Antalya Adana Otobüs Bileti

Antalya Adana Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 60,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 556 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 28 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Adana arası giden otobüs firmaları ortalama 31 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Güney Akdeniz firmasıdır.

Antalya Adana bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Adana bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Antalya Adana otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Antalya Adana Otobüs Biletleri

Antalya Adana otobüs bileti mi aradınız? Antalya Adana otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Antalya Adana arasındaki 648 km’lik mesafe her zaman en ucuz otobüs bileti sahibi olunarak ortalama 9 saatlik bir yolculukla tamamlanabiliyor. İki şehir arasındaki yolculuklarınız için en avantajlı fiyatları her zaman sitemizde bulabilirsiniz. Bilet aramanızı neredennereye adresinde yaparak sizin için en uygun seferleri listeleyebilir ve bilet alımınızı pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.  Yeni model otobüslerle gerçekleştirilen seferlerde yolculuk sırasında sıkılmadan vakit geçirebilmeniz için otobüs firmaları farklı hizmetler sunmaktadır. Araç içlerinde sunulan hizmetleri arama sonuç sayfasında görebilirsiniz. 
Adana otogarından şehirde istediğiniz yere gitmek için firmaların servislerini kullanabileceğiniz gibi; minibüslerden ve belediye tarafından işletilen otobüslerden de yararlanabilirsiniz.  Antalya’dan düzenlenen otobüs seferleri ile Adana’ya ulaştığınızda şehirde gezebileceğiniz ve görebileceğiniz yerleri şöyle sıralamak mümkün.  İlk çağlardan beri yerleşim özellikleri görülen Adana’da birçok antik kent bulunmaktadır. Şehrin en önemli antik kentleri; Anavarza antik kenti, Şar antik kenti ve Misis antik kenti. Bu şehirlerde yapılan kazılardan elde edilen tarihi eserler ve gereçler de Adana Arkeoloji ve Adana Etnografya müzelerinde sergilenmektedir.Adana Kalesi, Taş Köprü, Varda Köprüsü ve Çarşı Hamamı önemli yapılar arasında.
Doğal güzellikleri ile de ön plana çıkan şehirde; Belemedik yaylası, Akçatekir yaylası mutlaka görülmesi gereken yerler arasında. Şehirde mesire alanı olarak kullanılan Seyhan Barajı çevresi, Çakıt suyu ve Karatepe Aslantaş Milli Parkı da ziyaret edilebilir.
Otobüs bileti sorgulama işleminiz için seyahat tarihinizi de ekleyerek aramanızı sitemizden yapabilirsiniz. Şehre seyahat edebileceğiniz firmaların tamamını ve sundukları bilet fiyatlarını aynı sayfada görüntüleyerek, kolayca karşılaştırma yapabilirsiniz. Seferler arasında seçiminizi yaptıktan sonra hızlı ve güvenli bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz.
Adana’da ne yenir? Ülkenin en önemli lezzetleri arasında bulunan Adana kebabını en lezzetli hali ile şehrin her yerinde tadabilirsiniz. Şırdan, ciğer kebabı, bici bici ve fellah köfte de şehre has lezzetler arasında.

Antalya Adana otobüs bileti mi aradınız? Antalya Adana otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Adana otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Can Dersim Tuncelililer 60 TL
Öz Elbistan 70 TL
Ben Turizm 70 TL
Lider Elbistan 70 TL
Adıyaman Ünal 70 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.