scorecardresearch
neredennereye.com, Özlem Cizre Nuh firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özlem Cizre Nuh

Özlem Cizre Nuh
 

neredennereye.com,
Özlem Cizre Nuh
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Cizre Nuh Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Cizre Nuh
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Cizre Nuh

444 47 73
Belediye Otogarı No:49 Cizre
0486 616 91 92 - 616 11 25 - 616 15 12 - 616 21 43 - 616 34 34

Cizre, güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan Şırnak ilinin bir ilçesidir. Cizre'de iklim şartları ve coğrafi özelliklerinden dolayı göç veren ilçelerdendir. Cizre halkına hak ettiği değeri veren ve halk tarafından da tercih edilen otobüs firması Özlem Cizre Nuh turizmdir.


Özlem Cizre Nuh turizm hakkında


Cizre merkezli olarak karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs şirketidir. 1986 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Özlem Cizre Nuh taşımacılık sektöründe Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaptığı seferler ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Kaliteli hizmetin yanında önce güven diyen firma müşterilerinin güvenliği için her türlü çalışmayı yapmaktadır. Yurtiçi seferlerinin dışında yurt dışı seferleri de bulunmaktadır. Özlem Cizre Nuh Irak ve orta asya ülkelerinde turlar düzenlemektedir. Seminer-bayi toplantıları-kongre-transfer gibi her türlü organizasyonda tercih edilmektedir Özlem Cizre Nuh. Her türlü hizmeti işinde profesyonel güler yüzlü ekibiyle vermektedir. Günümüz teknolojisine hakim, dinamik, takım ruhuyla çalışan, kendini sürekli geliştiren yöneticiler ve personel ile çalışmaktadır. 


Özlem Cizre Nuh Turizm’in Misyonu


Başarı elde edebilmek için en önemli değerin insan olduğunu bilen firma müşterilerine sunduğu her türlü hizmetten memnun kalınması için uğraşmakta ve her memnuniyeti kendine rehber ederek çalışmalarına devam etmektedir. 


Özlem Cizre Nuh Turizm’in Vizyonu


Müşterilerinin haklarına saygılı olmak


Çalışanlarının haklarına saygılı olmak


Ulaşım sektöründe işinin ehli referans bir firma olmak


Yurtiçi ve yurtdışında müşterilerinin zamanlarından çalmadan istedikleri yerlere ulaştırmak


İnsan ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olmak


Müşterilerinin can ve mal güvenliği sağlamak ve her türlü tedbiri almak


Çalışanlarına eşit ve adaletli davranmak


Müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri dahilin de hizmet sunmak


Yurtiçi ve yurtdışında verdiği hizmet ile kaliteyi zirveye taşımak


Özlem Nuh Turizm’in Seferleri


Firmanın yurtiçinde ve yurtdışında birçok il ve ilçede seyahatleri bulunmaktadır. Yurt içinde Adana, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Uludere, İstanbul, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Malatya, Mardin, Mersin, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Van ve Yalova’ya seferleri mevcuttur. Yurtdışında ise Irak ve Orta Asya'ya seferler bulunmaktadır.


Turizm şirketi, İstanbul, Şırnak, Erzurum, Ankara, Hatay ve Diyarbakır illeri başta olmak üzere birçok noktaya otobüs seferi düzenliyor. O403 Mercedes, Mercedes Tourismo, Travego 15 SHD, Travego 17 SHD ve YENİ SAFİR araçlarından oluşan filosu ile hizmet veriyor. Firma, hemen hemen tüm araçlarında bulunan kablosuz internet, rahat koltuk, uydu yayını, koltuk arkası ekran, Digiturk, müzik, okuma lambası, radyo, wc, kulaklık, açık büfe ikramları, priz ve lig tv özellikleri ile yolcularına keyifli bir seyahat sunuyor. Üstelik tüm yolcular bu imkanlardan en ucuz otobüs bileti sahibi olarak yararlanabiliyor.

 


Özlem Cizre Nuh otobüs bileti fiyatları, Özlem Cizre Nuh iletişim ve telefon numaraları, Özlem Cizre Nuh otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Cizre - Kızıltepe 25 TL
Şırnak - Kızıltepe 25 TL
Silopi - Viranşehir 35 TL
Şırnak - Viranşehir 35 TL
Gaziantep - Nusaybin 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
60Puan
32%
13%
15%
9%
32%
Toplam Yorum Sayısı (89)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"İdare eder" Misafir
Yolculuk olması gerekenden çok daha fazla súrdü. DİYARBAKIR-SİLOPİ arası normalde 4- 4,5 saat sürerken bu yolculuk 5 saatten fazla sürdü.
"Yorum" Misafir
Araç geçikti zamanında kalkmadı ama zamanında vardı. Temizlik açısından ise otobüste engellenmeyen bir koku vardı.
"Cizre nuh hakkinda" Misafir
Dogunun imkanlarina gore en iyi turizm sirketi bundan fazlasi yok
"Selam" Misafir
Sayın yetkili; seyahat ile ilgili görüşlerimi belirtmek için yazma fırsatı içi. Tsk. İnt 0,koltuklardaki elektrik prizleri 0,koltuklardaki mini tv 0...
"Pavyonlu otobus" Misafir
Otobus 50 dk gec geldi. Yolda terminal olmayan yerlerde duruldu. Otobusteki elektronik cihazlar calısmıyordu, bu sebeble yolculuk stresının ustune kırmızı pavyon ısıkları eslıgınde habelerı, devamında.arka sosakları ızlemek zorunda kaldım.
Cok yorucu ve sıkıntılı bır yolculuktu yıne.
"" Misafir
Film müzik yoktu USB girişi yok tek sıkıntı bu
"Kötüydü" Misafir
Kötüydü
"Araç gelmedi" Misafir
Araç gelmedi
Özlem Cizre Nuh Mersin şubasinda Araç yok. Ağri şirket git tive ücret bize vermedi
Ben bu şirketin tek deneyim tavsiye etmem


"Genel" Misafir
Otobüs seferi iptal edilmiş ama bilgi verilmemiştir. Durum, arabaya binmek üzere perona gidildiğinde öğrenilmiştir. Kabul edilebilir bir hata değildir.
"Cok kötü" Misafir
Şoför sürekli uyarmama rağmen sigara icti hic anlayisli degiller kibarlik yok normal saatinden 1saat gec hareket etti aracin bakimi yapilmamisti ve yolda bozuldu 2saat tamir olmasini bekledik bir daha hicbir firmanizi kullanmak istemiyorum

1 2 3 4 5 6 7 8 9 sonraki yorumlar >