neredennereye.com, Özlem Cizre Nuh firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özlem Cizre Nuh Otobüs Bileti

Özlem Cizre Nuh
Özlem Cizre Nuh
 

neredennereye.com,
Özlem Cizre Nuh
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Cizre Nuh Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Cizre Nuh
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Cizre Nuh

0850 888 4773
Sur mahallesi Nusaybin caddesi Belediye Otogarı No:49 Cizre
0486 616 91 92


Cizre, güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan Şırnak ilinin bir ilçesidir. Cizre'de iklim şartları ve coğrafi özelliklerinden dolayı göç veren ilçelerdendir. Cizre halkına hak ettiği değeri veren ve halk tarafından da tercih edilen otobüs firması Özlem Cizre Nuh turizmdir.


Özlem Cizre Nuh turizm hakkında


Cizre merkezli olarak karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs şirketidir. 1986 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Özlem Cizre Nuh taşımacılık sektöründe Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaptığı seferler ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Kaliteli hizmetin yanında önce güven diyen firma müşterilerinin güvenliği için her türlü çalışmayı yapmaktadır. Yurtiçi seferlerinin dışında yurt dışı seferleri de bulunmaktadır. Özlem Cizre Nuh Irak ve orta asya ülkelerinde turlar düzenlemektedir. Seminer-bayi toplantıları-kongre-transfer gibi her türlü organizasyonda tercih edilmektedir Özlem Cizre Nuh. Her türlü hizmeti işinde profesyonel güler yüzlü ekibiyle vermektedir. Günümüz teknolojisine hakim, dinamik, takım ruhuyla çalışan, kendini sürekli geliştiren yöneticiler ve personel ile çalışmaktadır.


Özlem Cizre Nuh Turizm’in Misyonu


Başarı elde edebilmek için en önemli değerin insan olduğunu bilen firma müşterilerine sunduğu her türlü hizmetten memnun kalınması için uğraşmakta ve her memnuniyeti kendine rehber ederek çalışmalarına devam etmektedir.


Özlem Cizre Nuh Turizm’in Vizyonu


• Müşterilerinin haklarına saygılı olmak


• Çalışanlarının haklarına saygılı olmak


• Ulaşım sektöründe işinin ehli referans bir firma olmak


• Yurtiçi ve yurtdışında müşterilerinin zamanlarından çalmadan istedikleri yerlere ulaştırmak


• İnsan ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olmak


• Müşterilerinin can ve mal güvenliği sağlamak ve her türlü tedbiri almak


• Çalışanlarına eşit ve adaletli davranmak


• Müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri dahilin de hizmet sunmak


• Yurtiçi ve yurtdışında verdiği hizmet ile kaliteyi zirveye taşımak


Özlem Nuh Turizm’in Seferleri


Firmanın yurtiçinde ve yurtdışında birçok il ve ilçede seyahatleri bulunmaktadır. Yurt içinde Adana, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Uludere, İstanbul, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Malatya, Mardin, Mersin, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Van ve Yalova’ya seferleri mevcuttur. Yurtdışında ise Irak ve Orta Asya'ya seferler bulunmaktadır.


Turizm şirketi, İstanbul, Şırnak, Erzurum, Ankara, Hatay ve Diyarbakır illeri başta olmak üzere birçok noktaya otobüs seferi düzenliyor. O403 Mercedes, Mercedes Tourismo, Travego 15 SHD, Travego 17 SHD ve YENİ SAFİR araçlarından oluşan filosu ile hizmet veriyor. Firma, hemen hemen tüm araçlarında bulunan kablosuz internet, rahat koltuk, uydu yayını, koltuk arkası ekran, Digiturk, müzik, okuma lambası, radyo, wc, kulaklık, açık büfe ikramları, priz ve lig tv özellikleri ile yolcularına keyifli bir seyahat sunuyor. Üstelik tüm yolcular bu imkanlardan en ucuz otobüs bileti sahibi olarak yararlanabiliyor.


 

100 üzerinden
56Puan
26%
13%
15%
11%
36%
Toplam Yorum Sayısı (114)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Sefer düzenlediği güzergahlarda rakiplerine göre son derece iyi bir firma...
"Kötü" Misafir
Şoför sigara içiyordu gerçekten. Rezalet ya, yıl olmuş 2018 kapalı alanda bir de toplu taşıma da sigara içilir mi?
"Arac biraz eski gjbiydi" Misafir
Genel olarak her şey normal ancak aracin titretmesi var ve bazi koltuklarin bakima ihtiyaci var
"İkram ve Eğlence" Misafir
İkram çok zayıftı. Bütün içeceklerden herkese yetsin diye çok az verildi. Çay, kahve için aldiğimiz sıcak su, bardağın yarısının bile çok altındaydı. Televizyon internet vs. Hiç biri çalışmadı. Bunun dışında sıkıntımız olmadı
"" Misafir
Sivasta indim Bu firmanin. Sivas ta servisleri yok.wifi leri de yoktu her ne kadar kullanmasamda.mola verme sureleri pek iyi degil.ortalama bir firma
"Berbat" Misafir
Sıfır hizmet güvensiz yolculuk saat uyumsuzluğu berbat
"Tek kelime ile berbattı. " Misafir
Gecenin 3unde yolun ortasinda indirdi beni ve küçük kızımı. Diyarbakır ve gece 3.yürü yürü korkudan psikolojim bozuldu. Şoför otogar az ilerde deyip indirdi. Üstümüze şu döküldü. Muavine söylüyorum haberim yok diyor. Koltuk ıslandı tamamen. Bari peçete verin dedim peçete yok dedi. Kızımı kucağıma aldım ağladı durdu.yolculuk boyunca bi çay bile ikram etmediler. Hakkımı helal etmiyorum
"" Misafir
Koltuklara bağlı ekranlar çalışmıyordu. Ve otobüsün içi pisti
"Yolculuk" Misafir
Güzel yolculuktu. Neredennereye.com sitesi sayesinde bütçeme uygun yolculuk yaptım. Teşekkürler
"" Misafir
Yol üzerinde araç kapasitesinin üzerinde yolcu alındı, Kızıltepe'de bir lastikçide aracın iki lastiği değiştirildi. Lastiklerin tamamının mı patladığını sordum, çünkü ilki değiştirilirken bir sorun olduğu için beklediğimizi düşünmüştüm. İkinci lastik değiştirilirken nedenini sordum. Rutin bir bakım olduğu aracın hiç ara vermeden çalıştığı için başka vakitlerinin olmadığı söylendi. İtiraz ettiğim için diğer lastikleri değiştirmediler. Bir araç uzun yola çıkmadan önce yağ, su, lastik vb. kontrolünün düzenli aralıklarla yapılması seyahat güvenliği açısından son derece önemlidir. Ayrıca otobüs firmasının para kaybetmemek için seyahatim sırasında bana vakit kaybettirdiklerini umursamamaları da seyahat firmasının müşterisine saygı düzeyini de görmemi sağladı.
Teşekkürler....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 sonraki yorumlar >