Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al

Şanlıurfa Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Şanlıurfa Kahramanmaraş Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 217 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 38dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Şanlıurfa Kahramanmaraş arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Şanlıurfa Kahramanmaraş otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Şanlıurfa Kahramanmaraş güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Şanlıurfa Kahramanmaraş seyahatinize başlamadan önce, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Şanlıurfa ve Kahramanmaraş şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Şanlıurfa Kahramanmaraş Otobüs Biletleri

Şanlıurfa - Kahramanmaraş Otobüs Bileti
Şanlıurfa, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehridir. Şehrin halk arasında bilinen ismi “Urfa” olmasına karşın günümüzde daha çok resmi olarak Şanlıurfa olarak anılmıştır. Şanlıurfa’ya Türkiye’nin pek çok ilinden Şanlıurfa otobüs bileti satın alarak karayolu aracılığı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz, Şanlıurfa Otogarı üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir, yaklaşık on iki bin yıllık zengin tarihi geçmişi ile dünyanın en eski yerleşim noktalarından biri olarak bilinmektedir. Bu uzun tarih boyunca başka eski Mezopotamya uygarlıkları olmak üzere birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle günümüzde Urfa içerisinde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görmek mümkündür. Şehir aynı zamanda yakın dönem siyasi tarihi açısından da önemlidir. Milli Mücadele döneminde göstermiş olduğu başarılardan dolayı isminin önüne “Şanlı” unvanını almıştır.  Türkiye’nin herhangi bir noktasından Şanlıurfa otobüs bileti satın alarak Şanlıurfa Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Balıklı Göl, Kızlar Sarayı, Bazda Mağaraları, Halfeti Antik Kenti, Sipahi Pazarı, Fırfırlı Cami, Tek Tek Dağları Milli Parkı, Urfa Kalesi, Şanlıurfa Müzesi, Göbekli Tepe” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz. Şanlıurfa üzerinden seyahat edebileceğiniz noktalardan bir tanesi de Kahramanmaraş şehridir.
Şanlıurfa - Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak yolculuk gerçekleştirdiğiniz Kahramanmaraş şehrinde seyahatiniz Kahramanmaraş Otogarı üzerinde son bulur. Dilerseniz buradan hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden biridir. Eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında bulunan bu şehre ilk yerleşimin tarihi on bin yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Dünya tarihi açısından önemli bir şehir olmasının yanı sıra Milli Mücadele döneminde göstermiş olduğu direniş ve başarılarından dolayı yakın dönem siyasi tarihi açısından da önemlidir. Bu nedenle de halk arasında Maraş olarak bilinen isminin başına “Kahraman” unvanını almıştır. Bu zengin tarihi geçmişi nedeni ile bugün şehirde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görmek mümkündür.
Şanlıurfa - Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları, “50 - 80 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Urfa - Maraş güzergahı üzerinde sefer düzenleyen firmalar arasında, “Gülen Turizm, Süha Turizm, Ulusoy Turizm, As Turizm, Şanal Kırşehir, Yeni Aksaray, Öz Sivas, Ben Turizm, Malatya Kayısı Kent Turizm, Lider Elbistan, Villa Seyahat, Ses Turizm, Vıp Malatyalılar Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. Dilerseniz en uygun Şanlıurfa - Kahramanmaraş otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Kahramanmaraş otobüs bileti mi aradınız? Şanlıurfa Kahramanmaraş otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Şanlıurfa Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Mardin Seyahat 40 TL
Özlem Cizre Nuh 40 TL
Şanlıurfa Astor Turizm 40 TL
Metro Turizm 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Şanlıurfa Hakkında
Nüfus:
1,801,980
Yüzölçümü:
19.336,21 km²
Plaka:
63
Telefon kodu:
(414)
Otogar:
Şanlıurfa Otogarı
  Kahramanmaraş Hakkında
Nüfus:
1,075,706
Yüzölçümü:
14.456,74 km²
Plaka:
46
Telefon kodu:
(344)
Otogar:
Kahramanmaraş Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.