Bursa Eskişehir Otobüs Bileti

Bursa Eskişehir Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 20,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 149 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 21 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Eskişehir arası giden otobüs firmaları ortalama 95 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Balıkesir Uludağ Turizm firmasıdır.

Bursa Eskişehir bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bursa Eskişehir bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Bursa Eskişehir otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Bursa Eskişehir Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin güney kesiminde yer almaktadır. Şehri, aynı zamanda ülkenin en gelişmiş illerinden bir tanesidir. Özellikle otomotiv sektöründe ülkenin bir numarasıdır. Bu özellikleri çevresinden göç alarak nüfusunu arttırmaktadır.

Bursa, göller yöresinde yer almaktadır. Doğal güzellikleri ile insanları kendine çeken göller ile çevrili olması her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilmesine neden olmaktadır. Bursa ziyaretçilerinin tek amacı doğal güzellikler değildir. Aynı zamanda tarihi ve kültürel değer bakımından da oldukça zengin olan şehrin farklı amaçlar ile ziyareti de mümkündür. Bursa bir dönem Osmanlı’ya başkentlik yapmıştır. Bu yüzden dönemin özelliklerini yansıtan birçok tarihi ve kültürel değere sahiptir.
 
Bursa ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Emir Sultan Türbesi, Hatuniye Türbesi, Kırgızlar Türbesi, Oylat Mağarası, Yeşil Camii, Orhan Gazi Türbesi, Medikion Manastırı, Mudanya Rum Mahallesi, Koimesis Kilisesi, Nikaia Antik Kenti yer almaktadır. 
Eskişehir, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Aynı zamanda ülkenin en kalabalık yirmi beşinci şehridir. Bu il son zamanlarda özellikle eğitim alanında gösterdiği ilerleme ile birlikte öğrenci şehri olarak bilinmektedir. Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi gibi değerli iki üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır.
 
Şehir sınırları içerisinde lüle taşı çıkarılır. Bu taş özellikle hediyelik eşya yapımında kullanılır. İşlemeciliği sadece bu şehir sınırları içerisinde yapıldığı için taş Eskişehir taşı olarak da bilinmektedir. Odunpazarı ziyaretçilerinin görmesi gereken yerlerdendir.
Bursa üzerinden Eskişehir’e zaman kaybetmeden gitmek için Metro Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
Bursa Eskişehir otobüs bileti mi aradınız? Bursa Eskişehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Eskişehir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
MALATYA BEYDAGI 20 TL
Patnos İtimat Turizm 20 TL
Niksarkale Turizm 20 TL
Ben Turizm 24 TL
Özkaymak Turizm 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Eskişehir Hakkında
Nüfus:
799,724
Yüzölçümü:
13.902,03 km²
Plaka:
26
Telefon kodu:
(222)
Otogar:
Eskişehir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.