Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
80 TL
Bilet Al
82 TL
Bilet Al
85 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al

Kastamonu İstanbul Otobüs Bileti

Kastamonu İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 507 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 16dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Kastamonu İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 14 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Kastamonu İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Kastamonu İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Kastamonu İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Kastamonu ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Kastamonu ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Kastamonu İstanbul Otobüs Biletleri

Kastamonu İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Kastamonu İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Hacı Hüsrev Camii, Kasımpaşa’da Hacı Hüsdev Mahallesi’nde ve aynı adlı sokaktadır. 17. yy’da yapıldı. Kagir duvarlı yapının çatısı ve son cemaat yeri ahşaptır. Minberi tahtadan, minaresi ise tuğladandır.

Hamidiye Camii (Yıldız Camii), Yıldız Sarayı karşısındadır. 1885'te yapıldı. Kagir duvarlı, yüksek kasnaklı, tek kubbeli yapıdır. Belirli bir üslubu yoktur. Hünkar mahfili ile selamlık töreninde kabul için kullanılan bir dairesi vardır. Tek minareli yapının sağ avlu köşesinde 1890 yapımı, dört cepheli bir saat kulesi bulunmaktadır.

İbadullah Camii (Seyyit Ali Reis Camii), Kasımpaşa’da Seyyit Ali Efendi Sokak’tadır. Yapımı 1588'de tamamlandı. Moloz taş duvarlı ve ahşap çatılı bir yapıdır. Taş ve tuğla temelli minaresinin üstü ve külahı sonradan yapıldı.

Kamer Hatun Camii, Beyoğlu’nda İngiliz Konsolosluğu arkasındadır. Yavuz Sultan Selim’in süt annesi Kamer Hatun tarafından yaptırıldı. Harap bir durum aldığından 1911'de Mimar Kemalettin Bey'e yeniden yaptırıldı. Kagir duvarlı, ahşap çatılı bir yapıdır. Kalın gövdeli minaresi, cadde üzerindedir. Yakınındaki Aynalı Çeşme yıktırıldı.

Kemankeş Mustafa Paşa Camii, Galata’da Eski Gümrük Sokak’tadır. Kemankeş Mustafa Paşa 1643'te idam edildiğine göre bu tarihten önce yapılmış olmalıdır. Tek kubbeli yapının dört yanında yarım kubbeler vardır. Minberi ahşaptır. Minaresi harap durum aldığından onarıldı.

 

Kurşunlu Mahzen Camii (Yeraltı Camii), Galata'dadır. İlk yapı, eski bir kilise iken 18. yy'da Çorlulu Köse Bahir Paşa tarafından camiye dönüştürüldü. Kule biçimindeki minaresi yıkıldığından Mahmut I tarafından yeniden yaptırıldı. Tonozlardan oluşan yeraltı bölümü dört kapılıdır. Arka kapıya merdivenle inilir.

Taşköprü sarımsağı, çekme helvası ve kuyu kebabı gibi lezzetlerin tadına varabileceğiniz Kastamonu’dan İstanbul’a otobüsle kısa ve zevkli bir yolculukla gidebilirsiniz. İstanbul, en erken tarihi bilgilere göre ilk Byzas’ın şehri olarak tanınan, sonra Romalı’lar bölgeye gelmesiyle Doğu Roma İmparatorluğu’nun başkenti Konstantinapol adıyla anılan ve Türkler’ in fethi ile de İstanbul adını alan, binlerce yıllık geçmişiyle büyük bir cazibe merkezidir. İstanbul’da sosyal ve sportif aktiviteler de oldukça çeşitlidir ve özellikle iş olanakları bu şehirde şanslı hissettiren en önemli unsurdur.
Kastamonu’dan İstanbul’a otobüsle yapacağınız seyahatinizde keyifli zaman geçirmek için otobüs yolculuğunuzu NeredenNereye.com’dan hızlıca planlayabilirsiniz. Sistemin size liste halinde sunacağı Kastamonu- İstanbul arasında seferleri olan otobüs firmalarının hizmet bilgilerinin ayrıntılarını öğrenerek seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca NeredenNereye.com’dan Kastamonu’dan İstanbul’a giden en ucuz otobüsün biletini de kolayca satın alabilirsiniz.
 

Kastamonu İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Kastamonu İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kastamonu İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kastamonu Özlem (Şerif Sezer Tozar) 80 TL
Kastamonu Özlem Seyahat 82 TL
Kastamonu Güven Turizm 85 TL
Metro Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kastamonu Hakkında
Nüfus:
207,045
Yüzölçümü:
13.157,98 km²
Plaka:
37
Telefon kodu:
(366)
Otogar:
Kastamonu Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.