scorecardresearch
neredennereye.com, Güney Akdeniz Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat
 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat

0 850 333 07 00
Belediye Otobüs Terminali No:27 Antalya
0242 331 11 00

Sıcakkanlı, Tam Bir Akdenizli…

Güney Akdeniz Seyahat, Akdeniz Bölgesi’nin turizm cenneti ilimiz Antalya güneşinin sıcaklığını ulaşım sektöründeki hizmetlerine yansıtan, yolcularını hiçbir şartta asla çaresiz hissettirmeyen tam bir sıcakkanlı Akdenizli'dir.  Bayram, hafta sonu ve benzeri özel günlerde güzergahlarına eklediği seferlerle, yolcularına daima ulaşılabilirliğinin sağladığı güven ve itibarla büyümekte olan firma, filosundaki 95 adet otobüsle hizmet vermektedir.

Yoğun geçen kış ayları boyunca Akdeniz sahillerine bir an önce kavuşmayı amaçlayan tatilcilerin özellikle tercih ettiği otobüs firması, mesafeleri deneyimli personeli ve konforlu otobüsleriyle kat eder. Her kademedeki hizmet personelinin gösterdiği anlayış sabır ve özveri, müşteri memnuniyeti olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çağrı merkezlerinden ve on-line olarak yolcularının bütün şikayet dilek ve önerilerini dikkate alarak değerlendirir ve hizmet geliştirme çalışmalarında göz önünde bulundurur.

1974 yılından beri bir Antalya firması olarak faaliyet gösteren Akdeniz Seyahat, 2002 yılından sonra Güney Akdeniz olarak anılmaktadır. Yine aynı yıl yeni otobüsler alarak genişlettiği güzergahlarına, Hatay’ı da ekleyerek, Ankara- Adana, İstanbul-Adana, İstanbul- Antalya, Ankara- Antalya seferlerinin yanı sıra, Hatay-Adana-İstanbul -Ankara hatlarındaki yoğunluğu sefer sayısını arttırarak yolcusuna hissettirmeden hizmetlerini sürdürmeye devam eder.

Güney Akdeniz, Tatil Keyfini Otobüse Bindiğiniz Anda Başlatır

Güney Akdeniz yolcusu olmanın farkını uzun süren güzergahlarda hissedeceksiniz. Sizi rahat ettirmek için en son model teknoloji ile üretilmiş vücuda uyumlu şık koltukları olan otobüslerle, yorgunluk nedir bilmeden yapacağınız seyahatlerinizde, daha tatiliniz başlamadan dinlenmeye başlayacak, eve dönüş özleminizi otobüs koltuklarına oturduğunuz anda yaşadığınız ev konforuyla gidereceksiniz. Her koltukta çok seçenekli film, bireysel USB, internet, televizyon ve müzik yayınının yanı sıra ön görüş kamerasıyla yol takibi de yapabilirsiniz.

Antalya - Ankara yolu üzerindeki Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Antalya -İstanbul Yolu üzerindeki Pamukova Dinlenme Tesisleri ile Antalya- Hatay yolundaki Yanışlı Ağaçlı ve Gazi Paşa Bedir Dinlenme Tesislerinde, çağdaş ve insani bütün ihtiyaçlarınızın karşılanacağı modern mola merkezleri, yolcusuna gösterdiği özenin tüm ayrıntılarını barındırmaktadır.

Sizi ücretsiz bilet ve indirimli bilet avantajlarıyla tanıştıran Aile Kart, yapacağınız tüm yolculuklarınızı karlı bir birikime dönüştürerek yolculukta aile bütçenize katkı sağlamayı amaçlar. İnternet sitesinden, güzergah seçeneklerini, şehir içi servis hizmetlerini öğrenebileceğiniz gibi Aile Kart başvurusu da yapabilirsiniz. Bunun için sitede yayınlanan başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Akdenizli otobüs firması, sıcakkanlı, sorumluluk sahibi, modern hizmet anlayışıyla önce bölgesindeki yolcuların daha sonra hizmet verdiği diğer yolcuların güvenini kazanmış yeni yatırımlar ve güzergahlarla daha da büyüyerek, Akdeniz’in karayolu yolcu taşımacılığı konusunda faaliyet gösteren önemli firmalarından olmayı amaçlamaktadır.

Tatil seyahatlerinizde olduğu kadar iş seyahatlerinizde de tercih edebileceğiniz firma, ulaşım sektörünün uzun zamandır çözüme yönelik etkin hizmetler veren firmalarından olup, Akdeniz’in doğal ve tarihi güzellikleriyle tanışmak isteyenleri bölgeyle buluşturan bir otobüs firmasıdır. Tatiliniz Güney Akdeniz firmasından alacağınız bir otobüs bileti kadar yakın… Koltuklarına oturduğunuz ilk anda başlayan tatil keyfi başka hiçbir yerde yok…100 üzerinden
64Puan
35%
15%
16%
7%
27%
Toplam Yorum Sayısı (59)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Berbat" Misafir
Hayatımda yaptığım en berbat yolculuktu
"Guzel seyahat" Misafir
Çalısmalarınızda basarılarınız devam etmesi.....
"Teşekkür" Misafir
Trşekkür ederim herrdaim bozulmamak dileklerimle herzaman buşekilde görmek isteriz sizi
"Hizmet kaliteniz" Misafir
Hizmet kaliteniz çok düşük,siz insanları bedavaya götürüp getirmiyorsunuz bunu unutmayın,kulaklıklarınız çalışmıyor,minibüs gibi her yerde duruyosunuz,kaloriferinizi bile ayarlayamıyorsunuz ki biz sıcaktan bunaldık okadar sizi uyarmamıza rağmen yolcuları dinlemiyorsunuz,tvlere film yükleyin tv çekmiyor,diğer firmalara bakın bir nasıl davranıyolar yolculara örnek alın,mola zamanında muavin bağırarak anos yapıcağına kayıt var onları kullanın.ben bir daha bu firmayla yolculuk yapmam etrafımdaki gerkesede anlatırım,yolculardan gelen şikayetlerle ilgilenin
"Şikayet" Misafir
Ikramları az zamanında kalkış olmadı ve davranış şekli kabaydı böyle insanlar çaliştırılmaması gerek
"çok pişmanım bu firmadan bılet aldıgıma" Misafir
Bileti alırken yolculuk suresı 12 saat yazıyordu sistemde 31.10.2015 tarıhınde saat 12 de yolculuga başladım gece 24 te mersinde olmam gerekiyordu ertesı sabah 7 de mersınde oldum çok rezıl bır yolculuk oldu bu firmayı kullandıgıma çok pişmanım ve bunu herkese anlatacam ıyı gunler
"Berbattı" Misafir
Hayatımda gördüğüm en tecrubesiz muavindi insanlari inmek istedikleri otogarda bile indirmediler valizleri arkadaymis diye dudulluda inecek yolcuyu Esenler'de uyandiracak kadar işlerini kontrol etmeyen beceriksizler tek güzel yanı erken vardılar gecikmediler
"Zaman" Misafir
Adana Antalya arası 12 saat sürdü çok uzun her yerde her ışıkta duruyor şoför ve muavin arasında küfürlü konuşuluyor
"Düşüncem " Misafir
araçlarınızda suriyeli şahısları almanız dolayısı ile eleştirmiyorum ama bahsi geçen suriyeli arkadaşları ya da suriyeli mi belli değil velhasıl bu şahısları en azından uyarır denetler kontrol edilerek araçlara alınması husunda zayıf kalındığı konusunda sizleri eleştirebilirim. sadece sizin firmayı değil elbette hemen hemen tum firmalar öyle inanın yolculuğum zehir gibi geçti.., ayakları çıkmış vaziyette çoraplarından leş gibi kokular geliyordu. sakallarından yüzleri görünmeyen bu arkadaşlar mazallah teror estirse nasıl önleyeceksiniz. bunlar araca binerken ne aranıyor ne taşıdıklarına bakılıyor ne valizlerine bakılıyor.. güvenliğimiz sıfır yani.keşke bizde beraber bunlarla aransak en azından gönül rahatlığı ile araca bineriz. malum görüyorsunuz heryanda bombalama olayları vs.. size tavsiyem denetleme mekanızmasını arttırmanız. ayrıca otogara vardığımızda servis şöförü bir otogar dışına çıkıp birilerini alıp tekrar otogara gelmesi bizi bekletip tekrar çıkması morallerimizi baya bozdu.. anlıyacağınız hizmet kalitesi çok düşük .. dilerim kendinize çeki düzen verirsiniz...saygılarımla...bu zamanda eleştiri hakaret sayıldığından belki şimdi bu eleştirileri yazan şahsıma baya saydırırsınız ama anlattıklarımın hepsi gerçek
"Safir bir numara" Misafir
Otobüse biner binmez 4 yaşındaki oğlum da bende bir dalmışız sabah muavin vardığını da uyandırdı.

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >