Yolcu Sayısı
1

Adana Gaziantep Otobüs Bileti

Adana Gaziantep Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Siirt Kurtalan Ekspres
150 TLBilet Al
Başkent Turizm
167 TLBilet Al
Güney Akdeniz Seyahat
200 TLBilet Al
Nevşehir Seyahat
200 TLBilet Al
Yeni Erciş İtimat
200 TLBilet Al
Venn Seyahat
200 TLBilet Al
Lider Muş Tur
200 TLBilet Al
Midyat Seyyidoğlu
200 TLBilet Al
Van Kalesi Turizm
218 TLBilet Al
Best Van Turizm
228 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
230 TLBilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm
230 TLBilet Al
Özkaymak Turizm
230 TLBilet Al
Star Diyarbakır
230 TLBilet Al
Lüks Batman Seyahat
240 TLBilet Al
VanGölü Turizm
240 TLBilet Al
Mardin Seyahat
247 TLBilet Al
Seç Turizm
250 TLBilet Al
Özlem Cizre Nuh
250 TLBilet Al
Deveci Nazar Turizm
250 TLBilet Al
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat
250 TLBilet Al
Martur Turizm
250 TLBilet Al
Çayırağası Vip
250 TLBilet Al
Metro Turizm
250 TLBilet Al
Öz Diyarbakır Seyahat
250 TLBilet Al
Muş Yolu Turizm
250 TLBilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat
250 TLBilet Al
Ben Turizm
250 TLBilet Al
Star Batman
250 TLBilet Al
Yeni Midyat Seyahat
250 TLBilet Al
Öz Elazığlılar
250 TLBilet Al
Cizre İtimat Turizm
300 TLBilet Al

Adana Gaziantep Arası

 • En Ucuz Sefer150,00 ₺
 • Adana → Gaziantep Arası Kaç Km209 km
 • Adana → Gaziantep Arası Kaç Saat2sa 59dk
 • Günlük Sefer Sayısı3
 • En Çok Sefer Yapan FirmaSeç Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı32

Adana Gaziantep Online Otobüs Bileti
Adana Gaziantep otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Adana Gaziantep güzergahı için arama yapın, Adana - Gaziantep arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Adana ve Gaziantep Şehirlerinde Ulaşım
Adana ve Gaziantep şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Adana Gaziantep seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Gaziantep hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Adana → Gaziantep Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adana - Gaziantep arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Adana - Gaziantep otobüs bileti fiyatı en ucuz 150,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Siirt Kurtalan Ekspres tarafından satılmaktadır.

Adana - Gaziantep arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Adana - Gaziantep arasında günlük ortalama 32 firma 3 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Siirt Kurtalan Ekspres, Başkent Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Nevşehir Seyahat, Yeni Erciş İtimat , Venn Seyahat, Lider Muş Tur, Midyat Seyyidoğlu, Van Kalesi Turizm, Best Van Turizm, Öz Has Bingöl Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm, Özkaymak Turizm, Star Diyarbakır, Lüks Batman Seyahat, VanGölü Turizm, Mardin Seyahat, Seç Turizm, Özlem Cizre Nuh, Deveci Nazar Turizm, Lüks Yeşil Erçiş Seyahat, Martur Turizm, Çayırağası Vip, Metro Turizm, Öz Diyarbakır Seyahat, Muş Yolu Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Ben Turizm, Star Batman, Yeni Midyat Seyahat, Öz Elazığlılar, Cizre İtimat Turizm.

Adana - Gaziantep arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Adana - Gaziantep arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 59dk sürmektedir.

Adana - Gaziantep arası uzaklık kaç km?
Adana - Gaziantep arası karayolu ile 209 km'dir.

Adana Gaziantep Otobüs Biletleri

Adana - Gaziantep Otobüs Bileti
Adana, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bağlı bulunduğu bölgenin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Adana otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana, Seyhan Nehri’nin denize ulaştığı topraklar üzerinde Türkiye’nin en verimli arazi alanlarından biri üzerine kurulmuştur. Nehrin taşımış olduğu alüvyon arazi üzerinde bulunan şehirde pek çok tarım ürünü kolaylıkla yetiştirilebilir. Özellik pamuk ve pamuk ürünleri üretimi konusunda Adana hem yurt içinde hem de yurt dışında haklı bir üne sahiptir.
Adana söz konusu olduğunda bakılması gereken ilk noktalardan biri de hiç şüphesiz şehrin muazzam tarihi geçmişidir. Eski Mezopotamya medeniyetlerinin buluştuğu noktada yer alan Adana şehri on binlerce yıl öncesine uzanan tarihi geçmişi ile yalnızca Türkiye’nin değil aynı zamanda dünyanın da en eski yerleşim merkezlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bu durum günümüzde Adana sınırları içerisinde çok sayıda tarihi ve kültürel değerin bir arada görülmesi mümkündür. Adana aynı zamanda gelişmiş bakımından ileride olan bir şehir olarak çevre noktalardan az da olsa göç aldığı için zamanla nüfusunu arttırmaya devam etmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Akçatekir Yaylası, Gön Hanı, Irmak Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Adana - Gaziantep otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Gaziantep’te yolculuğunuz Gaziantep Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi içerisinde verimli tarım alanları üzerine kurulmuş olan bir şehirdir. Halk arasındaki ismi “Antep” olan şehir aynı zamanda “Doğu’nun Paris’i” olarak anılmaktadır. Milli Mücadele döneminde çok sayıda direnişe ev sahipliği yapmış olan şehre cumhuriyet döneminde “Gazi” unvanı verilmesi kararlaştırılmıştır. Bu özelliği ile ülkenin yakın dönem siyasi tarihi açısından önemli bir konumda yer alan şehir aynı zamanda dünyanın bilinen en eski yerleşim noktalarından birisidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeytinhan, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Merkezi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Adana - Gaziantep otobüs bileti fiyatları “35 - 55 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Urfa Hassoy, Star Batman, Ben Turizm, Isparta Petrol, Star Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat, Midyat Seyidoğlu, Öz Diyarbakır” gibi otobüs firmalarının en uygun Adana - Gaziantep otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Adana → Gaziantep En Uygun Otobüs Biletleri

Adana Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? Adana Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Siirt Kurtalan Ekspres150 TL
Başkent Turizm167 TL
Güney Akdeniz Seyahat200 TL
Nevşehir Seyahat200 TL
Yeni Erciş İtimat 200 TL

Adana Hakkında

 • Nüfus2.149.260
 • Yüzölçümü14.046 km2
 • Plaka01
 • Telefon kodu(322)
 • OtogarAdana Otogarı

Gaziantep Hakkında

 • Nüfus1.844.438
 • Yüzölçümü6.845 km2
 • Plaka27
 • Telefon kodu(342)
 • OtogarGaziantep Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Adana → Gaziantep


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr