Yolcu Sayısı
1

Şırnak otobüs bileti

Şırnak Otobüs Bileti

En popüler Şırnak otobüs rotaları

Şırnak otobüs bileti fiyatları, Şırnak otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Şırnak otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
TarsusŞırnak600 TL10
KızıltepeŞırnak220 TL9
CeyhanŞırnak65 TL8
AnkaraŞırnak750 TL8
SuruçŞırnak65 TL8

Şırnak otogarı

  • Şırnak(486) 216 25 67

Şırnak otobüs biletleri

Şırnak, ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Irak ve Suriye ile komşu olan Şırnak’ın kültürü görülmeye değer niteliktedir.

Şırnak Ulaşım

Şırnak’a ülkemizin hemen her yerinden karayolu ile ulaşım imkanı bulunur. Şırnak otobüs seferleri karayolu ulaşımını daha kolay ve rahat hale getirir. Şırnak otobüs firmaları tarafından kente düzenli olarak yapılan otobüs seferleri ile özel araçlar dışında da kente ulaşım oldukça rahat bir hale gelmektedir. Özlem Cizre Nuh, Şırnak’a düzenli olarak sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında yer alır. Şırnak otogarı kent merkezine yaklaşık 2 km mesafede bulunan Yoğurtçular Köyü’nde yer alır.

Şırnak Otobüs Bileti Fiyatları

Şırnak otobüs bileti satın almanın en kolay, güvenli ve hızlı yolu NeredenNereye.com’dan geçer. Çeşitli firmalarca sefer düzenlenen Şırnak’a bilet satın almak için eskiden olduğu gibi bulunduğunuz ilin otogarına gitmeye ya da firmaların acentelerini ziyaret etmeye hiç gerek yok. Türkiye’nin ilk online otogarı olma özelliğine sahip olan NeredenNereye.com ile tüm bu otobüs firmalarının acenteleri sizin ayağınıza geliyor. NeredenNereye.com’dan ucuz Şırnak otobüs bileti satın almak için izlemeniz gereken adımlar gayet basit. Öncelikle web sitemizi ziyaret edin ya da mobil uygulamamızı cihazlarınıza indirin. Ardından ana sayfada yer alan arama bölümünden gerekli bilgileri doldurun ve aratmayı başlatın. Bu adımlardan sonra doldurduğunuz bilgiler ışığında size en uygun Şırnak seferlerinin sıralandığı bir listeleme sayfası gelecektir. Bu listeleme sayfasında farklı otobüs firmaları tarafından verilen Şırnak otobüs bileti fiyatları için karşılaştırma yapma imkanı bulabilir, otobüs özelliklerini inceleyebilir ya da seyahatinizin kaç saat süreceğini öğrenebilirsiniz. Sizin için en uygun seferi seçtikten sonra koltuk seçimini yapmanız gerekmektedir. Yapacağınız koltuk seçiminin ardından yolcu bilgilerini de doldurmanız halinde son adım olan ödeme bölümü karşınıza çıkacaktır. Bu bölümde kredi kartınız ile güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilir ve Şırnak ucuz otobüs bileti için satın alma işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Aldığınız bilet size SMS ve e-posta yoluyla iletilecektir. Satın almış olduğunuz online biletinizi herhangi bir sebepten dolayı iptal ettirmek isterseniz bu işlemi de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Otobüsün kalkmasına son 24 saat kalana kadar yapacağınız iptal işlemlerinde hiçbir ücret kesintisi yapılmamaktadır. Yani bilet için ödemiş olduğunuz ücretin tamamı tarafınıza iade edilebilmektedir. Ancak biletinizi iptal etmek yerine dilerseniz 6 ay geçerli olmak üzere açık bilete de dönüştürebilirsiniz.

Şırnak Gezi Rehberi

Nuh Tufanı’nın yaşandığı topraklarda bulunan Şırnak bu özelliği ile popüler bir şehrimizdir. Güneydoğu Anadolu’nun en ucunda yer alan Şırnak, Suriye ve Irak ile komşudur. Tüm dünya insanlarının ikinci beşiği olarak anılan Şırnak’ta görülmeye değer bir ok doğal güzellik bulunur. Cudi Dağı bunların ilkidir. Kur’an-ı Kerim’de de bahsedilen Nuh Tufanı’nın yaşandığı dağ olan Cudi Dağı’nda Nuh Peygamber’in gemisinin durduğu rivayet edilir. Cudi dışında kentte görülmeye değer birçok önemli tarihi yapı da bulunur. Hz Nuh Türbesi, Nuh Peygamber Camii, Dera Kilisesi, Maraday Kilisesi, Meryem Ana Kilisesi, Kırmızı Medrese, Babil Ören Yeri, Şah Ören Yeri, Çağlayan Kalesi, Finik Ören Yeri, Mir Abdal Camii, Kasrik Ören Yeri, Şazeh Medresesi, Mecdiyye Camii ve Mushafireş Camii Şırnak’ta görülmeye değer olan tarihi yerlerden yalnızca birkaç tanesidir.

Şırnak mutfağı da tadılması gereken birçok lezzete sahiptir. Kipe, perde pilavı, kutlık, serbidev, hekeheşandi, şımşıpe, meyre, bırınzer, mahmılatık, suryaz ve fıreydin Şırnak mutfağına özgü olan yöresel lezzetlerden birkaç tanesidir. Gittiğinizde tatmanızı tavsiye ederiz.

Şırnak Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr