Yolcu Sayısı
1

Ede Turizm Otobüs Bileti

Ede Turizm

Firma Hakkında

  • AdresYavuz Selim Mah. 73040 Cad. NO:27 A.DULKADİROĞLU Kahramanmaraş
  • Müşteri Servisi0 (344) 235 37 37
  • İnternet Sitesiedeturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Ede Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Ede Turizm Hakkında


Ede Turizm otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı alanındaki faaliyetlerine devam eden ve bu alanda uyguladığı yatırım ve yaptırımlar ile sürekli olarak gelişmeye devam eden bir firmadır. Ede Turizm, henüz başlangıç aşamasında olduğu çalışma yaşamında çok fazla ulaşım bölgesine yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayamıyor olsa da kısa zaman içerisinde gösterdiği kaliteli hizmet nedeni ile yolcular tarafından tercih edilen bir firma haline gelmeyi başarmıştır. Düzenlediği kısa seferler boyunca bu sefer sürelerinde yolcularına sağlamış olduğu hizmet neticesinde aralarında güvene dayalı bir bağ oluşturmayı başarmış olan bir firmadır. Ede Turizm otobüs firması, hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak bu alanda en önemli konulardan birinin daima güler yüzlü hizmet sunmak olduğunun farkında olan firma, zaman içerisinde göstermiş olduğu çalışma ve geliştirmelerini öncelikli olarak bu alan üzerinde tutmaktadır.
Ede Turizm otobüs firması bugün kendisine misyon olarak, “Kendisine bir güven duygusu ile bağlı olan yolcularının istek ve ihtiyaçlarını zamanında ve yerinde karşılamayı amaç edinerek, daima bu alan üzerinde eğitimli personeli hizmet vermek ve bunun neticesinde de müşterlerinin kendisinden beklediği standartları yakalayarak faaliyetlerini gerçekleştirmek” şeklinde olan ilkeleri belirlemiştir. Kendine belirlediği kriterleri her gün daima uygulamak amacı ile hareket eden ve sürekli olarak bunların üzerinden duran Ede Turizm otobüs firması gelişimine hızla devam etmektedir. Günümüz dünyasında büyümenin en önemli noktalarından birinin de olabildiğince kısa süre içerisinde olabildiğince çok kullanıcıya ulaşmak olduğunun farkında olan biletlerini online olarak da satışa sunmuş bulunmaktadır.
Başta Kahramanmaraş ve çevresi kapsamında hizmet sunan Ede Turizm otobüs firmasının bugün en yaygın seferleri arasında, “Eskipazar, Sivrihisar, Tarsus, Taşucu, Pozantı, Deneme, Tokat, Amasya, Suluova, Merzifon, Çorum, Burdur, Çat, Karlıova, Yalova, Manavgat, Konya, Eskişehir” seferleri bulunmaktadır. Ede Turizm firmasının araç filosunda yer alan otobüslerinde, “Koltuk Ekranı (Uydu Yayını), WiFi, Kulaklık, Müzik Yayını, USB Girişi, Priz, Rahat Koltuk” gibi hizmet standartlarından yararlanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Ede Turizm otobüs biletlerini artık NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr