Gaziantep Afyonkarahisar Otobüs Bileti

Gaziantep Afyonkarahisar Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 782 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 36dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 13 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Afyonkarahisar arası giden otobüs firmaları ortalama 21 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ben Turizm firmasıdır.

Gaziantep Afyonkarahisar otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Gaziantep Afyonkarahisar güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Gaziantep Afyonkarahisar seyahatinize başlamadan önce, Gaziantep ve Afyonkarahisar hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Gaziantep ve Afyonkarahisar şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Gaziantep Afyonkarahisar Otobüs Biletleri

Gaziantep, Türkiye’nin illerinden bir tanesi olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş ilidir. Bu özelliğinden dolayı çevresinden göç alarak nüfusunu arttırmıştır. Şehir tarihi ve kültürel miras bakımından aynı zamanda etnik çeşitlilik bakımından da oldukça zengindir. Bunun nedeni oldukça köklü bir geçmişe sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Şehir, eski Mezopotamya Medeniyetlerinin kesişim noktalarından birinde kurulduğu için pek çok medeniyet için yerleşim noktası olarak kullanılmıştır.

İlin halk arasında bilinen ismi Antep’tir. İsminin başındaki gazi unvanını milli mücadele döneminde sergilemiş olduğu üstün direnişten dolayı almıştır. Bu açıdan şehir ülkenin yakın siyasi tarihi açısından da önemli bir şehirdir. 
 
İl sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin kurak bir çeşidi görülmektedir. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. 
 
Gaziantep ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Şeyh Fetullah Camii, Zeugma Antik Kenti, Eyüpoğlu Camii, Zeytin Han, Zincirli Ören Yeri, Hızır Yaylası, Ali Nacar Camii yer almaktadır. 
 
Afyon, Türkiye’nin illerinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Tarihi bakımından oldukça zengin bir şehirdir. Afyon’un bünyesinde Hititler döneminden kalma pek çok yapılanmaya rastlanmaktadır. Bunun yanı sıra yerleşimin de bu dönemde başladığı tahmin edilmektedir. 
 
Afyon ziyaretçilerinin, Kaymak, Sucuk, Sucuk Döneri, Lokum gibi yöresel lezzetlerinden tatmalarını tavsiye ederiz. 
 
Adana Gaziantep otobüs bileti alarak da Gaziantep'e gidebilirsiniz. Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Afyon’a gitmek için Ben Turizm, Seç Turizm, Şanlıurfa Astor Turizm, Metro Turizm, Çayırağası Turizm, Star Diyarbakır Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Gaziantep Afyonkarahisar otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Afyonkarahisar otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Afyonkarahisar otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Can Diyarbakır Turizm 90 TL
Star Batman 90 TL
Star Diyarbakır 90 TL
Seç Turizm 97 TL
Ben Turizm 97 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.