Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
150 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al
160 TL
Bilet Al

Antalya Şırnak Otobüs Bileti

Antalya Şırnak Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 150,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1268 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 19sa 33dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Şırnak arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Cizre Nuh İtimat firmasıdır.

Antalya Şırnak otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Antalya Şırnak güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Antalya Şırnak seyahatinize başlamadan önce, Antalya ve Şırnak hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Antalya ve Şırnak şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Antalya Şırnak Otobüs Biletleri

 Antalya Şırnak otobüs bileti mi aradınız? Antalya Şırnak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Antalya’da yaşıyorsanız ve Şırnak’a gitmeniz gerekiyorsa ya da keyfi bir gezi olarak Şırnak’a gitmeyi, oranın kültürünü görmeyi istiyorsanız o zaman yapmanız gereken şey Antalya’dan Şırnak’a sefer düzenleyen otobüs firmaları ile iletişim kurmak olacaktır. Antalya – Şırnak otobüs biletleri ile ilgili detaylı bilgi edinmek istiyorsanız o zaman web siteleri aracılığı ile ya da çeşitli firmaların yazıhanelerinde bulunan yetkili kişiler aracılığı ile öğrenmek istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz. Şırnak’ta gezilip görülecek yerler arasında camiiler, medreseler bulunmaktadır. Siz de oraya gittiğinizde tarihi bir gezi kapsamında olsun istiyorsanız o zaman Şırnak’ta size rehberlik yapabilecek biri ile görüşebilirsiniz. Bu sayede hem Şırnak gezinizden çok daha fazla keyif alabilir hem de kendiniz için çok güzel kültür birikimleri yapabilirsiniz. Antalya – Şırnak otobüs firmaları içerisinde yalnızca Cizre Nuh Turizm Antalya’dan Şırnak’a direkt olarak yolculuk yapabilme imkânı sağlamaktadır. Antalya ve Şırnak birbirine oldukça uzak olan iki şehirdir. Bu yüzden otobüs yolculuğu yaklaşık 18 saat sürmektedir. Bu çok yorucu gelebilir, fakat otobüs yolculuğundan keyif alan kişiler için son derece güzel geçecektir. Fiyatlar 140 TL – 150 TL civarında olmaktadır. Her ne kadar ilk etapta kulağa çok pahalı gelse de aslında uzaklığa göre son derece iyi bir fiyattır. Siz de Antalya’dan Şırnak’a gitmeyi düşünüyorsanız bunu iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. 

Antalya Şırnak otobüs bileti mi aradınız? Antalya Şırnak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Şırnak otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Cizre Nuh İtimat 150 TL
Özlem Cizre Nuh 150 TL
Mardin Seyahat 160 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Şırnak Hakkında
Nüfus:
29,679
Yüzölçümü:
7.151,57 km²
Plaka:
73
Telefon kodu:
(486)
Otogar:
Şırnak Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.