Yolcu Sayısı
1

Cizre İtimat Turizm Otobüs Bileti

Cizre İtimat Turizm

Firma Hakkında

  • AdresKonak Mah. Silopi Yolu Üzeri No:124 Cizre Cizre
  • Müşteri Servisi0850 302 7373 / 0 (486) 616 23 00
  • İnternet Sitesiwww.cizreitimat.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

50 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Cizre İtimat Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
50 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
50 % (1)

tavsiye ederim

Cizre İtimat Turizm Hakkında


Cizre İtimat Turizm, kurulduğu 1986 gününden bu yana üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş, yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Bununla birlikte firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kendisi için belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda çalışma yaşamına ve gelişimine devam etmektedir. Başta kendi çevresi olmak üzere, kurulduğu bölge ve ülke içerisinde hızlı gelişim göstermesi için gerekli gelişim ivmesinin daha fazla noktaya hizmet ulaştırabilmek olduğunu bilen firma her geçen gün sefer sayılarını arttırmaktadır.
Gelişim süreci boyunca aynı zamanda kalitesinden de ödün vermemesinin farkında olan firma bu süreç boyunca yolcularının son derece rahat bir yolculuk geçirebilmeleri için gerekli donanım ve hizmet yapılanmasını en kısa sürede filosuna uygulamayı ihmal etmemektedir.


Cizre İtimat Turizm firması kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak kendi alanında yaşanılan gelişmeleri her zaman en güvenilir ve hızlı şekilde, müşterilerinin gözünde oluşan marka imajını zedelemeden gerçekleştirmek. Her zaman yolcularımız ile etkileşim içerisinde bilincinde olarak yalnızca seyahat sırasında değil herhangi ortamda ve zamanda onların iyilikleri için adımlar atmaya çalışma ve yolculuk dışı aktiviteler de ön planda olmak. Önce insan prensibini benimseyerek her zaman yatırımda bulunmak ve insanların hak ve hukukuna er alanda saygı duyarak firmanın değerlerini bir sonraki nesle aktarabilmek, ilkelerini benimsemiştir.”


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr