Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
75 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al

Adana Şırnak Otobüs Bileti

Adana Şırnak Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 712 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 54dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Adana Şırnak arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Mardin Seyahat firmasıdır.

Adana Şırnak otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Şırnak güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Şırnak seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Şırnak hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Şırnak şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Şırnak Otobüs Biletleri

 Adana Şırnak otobüs bileti mi aradınız? Adana Şırnak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 
Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Suriye ve Irak gibi devletlere sınırlı olan bir bölgede bulunduğu için coğrafi konumu nedeniyle birçok kültüre ev sahipliği yapmıştır. Mezopotamya kültürü, İran kültürü ve Anadolu kültürünün kesiştiği noktada olmasından dolayı birbirinden farklı tarihi kalıntılar ve eserler bulunmaktadır. Adana Şırnak otobüs bileti alarak Adana ve çevresinden Şırnak’a seyahat edebilir peşinat o eşsiz tarihi ve kültürel özelliklerini görebilirsiniz.
Eğer ki Şırnak’a yolunuz düşerse ya da Şırnak a seyahat etmek istiyorsanız gezi rehberiniz ile Şırnak’a ait  ve Şırnak’ın kültürünü yansıtan yerlerden bazları şu şekildedir:
 Ören yeri ve Kalesi; milattan önce  4 binle de yapmış olduğu bilinen tarihi bir kalıntıdır. Ziyaretiniz sırasında insan kabartmaları, hayvan kapatmaları ve birçok kabartmalar göreceksiniz. Mağara içerisinde yapılmış Hanlar, kervansaraylar da görebilirsiniz. Yine Adana Şırnak otobüs bileti alarak Şırnak'ta bulunan  bazebde  Ören yerini ziyaret edebilirsiniz.
Tarihe meraklıysanız Şırnak'ta Cizre Ulu Camii’ni ziyaret edebilirsiniz. Hz Ömer döneminde Fetih sonrasında yapıldığı bilinmektedir. Yine Hazreti Nuh'un gemisini kaldığı yerin Şırnak'ta olduğu bilindiğinden dolayı Hazreti Nuh Türbesi de ziyaret edebileceğiniz tarihi bir yerdir.
Adana Şırnak otobüs bileti alarak Şırnak'ta Kasrik ören yeri, kırmızı medrese, Aptalya Medresesi'ni gezebilirsiniz.
Eğer doğasever biriyseniz Şırnak'ta Cudi Dağı'na çıkabilir ve doğanın eşsiz manzarasını görebilirsiniz. 
 Seyahat sırasında konforunuza düşkün biri iseniz Şırnak ve Doğu Anadolu Bölgesi'ne gezi düşünüyorsanız sitemizi ziyaret ederek birbirinden farklı firmanın sizlere  sunacağı en avantajlı koşullardan faydalanabilirsiniz. İyi bir seyahat için sitemize beklemekteyiz.
 
Adana Şırnak otobüs bileti mi aradınız? Adana Şırnak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Şırnak otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Mardin Seyahat 75 TL
Cizre Nuh İtimat 80 TL
Özlem Cizre Nuh 80 TL
Martur Trz.Ltd.Şti. 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Şırnak Hakkında
Nüfus:
29,679
Yüzölçümü:
7.151,57 km²
Plaka:
73
Telefon kodu:
(486)
Otogar:
Şırnak Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.