Yolcu Sayısı
1

Hatay otobüs bileti

Hatay Otobüs Bileti

En popüler Hatay otobüs rotaları

Hatay otobüs bileti fiyatları, Hatay otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Hatay otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
GaziantepHatay180 TL21
AdanaHatay180 TL11
Gölbaşı (Adıyaman)Hatay350 TL10
ElazığHatay550 TL10
MalatyaHatay500 TL10

Hatay otogarı

  • Hatay(326) 214 91 97

Hatay otobüs biletleri

Hatay, birçok farklı din, farklı etnik köken ve farklı kültürün bir arada kardeşçe yaşadığı nadide yerlerden biri olması sebebiyle dünyaca önemli bir yere sahiptir. 2010 yılında UNESCO tarafından “Barış Kenti” seçilen Hatay her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır.

Hatay Ulaşım

Ülkemizin en güneyinde yer alan ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile Akdeniz Bölgesi’nin kesiştiği yerde bulunan Hatay’a havayolu ve karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Kente kısa sürede ulaşmak isteyenlerin tercih ettiği havayolu ulaşımı ile direkt olarak Hatay Havalimanı’na uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Ancak karayolu ulaşımından vazgeçemem diyenlerdenseniz Hatay otobüs seferleri ile kente rahat ve kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul’dan yaklaşık 1130 km mesafede bulunan Hatay; Ankara’ya 680 km ve İzmir’e 1075 km uzaklıktadır. Tüm büyük şehirlerden ve ülkemizin her bölgesinden Hatay’a direkt olarak otobüs seferi düzenleyen çok sayıda Hatay otobüs firmaları bulunmaktadır. Metro Turizm, Hatay Sas Turizm, Güney Lüks Adana Seyahat, CSR Seyahat, Jet Turizm, Öz Elazığlılar, Has Diyarbakır, Öz Sivas Seyahat, Ulusoy Turizm, Cesur Bingöl, Öz Diyarbakır ve Süha Turizm Hatay’a yolcu taşıma hizmeti sunan otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Varış yeri olan Hatay otogarı ise şehir merkezine yaklaşık 9,5 km mesafede bulunur. Otogardan şehir merkezine ulaşım sağlamak için otobüs firmalarının servis hizmetinden faydalanabilirsiniz ya da toplu taşımayı kullanabilirsiniz.

Hatay Otobüs Bileti Fiyatları

Hatay otobüs bileti satın almanın en hızlı, güvenli ve kolay yolu NeredenNereye.com’dan geçer! Yukarıda saydığımız tüm Hatay otobüs firmaları arasında Hatay otobüs bileti fiyatları için karşılaştırma yapmanıza imkan tanıyan web sitemiz ve mobil uygulamamız ile ucuz Hatay otobüs bileti satın almak çok kolay! Bunun için öncelikli olarak web sitemizi ziyaret etmeniz ya da Apple Store ya da Google Play üzerinden mobil uygulamamızı cep telefonlarınıza indirmeniz gerekir. Ardından ana sayfamızda yer alan arama yapma bölümündeki gerekli bilgileri doldurup sefer araması yapmalısınız. Bu aramanın sonunda belirlediğiniz kriterlere uygun olan tüm seferler bir sayfada listelenecektir. Bu listeleme sayfasındayken firmalar arasında fiyat karşılaştırması yapabilir, otobüs özelliklerini görebilir ve sizin için en uygun olan sefer saatini seçebilirsiniz. Seçimini yaptıktan sonra dolduracağınız birkaç bilgiden sonra Hatay ucuz otobüs bileti için satın alma işlemini tamamlamış olacaksınız. İsterseniz bu işlemler sırasında küçük bir ücret ödeyerek seyahat sigortası satın alabilir ve böylece bavul kaybı, kaza durumu ya da otobüs kaçırma ihtimaline karşılık kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz online bilet size SMS ve e-posta yoluyla iletilecektir. Seyahat planınızda herhangi bir değişiklik olması halinde bu biletinizi iptal etme hakkınız olduğunu bilmelisiniz. Otobüsünüzün kalkmasına son 12 saat kalana kadar yapılacak olan iptal işlemlerinde herhangi bir ücret kesintisi yapılmamaktadır. Ancak 12 saatten az bir süre kalmış ise belli bir miktar kesinti yapılmak durumundadır. Ancak dilerseniz siz biletinizi iptal etmeyip 6 ay geçerli olacak şekilde açık bilete dönüştürme hakkınızı da kullanabilirsiniz.

Hatay Gezi Rehberi

Birbirinden eşsiz lezzetlere sahip mutfağıyla ayrı, birçok dinin hoşgörüyle temsil edildiği yer olmasıyla ayrı, farklı pek çok kültüre ev yapmasıyla ayrı güzel olan Hatay’da gezilecek pek çok yer bulunur. Bunun için Hatay’a gitmeden sağlam bir gezi planı yapılmasında fayda vardır. Hatay Arkeoloji Müzesi, Habib-i Neccar Camii, Aziz Simeon Manastırı, St. Pierre Kilisesi, Titus Tüneli, Beşikli Mağara ve Hıdırbey Musa Ağacı kente görülecek yerlerden sadece birkaçıdır.

Hatay Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr