Yolcu Sayısı
1

Bingöl Yüzenada Turizm Otobüs Bileti

Bingöl Yüzenada Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBingöl
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Bingöl Yüzenada Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Bingöl Yüzenada Turizm Hakkında


Bingöl Yüzenada otobüs firması, Bingöl merkezli olarak kurulmuş olarak ismini Doğu Anadolu’da kendine özgü güzellikleri ile dikkat çeken bu şehrimize ait bir efsaneden almıştır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine özen gösteren firma yerel bir işletme olarak başlamış olduğu hizmet sektöründeki hayatına yıllar içerisinde yolcuları ile arasında oluşturduğu güvene dayalı köprüye zarar vermeden emin adımlarla devam etmektedir.
Bingöl Yüzenada, Bingöl merkezli kurulan yerel bir işletme olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden otobüs firmalarından biridir. Hizmet sektöründen yer alan bir kuruluş olarak her şeyden önce kendisine güvenen insanlara karşı daima güler yüzlü hizmet sunmanın gerekliliğinin farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda gerçekleştirmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, kurulduğu günden bu yana özenle geliştirdiği yolcu ilişkilerinin çalışma yaşamı boyunca aynı şekilde ilerlemesini hedefleyen Bingöl Yüzenada otobüs firması bu alanda kendi personeli başta olmak üzere tüm çalışanlarını hazırlamaktadır.
Bingöl Yüzenada otobüs firması bugün kendisine görev olarak, “Kendisine bir güven duygusu ile bağlı olan yolcularının istek ve ihtiyaçlarını zamanında ve yerinde karşılamayı amaç edinerek, daima bu alan üzerinde eğitimli personeli hizmet vermek ve bunun neticesinde de müşterilerinin kendisinden beklediği standartları yakalayarak faaliyetlerini gerçekleştirmek” şeklinde olan ilkeleri belirlemiştir. Kendine belirlediği kriterleri her gün daima uygulamak amacı ile hareket eden ve sürekli olarak bunların üzerinde duran Bingöl Yüzenada otobüs firması gelişimine hızla devam etmektedir.
Bingöl Yüzenada otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergâhlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Bingöl Yüzenada bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır.
Bingöl Yüzenada otobüs firması yerel bir alan merkez olacak şekilde kurulmuş ve ilk seferlerini bu kısıtlı alan üzerinde gerçekleştirmiştir. Günümüzde firma hala Tekirdağ ilini merkez olarak kullanmaya devam ediyor olsa da artık seferleri çok daha fazla rotayı kapsamakta ve geniş alanda insan kitlelerine ulaşmayı başarmaktadır. Araç filosunda 7 araç bulunan Bingöl Yüzenada otobüs firması araç sayısını arttırmaya ve filosunda yer alan araçları kullanıcılarının isteklerini karşılayacak şekilde geliştirmeye devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Bingöl Yüzenada otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Bingöl Yüzenada otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Bingöl Yüzenada biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr