Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Gaziantep Adana Otobüs Bileti

Gaziantep Adana Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 39 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 209 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 54dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 13 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Adana arası giden otobüs firmaları ortalama 41 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Seç Turizm firmasıdır.

Gaziantep Adana otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Gaziantep Adana güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Gaziantep Adana seyahatinize başlamadan önce, Gaziantep ve Adana hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Gaziantep ve Adana şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Gaziantep Adana Otobüs Biletleri

Gaziantep Adana Otobüs Bileti Fiyatları

Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve bağlı bulunduğu en gelişmiş noktalarından biri olarak kabul edilen bir şehirdir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Gaziantep Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

“Doğu’nun Paris’i” olarak da bilinen Gaziantep, Türkiye’nin oldukça değerli tarihi ve kültürel miraslarına ev sahipliği yapan bir şehirdir. Bunun başlıca nedeni yalnız ülkemizde değil aynı zamanda tüm dünyada bilinen en eski yerleşim noktalarından biri olmasıdır. Gaziantep, coğrafi konum olarak eski Mezopotamya medeniyetlerinin ticaret yolları üzerinde kurulmuş bir şehirdir. Bu ilimizin tarihi on bin yıl öncesine kadar uzanır. Kervansaray, Han, Hamam, Kale gibi tarihi değeri büyük olan birçok kültürel mirası bugün şehir sınırları içerisinde bir arada görmek mümkündür. Zengin tarihi geçmişi nedeni ile şehrin kendine özgü hem yurt içinde hem de yurt dışında oldukça tanınan bir mutfak kültürü vardır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Müzesi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Adana'ya Ulaşım
Gaziantep - Adana otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Adana’da yolculuğunuz Adana Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Tarihin en önemli yerleşim merkezlerinden biri olan Adana, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve çevresinde bulunan tatlı su kaynaklarının oluşturduğu verimli ovalara kurulmuş bir şehirdir. Verimli topraklarında özellikle pamuk üretimi ile ünlü olan Adana bu alanda hem yurt içinde hem de yurt dışında bir üne sahiptir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş şehirlerinden biri olan ilimiz Türkiye’nin en büyük beşinci şehri olarak kabul görmektedir. Tıpkı Gaziantep gibi eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında kurulmuş olan bu şehrin de tarihi on bin yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Bu nedenle günümüzde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri Adana sınırları içerisinde bir arada görebilirsiniz.

Adana'da Konaklama

Adana'da konaklama hizmetleri de ulaşım gibi gelişmiştir. Farklı seçenekleri ile Adana Otelleri misafir etmek için sizi bekliyor olacak. Otel ihtiyacınız varsa gitmeden önce rezervasyon yapmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.


Adana Otellerini İncele


Gaziantep - Adana Otobüs Seferleri

Gaziantep - Adana otobüs bileti fiyatları, “40-60 TL” aralığında değişim göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Vangölü Seyahat, Yeşil Erçiş Seyahat, Mardin Seyahat, Cizre Nuh İtimat, Çayırğası Turizm, Star Diyarbakır Turizm” gibi otobüs firmalarının en uygun biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Gaziantep Adana otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Adana otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Adana otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Yeni Midyat Seyahat 39 TL
Yeşil Erciş Seyahat 39 TL
Lider Siirt Turizm 40 TL
Star Diyarbakır 40 TL
Cesur Bingöl 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.