Yolcu Sayısı
1

Özlem Cizre Nuh Gaziantep Otobüs Seferleri

Özlem Cizre Nuh

Şubeler

Özlem Cizre Nuh Gaziantep Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Gaziantep (Merkez)0 (541) 345 77 73

Şubeler Hakkında

Özlem Cizre Nuh Gaziantep Şubeleri
Özlem Cizre Nuh yaygın ulaşım ağı ile Gaziantep ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Gaziantep ilinde yer alan Özlem Cizre Nuh şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Özlem Cizre Nuh Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Özlem Cizre Nuh Gaziantep Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Özlem Cizre Nuh firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Özlem Cizre Nuh dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Gaziantep Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Gaziantep Özlem Cizre Nuh Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

47 %
Toplam Yorum Sayısı (11)
Özlem Cizre Nuh


Çok İyi
22 % (4)
İyi
(0)
İdare Eder
11 % (2)
Kötü
22 % (4)
Çok Kötü
44 % (8)

"Berbat"

Sıfır hizmet güvensiz yolculuk saat uyumsuzluğu berbat

Koltuklara bağlı ekranlar çalışmıyordu. Ve otobüsün içi pisti

Belirlenen kalkış saatinden 1 saat geç gelmesi öngörülemez hiçbir sebep yokken standart yolculuk süresinin 2saat rötara uğraması ve araç içerisinde aynı koltukların farklı yolculara satılması sebebiyle yaşanan karışıklık tarafımca bu firmanın bir daha tercih edilmeme sebepleridir

"Berbat yolculuk"

Ömrümde yaptığım en iğrenç yolculuktu. Otobüse fazladan yolcu alındığı için yere oturtuldu ve fazla bilet parası alındı yerde oturan kişiden. Bir kaç kişi şikayet edince de şöförlerden biri gelip bağırıp çağırdı. Bu kadar nezaketsiz ve adaletsiz bir firma daha görmedim. Sürekli arama yapıldı 2 defa durduruldu otobüs. Ve yarım saat geç geldi.

"Yorum"

Araç geçikti zamanında kalkmadı ama zamanında vardı. Temizlik açısından ise otobüste engellenmeyen bir koku vardı.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr