Yolcu Sayısı
1

Siirt Kurtalan Ekspres Otobüs Bileti

Siirt Kurtalan Ekspres

Firma Hakkında

  • AdresYenidoğan Mah. Recep Tayyip Erdoğan Blv. Pasaji No: 158 Kurtalan Siirt
  • Müşteri Servisi0 (484) 411 33 33
  • İnternet Sitesisiirtkurtalanekspres.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Siirt Kurtalan Ekspres


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Siirt Kurtalan Ekspres Hakkında

Siirt Kurtalan Ekspres Otobüs Firması

Siirt Kurtalan Ekspres firması kurulmuş olduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren ve bununla birlikte kendisine belirlediği hizmet kalitesi standartları içerisinde hareket ederek büyümesini sürdüren bir kuruluştur. Siirt Kurtalan Ekspres otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana başta kendi çevresine yapmış olduğu yardım ve yatırımlar ile büyümesini sürdürmüş ve kendisini tercih eden yolcuları ile arasında sağlam bir güven bağının oluşmasına neden olmuştur. Yolculukları sırasında yolcularına daima olarak gerekli standartlarda hizmet sağlamayı hedef edinen firma bu alanda öncelikli olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek hareket etmektedir. Güvene dayalı bir ilişkinin var olduğu çalışma ortamında müşterilerinin taleplerini karşılamanın, özellikle yerinde ve zamanında karşılamanın öneminin farkında olan firma personelini ve filosunda yer alan araçlarını bu yönde geliştirmeye devam ettirmektedir.
Siirt Kurtalan Ekspres otobüs firması günümüzde, “Batman, Bismil, Diyarbakır, Düzce, Gebze, İstanbul, İzmit, Kurtalan, Osmaniye, Sakarya, Siirt, Sultanbeyli, Adana, Aksaray, Ankara, Bolu, Ceyhan” gibi noktalara ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana gelişimini sürdürmeye devam eden firma, daha fazla insana daha kısa sürede hizmet sağlamak adına, “Ankara, Batman, Bismil, Bolu, Ceyhan, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, Gebze, İstanbul, İzmit, Kurtalan, Osmaniye, Sakarya, Siirt, Siverek, Sultanbeyli, Şanlıurfa” gibi noktalarda bulunan fiziksel şubeleri çalışma yaşamına devam etmektedir.
Günümüz dünyasında hizmetin farklı boyutlara ulaştığının ve gelişmek için en kısa zaman içerisinde en fazla kişinin ulaşmanın gelişmek için ne kadar önemli olduğunun farkında olan firma online olarak da hizmet sunmaya başlamıştır. Artık en uygun fiyatlı Siirt Kurtalan Ekspres otobüs firması biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla online olarak satın alabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr