Yolcu Sayısı
1

Lider Muş Tur Otobüs Bileti

Lider Muş Tur

Firma Hakkında

  • AdresOtogar Muş
  • Müşteri Servisi444 3449 / 0 (436) 212 47 47
  • İnternet Sitesilidermustur.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

70 %
Toplam Yorum Sayısı (6)
Lider Muş Tur


Çok İyi
40 % (4)
İyi
20 % (2)
İdare Eder
10 % (1)
Kötü
10 % (1)
Çok Kötü
20 % (2)

"Bagaj parası istenmesi"

Bozüyük ten Elazıga yolcu alan Lider Muş Tur Turizm firması bagaj hakkım 30 kilo bile degil iken muavinin aldıgı bagajı şoförün inip indirerek bagaj için para istemesinden şikayetçiyim zaten 14 00 da gelmesi gereken arac 14 45 te geldi ben 45 dk otogarda magdur olmuşken birde ustune bagaj için hakkı olmayan parayı istemesi bilet için 30 kg hak koyarken ben size neyin ücretini ödüyorum?

"...."

Hemen hemen her firmayla sorun yaşamış biri olarak tek sorun yaşamadığım firma olduğuna ben de inanamıyorum

"Sağolun"

İyi sayılır aslında ama biraz daha yolcu memnuniyete özen gösterirlerse sorun kalmayacak ama yine de güzel

en önde oturuyordum ve şoför ile muavin çok yüksek sesle konuşuyordu ayrıca yolcular da kendi aralarında yüksek sesle konuşuyorlardı. hiçbir müdahalede bulunulmadı. ayrıca internetten aracın kalkış saati 19:00 gözüküyordu, araç 18:55 de kalktı beni almadan ve başka bir araçla yetişmek zorunda kaldım.

"Güzel"

Güzel

Lider Muş Tur Hakkında


Lider Muş Tur otobüs firması çalışma yaşamına başlamış olduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında gerek kendi standartlarına gerekse de ulusal alanda sergilenen kritleri uygulamaya özen gösterin bir firmadır. Bununla birlikte yıllar süren yolcu taşımacılığı serüveni boyunca sevilen kuruluş, “Lider Muş yıllar can taşıyor, güven taşıyor, umut taşıyor” sloganı ile hizmet sağlayan ve bu slogan kapsamında kendi hedeflerini belirleyen, standartlarını insanlara taşıyan bir yapılanmadır. Firma kendisine, “Tecrübe ve bilgi birikimiyle devam ettiğimiz yollarda asla ve asla güvenliği elden bırakmayan firmamız, siz değerli halkımızın hizmetinde olacaktır,” ilkesini kendine hedef olarak belirlemiş ve tecrübesini aktarmaya devam etmiştir.
Lider Muş Tur, bölgesel bir otobüs firması olarak kurulduğu günden bu yana çalışma yaşamında ilerlemeye devam ederek ulaşım ağını geliştirmiştir. Lider Muş Tur günümüzde, “Muş, İstanbul, Bursa, İzmir, Mersin, Ankara, İstanbul, Erzurum, Adana, Gaziantep” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Lider Muş Tur otobüs firması kuruluşundan hizmet verdiği bugüne kadar yolcularının fiziksel şubeleri yanında olarak da onlara güven vermiş ve hizmet sağlamıştır. Lider Muş Tur otobüs firmasının günümüzde, “Muş, İzmir, Manisa, Salihli, Turgutlu, Uşak, Afyon, Konya, İstanbul, Sultanbeyli, Ankara, Gebze, İzmit, Adapazarı, Bursa, İnegöl, Eskişehir, Adana, Mersin, Tarsus, Osmaniye, Gaziantep, Bulanık, Gülçimen, Malazgirt, Varto, Patnos, Korkut, Hasköy, Solhan, Elazığ, Malatya” gibi noktalarda yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına hizmet sağlamaktadır. Lider Muş Tur firması daima güler yüzlü hizmet politikasındaki başarısı ile sağladığı hizmet kalitesini daha fazla insanla kolayca ulaştırabilmek için online olarak da çalışmaya başlamıştır. En uygun fiyatlı Lider Muş Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerine online olarak alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr