neredennereye.com, Güney Akdeniz Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti

Güney Akdeniz Seyahat
Güney Akdeniz Sey. Tur. Tic. Ltd. Şti.
 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat

0 850 333 07 00
Belediye Otobüs Terminali No:27 Antalya
0242 331 11 00

Güney Akdeniz Seyahat

Firma, Akdeniz Bölgesi’nin turizm cenneti ilimiz Antalya güneşinin sıcaklığını ulaşım sektöründeki hizmetlerine yansıtan, yolcularını hiçbir şartta asla çaresiz hissettirmeyen tam bir sıcakkanlı Akdenizli'dir.  Bayram, hafta sonu ve benzeri özel günlerde güzergahlarına eklediği seferlerle, yolcularına daima ulaşılabilirliğinin sağladığı güven ve itibarla büyümekte olan firma, filosundaki 95 adet otobüsle hizmet vermektedir.

Yoğun geçen kış ayları boyunca Akdeniz sahillerine bir an önce kavuşmayı amaçlayan tatilcilerin özellikle tercih ettiği otobüs firması, mesafeleri deneyimli personeli ve konforlu otobüsleriyle kat eder. Her kademedeki hizmet personelinin gösterdiği anlayış sabır ve özveri, müşteri memnuniyeti olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çağrı merkezlerinden ve on-line olarak yolcularının bütün şikayet dilek ve önerilerini dikkate alarak değerlendirir ve hizmet geliştirme çalışmalarında göz önünde bulundurur.

Yine aynı yıl yeni otobüsler alarak genişlettiği güzergahlarına, Hatay’ı da ekleyerek, Ankara- Adana, İstanbul-Adana, İstanbul- Antalya, Ankara- Antalya seferlerinin yanı sıra, Hatay-Adana-İstanbul -Ankara hatlarındaki yoğunluğu sefer sayısını arttırarak yolcusuna hissettirmeden hizmetlerini sürdürmeye devam eder.

Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti

Firma Antalya merkezli 1974 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. İlk kurulduğunda firmanın adı Akdeniz seyahatti. 2002 yılında isminin Güney kelimesi de eklenerek firma kendini yenilemiş ve kurumsal bir hale gelmiştir. Yılında bünyesine yeni otobüsler ekleyerek araç filosunu daha da genişletmiş ve böylece daha büyük bir otobüs firması haline gelmiştir. Şu an günümüzde hizmette bulunan firmanın bünyesinde 95 adet otobüs bulunmaktadır. Her gün Hatay, Adana, Ankara, İstanbul, Alanya, Gazipaşa noktalarına 50'den fazla sefer yapmaktadır. Her geçen gün bünyesine yenilikler katarak ilerleyen firma adını kısa sürede sadece Akdeniz Bölgesi'nde değil tüm Türkiye'de duyurmayı başarmıştır. Firma, yolcularına birçok hizmeti sağlamak için onların tek ve şikayetlerini göz önünde bulundurmaktadır. 2010 senesinde çağın gereklerine uygun bir şekilde bünyesine teknolojik yenilikleri katarak bu teknolojilerden yolcularının da faydalanmasını imkan sağlamıştır. Yolcularına her daim en iyi hizmeti ve kaliteyi vermeye çalışmıştır. Ayrıca yoğun yolculuk zamanlarında Hatay, Adana, İstanbul ve Ankara seferlerini daha yoğun şekilde ve sayıda hizmete sokmaktadır. Firma, ilk kurulduğundan günümüze kadar Antalya'nın ilk ve tek yerli firması olarak kalmanın haklı gururu ile Antalya halkına hizmette hiç bir ödün vermemiştir.

Güney Akdeniz Seyahat otobüs bileti fiyatları, Güney Akdeniz Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Güney Akdeniz Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Mersin - Antalya 230 TL
Ortaca - Korkuteli 140 TL
Ortaca - Serik 210 TL
Seydikemer - Alanya 200 TL
Seydikemer - Antalya 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
70Puan
36%
23%
16%
5%
20%
Toplam Yorum Sayısı (121)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Memnunuz" Misafir
Mersin'e başka bir firmayla gitmiyoruz. Artık bütün çalışanları tanıyoruz. Teşekkür ederiz
"" Misafir
yolculuk fena değildi
"Hizmet alamadığım sürede tüm sitelerden yorum atmaya karar verdim!!!" Misafir
Araba güzel ona lafımız yok da sadee kuru görüntü hizmet 0 bir televizyon var diğer 2+1 lerle aynı ama içindeki filmler internet üzerindeki bir sunucudan mı yayınlanıyo yoksa araçta sunucu var ondan mı bilmem ama telefonumda internet be zaman gitse filmler de gidiyo 30 dk önce muavini çağırmak için butona bastım inşallah bu yüz yılda gelir işsizlik ya ne kadar platform varsa hepsinden yazıcam artık ankara-antalya arabası 23.59
"Bilet" Misafir
Antakya merkez de Bilet satan yeriniz neden yok?
Online Bilet Rezervasyonu yapıyorum ta otogar a kadar gitmek zorunda kalıyorum...Ya Antakya merkezde Bilet satın alabileceğimiz bir yer kurun ;yada Rezervasyonu satın alınmış gibi kabul edin...
Herkesin otogar a kadar gitme zamanı yok
"Şikayet" Misafir
03.10.2019 tarihinde saat 23:30 da marmaris otogardan - alanya otogara firmanızla yolculuk yaptım.araç gece 5:30 da antalya otogara geldiğinde aracımızın değişeceği bilgisini aldık.aractan yaklaşık 10 yolcu ve bagajları indirildi ,14-15 nolu peronda bekleyin aracınız 10 dk ya gelecek bilgisi verildi.aktarıldığımız araç saat 06: 30 da garaja geldi ve 06:40 da otogardan ayrıldı .yaklaşık 1 saat 10 dakika önceden bilgisi verilmeden bekletildik , bilgimiz olmadan direk gideceğiz diye düşünürken aktarmalı yolculuk yaptık .bu gibi durumların müşteriye önceden bildirilmesi gerekiyor .değerlendirilmesini istiyorum
"" Misafir
Saat 16.00 da olan otobüs saat 16.40 da gelmiştir ve saat 17.00 da hareket etmiştir. Arabanın arızalandığı söylenerek başka bir araçla getirdik, araç değişimi koltuk yerlerinde sıkıntı yaratmıştır ve bunun üzerine hizmet, servis, davranış çok kötüdür. Değerlendirilmesini istiyorum
"Genelde memnuniyet " Misafir
Daha iyi hizmet verilebilir . Koltuk kemerlerimden biri bozuktu , yine benim görüntü ekranı koltuk arkası tabla bozuktu
"" Misafir
Yolculara davranış şekilleri ve yolcuların inecekleri yerler hakkında önemsiz davranışları sergiliyorlar
"" Misafir
1 saat geç geldi
"Güzel yolculuktu" Misafir
Antalya-Adana güzergahında Güney Akdeniz firması her yolculukta en iyi konforu ve hizmeti sunan tek firma oldu. Temizlik özeni bu firmayı tercih etmekte en önemli etken diyebilirim. Araç personeli gayet nazik ve duyarlı. Teşekkürler.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >