Yolcu Sayısı
1

Zümrüt Turizm Otobüs Bileti

Zümrüt Turizm

Firma Hakkında

  • AdresSur Mah. Mem-u Zin Blv. No:261/K Cizre Şırnak
  • Müşteri Servisi0850 309 5555 / 0 (486) 616 13 13
  • İnternet Sitesizumrutturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Zümrüt Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Zümrüt Turizm Hakkında

Zümrüt Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak hizmet verdiği yıllar boyunca yolcuları ile arasında gelişen güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına en önemli özelliklerden birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine yoğunlaştırarak başta kendi bünyesinde yer alan personelinin gelişim süreci ve araç filosunda yer alan otobüslerinin modern dönemin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donanımlı olması üzerinde durmaktadır. Zümrüt Turizm, henüz 2023 yılında kurulmuş olan bir kuruluş olarak son derece başarılı adımlara imza atıyor olsa da hizmet sektöründe kalıcı başarı sağlamanın bir hayli zor olduğunun bilincinde olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde geliştirmeye özen göstermektedir.

Önce insan ilkesini kendisine hedef olarak belirleyen Zümrüt Turizm firması bugün kurulmuş olduğunu günden bu yana hizmet kalitesinden herhangi bir eksiklik yaşamadan çalışma yaşamına devam etmektedir. Zümrüt Turizm otobüs firması kendisine görev olarak, “Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, çalışanlarının bu kuruluşun en temel değerlerinden biri olduğunun farkında olarak moral ve motivasyonlarını daima en üst seviyede tutmaya çalışmak, hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak çalışanlara, çevreye, evrensel değerlere karşı olan sorumluluklarını daima yerine getirmek” ilkelerini benimsemiştir.
Zümrüt Turizm Hakkında
2023 yılında Şırnak merkezli olarak kurulan Zümrüt Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Zümrüt Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Zümrüt Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Zümrüt Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Zümrüt Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 3.7/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Zümrüt Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Zümrüt Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Zümrüt Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr