scorecardresearch

Erzurum Otobüs Bileti

Erzurum Otobüs Bileti

Erzurum Otobüs Biletleri

Dadaşlar diyarı Erzurum’a gidip, Palandöken’in eşsiz manzarasında kayak yapmayı, ardından meşhur Cağ Kebabı ve  Kadayıf Dolması lezzeti ile günü sonlandırmayı kim istemez ki? Tüm bunlar için ihtiyacınız olan Erzurum otobüs biletini burada satın alabilirsiniz.

Erzurum’a hareket düzenleyen tüm otobüs firmaları bulunduğunuz destinasyona göre sayısı değişmekle birlikte günde en az bir kere Erzurum otobüs seferi düzenliyor. Metro, Dadaş Turizm, Esadaş, Palandöken Turizm, Zaman Turizm, Lider Adana, Has Bingöl şirketleri en bilinen Erzurum otobüs firmalarının başında geliyor. Doğunun Paris’i olarak da anılan şehir için özellikle kış döneminde yoğun olarak Erzurum otobüs bileti talebi oluyor. 2011 Dünya Kış Olimpiyatları ile birlikte turizm sektöründe hareketlilik gösteren şehir, her yıl yerli ve yabancı birçok turisti ağırlıyor. Böyle olunca kış aylarında otobüs bileti bulmak zorlaşıyor.
Neredennereye.com böyle zamanlarda yorulmadan Erzurum otobüs bileti almanız için yardımcınız oluyor.
Erzurum’a hareket eden tüm otobüs firmalarının  sefer saatlerini, boş koltuk sayılarını ve araç özelliklerini görerek, Erzurum’a en ucuz otobüs bileti alabilirsiniz. Şehirde bulunan Tıp Fakültesi Hastanesi ve Üniversiteler nedeniyle küçük çevre illerinden Erzurum’a sıklıkla yolculuk yapılıyor. Erzurum’a en çok otobüs seferi düzenlenen destinasyonlara İstanbul, Bursa, Erzincan, Kars, Ağrı, Ardahan şehirlerini örnek verebiliriz.

Yolculuğunuzun son durağı Erzurum Otogarı, 2013 yılında yenilenerek size en iyi hizmeti sunmak adına birçok özelliği ile birlikte büyük bir yerleşim merkezi oldu. Şehir merkezine çok yakın olan Erzurum Otobüs Terminali’ne geldiğinizde gideceğiniz orada bulunan yüzlerce taksi ve servis imkanı ile ulaşabilirsiniz. Erzurum yolculuğu sonrası dönüş otobüs bileti almadan önce tarihi mekanları gezmeyi ve Cağ Kebabı, Kadayıf Dolması, Su Böreği gibi enfes lezzetleri denemeyi ihmal etmeyin. Ayrıca Erzurum uçak bileti alarak da şehre ulaşabilirsiniz.
 

 

Erzurum Otobüs Bileti
Erzurum - 5 Günlük Hava Tahmini
19 Oca Cuma
kar yağışlı
2,9 °C
kar yağışlı
20 Oca Cumartesi
hafif kar yağışlı
-4,5 °C
hafif kar yağışlı
21 Oca Pazar
hafif kar yağışlı
-1 °C
hafif kar yağışlı
22 Oca Pazartesi
kar yağışlı
-0,4 °C
kar yağışlı
23 Oca Salı
kar yağışlı
-4,7 °C
kar yağışlı