Yolcu Sayısı
1

Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti

Güney Akdeniz Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresBelediye Otobüs Terminali No:27 Antalya
  • Müşteri Servisi0 850 333 07 00 / 0 (242) 331 11 00
  • İnternet Sitesiwww.guneyakdeniz.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

70 %
Toplam Yorum Sayısı (118)
Güney Akdeniz Seyahat


Çok İyi
36 % (92)
İyi
23 % (59)
İdare Eder
16 % (41)
Kötü
5 % (14)
Çok Kötü
20 % (52)

"Memnunuz"

Mersin'e başka bir firmayla gitmiyoruz. Artık bütün çalışanları tanıyoruz. Teşekkür ederiz

yolculuk fena değildi

"Hizmet alamadığım sürede tüm sitelerden yorum atmaya karar verdim!!!"

Araba güzel ona lafımız yok da sadee kuru görüntü hizmet 0 bir televizyon var diğer 2+1 lerle aynı ama içindeki filmler internet üzerindeki bir sunucudan mı yayınlanıyo yoksa araçta sunucu var ondan mı bilmem ama telefonumda internet be zaman gitse filmler de gidiyo 30 dk önce muavini çağırmak için butona bastım inşallah bu yüz yılda gelir işsizlik ya ne kadar platform varsa hepsinden yazıcam artık ankara-antalya arabası 23.59

"Bilet"

Antakya merkez de Bilet satan yeriniz neden yok? Online Bilet Rezervasyonu yapıyorum ta otogar a kadar gitmek zorunda kalıyorum...Ya Antakya merkezde Bilet satın alabileceğimiz bir yer kurun ;yada Rezervasyonu satın alınmış gibi kabul edin... Herkesin otogar a kadar gitme zamanı yok

"Şikayet"

03.10.2019 tarihinde saat 23:30 da marmaris otogardan - alanya otogara firmanızla yolculuk yaptım.araç gece 5:30 da antalya otogara geldiğinde aracımızın değişeceği bilgisini aldık.aractan yaklaşık 10 yolcu ve bagajları indirildi ,14-15 nolu peronda bekleyin aracınız 10 dk ya gelecek bilgisi verildi.aktarıldığımız araç saat 06: 30 da garaja geldi ve 06:40 da otogardan ayrıldı .yaklaşık 1 saat 10 dakika önceden bilgisi verilmeden bekletildik , bilgimiz olmadan direk gideceğiz diye düşünürken aktarmalı yolculuk yaptık .bu gibi durumların müşteriye önceden bildirilmesi gerekiyor .değerlendirilmesini istiyorum

Güney Akdeniz Seyahat Hakkında


Firma, Akdeniz Bölgesi’nin turizm cenneti ilimiz Antalya güneşinin sıcaklığını ulaşım sektöründeki hizmetlerine yansıtan, yolcularını hiçbir şartta asla çaresiz hissettirmeyen tam bir sıcakkanlı Akdenizli'dir. Bayram, hafta sonu ve benzeri özel günlerde güzergahlarına eklediği seferlerle, yolcularına daima ulaşılabilirliğinin sağladığı güven ve itibarla büyümekte olan firma, filosundaki 95 adet otobüsle hizmet vermektedir.
Yoğun geçen kış ayları boyunca Akdeniz sahillerine bir an önce kavuşmayı amaçlayan tatilcilerin özellikle tercih ettiği otobüs firması, mesafeleri deneyimli personeli ve konforlu otobüsleriyle kat eder. Her kademedeki hizmet personelinin gösterdiği anlayış sabır ve özveri, müşteri memnuniyeti olarak karşımıza çıkmaktadır.
Çağrı merkezlerinden ve on-line olarak yolcularının bütün şikayet dilek ve önerilerini dikkate alarak değerlendirir ve hizmet geliştirme çalışmalarında göz önünde bulundurur.
Yine aynı yıl yeni otobüsler alarak genişlettiği güzergahlarına, Hatay’ı da ekleyerek, Ankara- Adana, İstanbul-Adana, İstanbul- Antalya, Ankara- Antalya seferlerinin yanı sıra, Hatay-Adana-İstanbul -Ankara hatlarındaki yoğunluğu sefer sayısını arttırarak yolcusuna hissettirmeden hizmetlerini sürdürmeye devam eder.
Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti
Firma Antalya merkezli 1974 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. İlk kurulduğunda firmanın adı Akdeniz seyahatti. 2002 yılında isminin Güney kelimesi de eklenerek firma kendini yenilemiş ve kurumsal bir hale gelmiştir. Yılında bünyesine yeni otobüsler ekleyerek araç filosunu daha da genişletmiş ve böylece daha büyük bir otobüs firması haline gelmiştir. Şu an günümüzde hizmette bulunan firmanın bünyesinde 95 adet otobüs bulunmaktadır. Her gün Hatay, Adana, Ankara, İstanbul, Alanya, Gazipaşa noktalarına 50'den fazla sefer yapmaktadır. Her geçen gün bünyesine yenilikler katarak ilerleyen firma adını kısa sürede sadece Akdeniz Bölgesi'nde değil tüm Türkiye'de duyurmayı başarmıştır. Firma, yolcularına birçok hizmeti sağlamak için onların tek ve şikayetlerini göz önünde bulundurmaktadır. 2010 senesinde çağın gereklerine uygun bir şekilde bünyesine teknolojik yenilikleri katarak bu teknolojilerden yolcularının da faydalanmasını imkan sağlamıştır. Yolcularına her daim en iyi hizmeti ve kaliteyi vermeye çalışmıştır. Ayrıca yoğun yolculuk zamanlarında Hatay, Adana, İstanbul ve Ankara seferlerini daha yoğun şekilde ve sayıda hizmete sokmaktadır. Firma, ilk kurulduğundan günümüze kadar Antalya'nın ilk ve tek yerli firması olarak kalmanın haklı gururu ile Antalya halkına hizmette hiç bir ödün vermemiştir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr