Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
82 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al

Gaziantep Erzurum Otobüs Bileti

Gaziantep Erzurum Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 642 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 11sa 5dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Erzurum arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Has Bingol firmasıdır.

Gaziantep Erzurum bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Erzurum bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Erzurum otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Erzurum Otobüs Biletleri

Gaziantep, Türkiye’nin illerinden biri olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte bağlı bulunduğu coğrafyanın en gelişmiş illerinden bir tanesidir. Şehrin dünya tarihi açısından oldukça köklü bir geçmişi vardır. Antep, gerek ülkenin gerekse dünyanın en eski yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Bunun nedeni ili eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesiştiği noktada kurulmuş olmasıdır. Bu özellikleri şehrin günümüzde tarihi ve kültürel değerler bakımından oldukça zengin hale gelmesine neden olmuştur. Aynı zaman içerisinde il sınırları içerisindeki etnik çeşitlilik üzerinde de etkili olmuştur. 

İl sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin tipik özellikleri gözlemlenir. Yazları sıcak ve kurak olarak geçmektedir. Bu durum tarımsal üretimi üzerinde etkili olmuştur. 

Gaziantep’e gidenlerin görmesi gereken yerler arasında, Fırat Vadisi, Beyazhan Kent Müzesi, Gaziantep Pazar Hamamı, Nezip Fevkani Kilisesi, Pişirici Mescidi ve Kasteli, Zeytinhan Şarklı Mağara, Tabak hamamı, Araban Kalesi yer almaktadır. Ziyaretçilerin tatillerini bitirmeden önce Antep’in baklavası gibi ülke içerisinde hatırı sayılır üne sahip yöresel lezzetlerinden tatmalarını tavsiye ederiz. 

Erzurum, Türkiye’nin illerinden biri olup, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş illerinden biridir. Şehrin yükseltisi ülkenin geri kalanına oranla oldukça fazladır. Yükseltisine ve coğrafi bölgesine bağlı olarak karasal iklimin son derece sert yaşandığı bir bölgedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yoğun kar yağışlı geçer. Bu nedenle kış sporları alanında gelişmiş ve kış olimpiyatlarına ev sahipliği yapmıştır. 

Ankara Gaziantep otobüs bileti alarak da Gaziantep'e gidebilirsiniz. Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Erzurum’a gitmek için Star Diyarbakır, Han Bingöl, Cesur Bingöl, Esadaş Turizm gibi otobüs firmalarının biletleri www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 

Gaziantep Erzurum otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Erzurum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Erzurum otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Cesur Bingöl 82 TL
Has Bingol 90 TL
Esadaş 100 TL
Öz Diyarbakır 100 TL
Star Diyarbakır 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Erzurum Hakkında
Nüfus:
766,729
Yüzölçümü:
25.330,90 km²
Plaka:
25
Telefon kodu:
(442)
Otogar:
Erzurum Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.