Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
30 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al

Adana Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Adana Kahramanmaraş Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 188 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 22dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Adana Kahramanmaraş arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Lüks Afşınlılar Seyahat firmasıdır.

Adana Kahramanmaraş otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Kahramanmaraş güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Kahramanmaraş seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Kahramanmaraş hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Kahramanmaraş şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Kahramanmaraş Otobüs Biletleri

Adana - Kahramanmaraş Otobüs Bileti
Adana, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan aynı zamanda ülkenin en gelişmiş beşinci şehridir. Türkiye’nin pek çok noktasından Adana otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Adana Otogarı üzerinde son bulacaktır. Adana Otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Adana, hem Türkiye’nin hem de dünyanın en eski yerleşim noktalarından bir tanesidir. Bu nedenle şehrin tarihi on bin yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Adana, çevresini kuşatan tatlı su kaynaklarının verimli ovaları üzerine kurulmuştur. Bu nedenle Adana, yetiştirdiği tarım ürünleri ile dikkat çeker. Bağlı bulunduğu bölgenin başlıca gelişmiş şehri olan Adana’da pamuk yetiştiriciliği ile hem yurt içerisinde hem de yurt dışında ünlüdür. Günümüzde değerli olan bu verimli topraklar geçmişinde de özellikle tarım toplumlarınca gözde bir yerleşim merkezidir. Bu nedenle Adana eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında yer alır. On binlerce yıllık tarihi boyunca farklı medeniyetlere ait tarihi ve kültürel değerleri biriktiren şehirde bugün geçmişinden kalan bu mirasları bir arada görebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Akçatekir Yaylası, Gön Hanı, Irmak Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Adana - Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Kahramanmaraş şehrinde yolculuğunuz Maraş Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak
Şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş, halk arasında bilinen ismi ile “Maraş” Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan ve bağlı bulunduğu bölgenin gelişmiş noktalarından biri olan bir şehridir. Kahramanmaraş, konumu itibari ile bağlı olduğu bölgenin diğer illerine olan komşuluğu nedeni ile karayolu ulaşımı açısından önemli bir geçiş noktasıdır. Şehir aynı zamanda eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktalarında yer aldığı için tarihi oldukça eski zamanlara uzanan bir şehirdir. Aynı zamanda Milli Mücadele döneminde sergilemiş olduğu üstün direniş ve başarılar nedeni ile ülkenin yakın dönem siyasi tarihi açısından da önemli bir nokta olarak kabul edilmiştir. Bu başarılarından dolayı isminin başına “Kahraman” unvanını almıştır. Günümüzde şehir sınırları içerisinde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilirsiniz.
Adana - Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları “40 -60 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Lüks Kahramanmaraş Turizm, Aksu Turizm, Lider Elbistan, Öz Elbistan, Cesur Bingöl, Özlem Adana” gibi otobüs firmalarının en uygun Adana - Kahramanmaraş otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Adana Kahramanmaraş otobüs bileti mi aradınız? Adana Kahramanmaraş otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lider Elbistan 30 TL
Lüks Afşınlılar Seyahat 35 TL
Öz Elbistan 35 TL
Lüks Kahramanmaraş Turizm 35 TL
Has Bingol 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Kahramanmaraş Hakkında
Nüfus:
1,075,706
Yüzölçümü:
14.456,74 km²
Plaka:
46
Telefon kodu:
(344)
Otogar:
Kahramanmaraş Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.