Yolcu Sayısı
1

Özlem Cizre Nuh Otobüs Bileti

Özlem Cizre Nuh

Firma Hakkında

  • AdresSur mahallesi Nusaybin caddesi Belediye Otogarı No:49 Cizre
  • Müşteri Servisi0850 888 4773 / 0 (486) 616 91 92
  • İnternet Sitesicizrenuh.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

57 %
Toplam Yorum Sayısı (91)
Özlem Cizre Nuh


Çok İyi
25 % (38)
İyi
13 % (20)
İdare Eder
15 % (23)
Kötü
11 % (16)
Çok Kötü
35 % (53)

Sefer düzenlediği güzergahlarda rakiplerine göre son derece iyi bir firma...

"Kötü"

Şoför sigara içiyordu gerçekten. Rezalet ya, yıl olmuş 2018 kapalı alanda bir de toplu taşıma da sigara içilir mi?

"Arac biraz eski gjbiydi"

Genel olarak her şey normal ancak aracin titretmesi var ve bazi koltuklarin bakima ihtiyaci var

"İkram ve Eğlence"

İkram çok zayıftı. Bütün içeceklerden herkese yetsin diye çok az verildi. Çay, kahve için aldiğimiz sıcak su, bardağın yarısının bile çok altındaydı. Televizyon internet vs. Hiç biri çalışmadı. Bunun dışında sıkıntımız olmadı

Sivasta indim Bu firmanin. Sivas ta servisleri yok.wifi leri de yoktu her ne kadar kullanmasamda.mola verme sureleri pek iyi degil.ortalama bir firma

Özlem Cizre Nuh Hakkında

Cizre, güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan Şırnak ilinin bir ilçesidir. Cizre'de iklim şartları ve coğrafi özelliklerinden dolayı göç veren ilçelerdendir. Cizre halkına hak ettiği değeri veren ve halk tarafından da tercih edilen otobüs firması Özlem Cizre Nuh turizmdir.

Özlem Cizre Nuh turizm hakkında

Cizre merkezli olarak karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs şirketidir. 1986 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Özlem Cizre Nuh taşımacılık sektöründe Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaptığı seferler ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Kaliteli hizmetin yanında önce güven diyen firma müşterilerinin güvenliği için her türlü çalışmayı yapmaktadır. Yurtiçi seferlerinin dışında yurt dışı seferleri de bulunmaktadır. Özlem Cizre Nuh Irak ve orta asya ülkelerinde turlar düzenlemektedir. Seminer-bayi toplantıları-kongre-transfer gibi her türlü organizasyonda tercih edilmektedir Özlem Cizre Nuh. Her türlü hizmeti işinde profesyonel güler yüzlü ekibiyle vermektedir. Günümüz teknolojisine hakim, dinamik, takım ruhuyla çalışan, kendini sürekli geliştiren yöneticiler ve personel ile çalışmaktadır.

Özlem Cizre Nuh Turizm’in Misyonu

Başarı elde edebilmek için en önemli değerin insan olduğunu bilen firma müşterilerine sunduğu her türlü hizmetten memnun kalınması için uğraşmakta ve her memnuniyeti kendine rehber ederek çalışmalarına devam etmektedir.

Özlem Cizre Nuh Turizm’in Vizyonu

• Müşterilerinin haklarına saygılı olmak

• Çalışanlarının haklarına saygılı olmak

• Ulaşım sektöründe işinin ehli referans bir firma olmak

• Yurtiçi ve yurtdışında müşterilerinin zamanlarından çalmadan istedikleri yerlere ulaştırmak

• İnsan ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olmak

• Müşterilerinin can ve mal güvenliği sağlamak ve her türlü tedbiri almak

• Çalışanlarına eşit ve adaletli davranmak

• Müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri dahilin de hizmet sunmak

• Yurtiçi ve yurtdışında verdiği hizmet ile kaliteyi zirveye taşımak

Özlem Nuh Turizm’in Seferleri

Firmanın yurtiçinde ve yurtdışında birçok il ve ilçede seyahatleri bulunmaktadır. Yurt içinde Adana, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Uludere, İstanbul, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Malatya, Mardin, Mersin, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Van ve Yalova’ya seferleri mevcuttur. Yurtdışında ise Irak ve Orta Asya'ya seferler bulunmaktadır.

Turizm şirketi, İstanbul, Şırnak, Erzurum, Ankara, Hatay ve Diyarbakır illeri başta olmak üzere birçok noktaya otobüs seferi düzenliyor. O403 Mercedes, Mercedes Tourismo, Travego 15 SHD, Travego 17 SHD ve YENİ SAFİR araçlarından oluşan filosu ile hizmet veriyor. Firma, hemen hemen tüm araçlarında bulunan kablosuz internet, rahat koltuk, uydu yayını, koltuk arkası ekran, Digiturk, müzik, okuma lambası, radyo, wc, kulaklık, açık büfe ikramları, priz ve lig tv özellikleri ile yolcularına keyifli bir seyahat sunuyor. Üstelik tüm yolcular bu imkanlardan en ucuz otobüs bileti sahibi olarak yararlanabiliyor.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr