scorecardresearch
neredennereye.com, Özlem Cizre Nuh firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özlem Cizre Nuh

Özlem Cizre Nuh
 

neredennereye.com,
Özlem Cizre Nuh
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Cizre Nuh Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Cizre Nuh
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Cizre Nuh

444 47 73
Belediye Otogarı No:49 Cizre
0486 616 91 92 - 616 11 25 - 616 15 12 - 616 21 43 - 616 34 34

Cizre, güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan Şırnak ilinin bir ilçesidir. Cizre'de iklim şartları ve coğrafi özelliklerinden dolayı göç veren ilçelerdendir. Cizre halkına hak ettiği değeri veren ve halk tarafından da tercih edilen otobüs firması Özlem Cizre Nuh turizmdir.


Özlem Cizre Nuh turizm hakkında


Cizre merkezli olarak karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs şirketidir. 1986 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Özlem Cizre Nuh taşımacılık sektöründe Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaptığı seferler ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Kaliteli hizmetin yanında önce güven diyen firma müşterilerinin güvenliği için her türlü çalışmayı yapmaktadır. Yurtiçi seferlerinin dışında yurt dışı seferleri de bulunmaktadır. Özlem Cizre Nuh Irak ve orta asya ülkelerinde turlar düzenlemektedir. Seminer-bayi toplantıları-kongre-transfer gibi her türlü organizasyonda tercih edilmektedir Özlem Cizre Nuh. Her türlü hizmeti işinde profesyonel güler yüzlü ekibiyle vermektedir. Günümüz teknolojisine hakim, dinamik, takım ruhuyla çalışan, kendini sürekli geliştiren yöneticiler ve personel ile çalışmaktadır. 


Özlem Cizre Nuh Turizm’in Misyonu


Başarı elde edebilmek için en önemli değerin insan olduğunu bilen firma müşterilerine sunduğu her türlü hizmetten memnun kalınması için uğraşmakta ve her memnuniyeti kendine rehber ederek çalışmalarına devam etmektedir. 


Özlem Cizre Nuh Turizm’in Vizyonu


Müşterilerinin haklarına saygılı olmak


Çalışanlarının haklarına saygılı olmak


Ulaşım sektöründe işinin ehli referans bir firma olmak


Yurtiçi ve yurtdışında müşterilerinin zamanlarından çalmadan istedikleri yerlere ulaştırmak


İnsan ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olmak


Müşterilerinin can ve mal güvenliği sağlamak ve her türlü tedbiri almak


Çalışanlarına eşit ve adaletli davranmak


Müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri dahilin de hizmet sunmak


Yurtiçi ve yurtdışında verdiği hizmet ile kaliteyi zirveye taşımak


Özlem Nuh Turizm’in Seferleri


Firmanın yurtiçinde ve yurtdışında birçok il ve ilçede seyahatleri bulunmaktadır. Yurt içinde Adana, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Uludere, İstanbul, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Malatya, Mardin, Mersin, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Van ve Yalova’ya seferleri mevcuttur. Yurtdışında ise Irak ve Orta Asya'ya seferler bulunmaktadır.


Turizm şirketi, İstanbul, Şırnak, Erzurum, Ankara, Hatay ve Diyarbakır illeri başta olmak üzere birçok noktaya otobüs seferi düzenliyor. O403 Mercedes, Mercedes Tourismo, Travego 15 SHD, Travego 17 SHD ve YENİ SAFİR araçlarından oluşan filosu ile hizmet veriyor. Firma, hemen hemen tüm araçlarında bulunan kablosuz internet, rahat koltuk, uydu yayını, koltuk arkası ekran, Digiturk, müzik, okuma lambası, radyo, wc, kulaklık, açık büfe ikramları, priz ve lig tv özellikleri ile yolcularına keyifli bir seyahat sunuyor. Üstelik tüm yolcular bu imkanlardan en ucuz otobüs bileti sahibi olarak yararlanabiliyor.

 


Özlem Cizre Nuh otobüs bileti fiyatları, Özlem Cizre Nuh iletişim ve telefon numaraları, Özlem Cizre Nuh otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Silopi - Kızıltepe 25 TL
Cizre - Kızıltepe 25 TL
Şırnak - Kızıltepe 25 TL
Gaziantep - Kızıltepe 40 TL
Gaziantep - Nusaybin 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
58Puan
28%
13%
15%
8%
36%
Toplam Yorum Sayısı (98)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Biletimiz bize teslim edilmedi. Çalışan ekipten memnunduk teşekkür ederiz
"" Misafir
Berbat !
"" Misafir
Yolculuğum sırasında birçok sorunla karşılaştım. Otobüsteki çalışan personellerin uslübu yolculara karşı davranışları çok kötüydü. Ben bir bayanım yanımdaki boş koltuğa erkeğe bilet kesilmiş ve o beyfendiyle birlikte yolculuk yapılmaya zorlandım istemeyince beni oturduğum koltuktan kaldırıp başka bir yere oturmaya zorladılar istememe rağmen zorla başka koltuğa oturtuldum. Buna rağmen görevli personel bana çok kötü davrandı insanlar içinde beni rencide etti ve üzerime bilerek kasten su döktü bunu yaptığı için özür bile dilemedi. Sadece benimle değil başka yolcularla da sorunlar yaşadı görevli personel ve ben bu şahıs hakkında gereğinin yapılmasını rica ediyorum.
"" Misafir
Arac cok havasız ve inanilmaz iğrenç bi koku vardi araç içinde sigara içildi ve üstune parfüm sıktılar bu haric guzel bir yolculuk geçirdim
"Konforsuz yolculuk" Misafir
Şanlıurfa otogara girmedi,bilet aldigimdan haberleri yoktu,otobüsü kaçırıyor dün,otogarın 300 MT dışına elimde bavulla yürüyerek gittim,otobüs konforlu değildi,90 km üzerinde aşırı sallama ve titreme yapıyordu konforlu değildi,bakıma ihtiyaci var ama baktirilmamis bu devirde böyle araçlarla şehir içi yolculuk bile yapılmaz,Tarsus otogara. Da girmedi,yine uzakta bıraktı,ben bu yolculuğa 50 tl verdim diğer firmalar 45 TL iken genel olarak memnun degilim
"" Misafir
Şırnak arabası diye bizi Silopi arabasına bindirdiler cizrede 30 dk uğraştık bagaj değiştirip bekletildik Sonra şoför ve muavine inecegim yeri söyledim ve buraların yabancısıyım demiştim bana oturmamı söyleyip biz haber verecez vardığımızda otobüs orda durmasına rağmen bana heber vermediler ben ikinci defa sorduğumda bana orayı geçtik dedi. Neden haber vermediniz diye mülakaşa yaşarken üzerime yürüyüp şırnağa da 20 km kala bi dağın başında indirip gittiler.
"" Misafir
Arabada sayımızın çok az olmasına rağmen çok aşırı kötü koku vardı. Benimde astımım olduğu için çok zorluk çektim nefes almakta zorlandım.
"Yolculuk" Misafir
Şoförler biraz dikkatsizdi telefonla konuşuyordu hep sigara içiyordu ve çok sınırlıydı muavin yinede tesekkurler
"Yolculuk" Misafir
Mümkün mertebe bı daha bu seyahat acentesini tercih etmem gibi geliyor
"İdare eder" Misafir
Yolculuk olması gerekenden çok daha fazla súrdü. DİYARBAKIR-SİLOPİ arası normalde 4- 4,5 saat sürerken bu yolculuk 5 saatten fazla sürdü.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki yorumlar >