sinop Birlik


Çok İyi
66 % (29)
İyi
7 % (3)
İdare Eder
5 % (2)
Kötü
2 % (1)
Çok Kötü
20 % (9)

"idare eder"

Şoför ve bilhassa muavin MERTCAN'ın müşteri ilişkileri ve davranışları harika...

"idare eder"

Şoför ve bilhassa muavin MERTCAN'ın müşteri ilişkileri ve davranışları harika...

"Memleketim "

Ne metro ne kamil. Varsa yoksa memleket arabası

"SAÇMALIK"

ben giresundan sinoba sinopbirlik firmasından bilet aldım şubelerinde bize araba buraya gelcek dediler ama araba otobanda durdu bize dedilerki otobandan telin üstünden kolilerin verilmesi istendi bu durum karşısında önümüze gelmesini istedik ama bize gelmesseniz giderim dedi otobüs şöförü sonra ilerden döndüler eğer dönmeselerdi mahkemeye varırdı bu durum yani tavsiyem giresundan sinoba sinopbirlik firmasından bilet almayın büyük edepsizlik!

iğrenç

Sinop Birlik Hakkında


Sinop Birlik, kurulduğu günden bu yana üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Küçük bir işletme olarak kurulduğu günden beri gelişimine ve kalitesini arttırmaya sürekli devam eden firma, başlangıçta yaptığı kısıtlı seferleri gün geçtikçe arttırmaktadır. Firma, 1983 yılında Necmettin Yılmaz tarafından kurulmuştur. Firma kurulduğu yıllarda kendine ait sadece 4 araç ile hizmet sağlamasına karşın, yolcularının taleplerini düzgün ve zamanında yerine getirebilmek için otobüs filosunu giderek zenginleştirmiştir. Ankara ve İstanbul gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlayan firma sonraları ulaşım ağı içerisine Samsun ve Trabzon’u da eklemiştir.
Sinop Birlik Otobüs Bileti
2004 ve 2005 yıllarında Sinop Birlik bünyesinde yeni isimleri ağırlamaya başlamıştır. Yeni isimlerin yönetime katılması ve çevresel yatırımları sayesinde yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veren firma büyüme hızını giderek arttırmıştır. Şirket, yolcularına çağın standartlarında, yüksek hizmet kalitesi ile yardımcı olabilmek için her zaman sektörde yaşanan yenilikleri takip etmeyi kendine amaç edinmiştir. Bu gelişim süreci boyunca koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden vazgeçmeyerek, yolcularının güvenini kazanmış ve her zaman için güven ve huzur dolu seyahatler sağlamayı temin etmiştir. ,İyi işlerin öncelikle, temelde insan prensibinden geçtiğini bilen firma, çalışanları, yönetim kadrosu ve müşterileri ile bir sinerji yakalayarak hizmet sektöründeki yaşamına devam etmektedir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr