neredennereye.com, Güney Akdeniz Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat
 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat

0 850 333 07 00
Belediye Otobüs Terminali No:27 Antalya
0242 331 11 00

Güney Akdeniz Seyahat


Firma, Akdeniz Bölgesi’nin turizm cenneti ilimiz Antalya güneşinin sıcaklığını ulaşım sektöründeki hizmetlerine yansıtan, yolcularını hiçbir şartta asla çaresiz hissettirmeyen tam bir sıcakkanlı Akdenizli'dir.  Bayram, hafta sonu ve benzeri özel günlerde güzergahlarına eklediği seferlerle, yolcularına daima ulaşılabilirliğinin sağladığı güven ve itibarla büyümekte olan firma, filosundaki 95 adet otobüsle hizmet vermektedir.


Yoğun geçen kış ayları boyunca Akdeniz sahillerine bir an önce kavuşmayı amaçlayan tatilcilerin özellikle tercih ettiği otobüs firması, mesafeleri deneyimli personeli ve konforlu otobüsleriyle kat eder. Her kademedeki hizmet personelinin gösterdiği anlayış sabır ve özveri, müşteri memnuniyeti olarak karşımıza çıkmaktadır.


Çağrı merkezlerinden ve on-line olarak yolcularının bütün şikayet dilek ve önerilerini dikkate alarak değerlendirir ve hizmet geliştirme çalışmalarında göz önünde bulundurur.


Yine aynı yıl yeni otobüsler alarak genişlettiği güzergahlarına, Hatay’ı da ekleyerek, Ankara- Adana, İstanbul-Adana, İstanbul- Antalya, Ankara- Antalya seferlerinin yanı sıra, Hatay-Adana-İstanbul -Ankara hatlarındaki yoğunluğu sefer sayısını arttırarak yolcusuna hissettirmeden hizmetlerini sürdürmeye devam eder.


Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti


Firma Antalya merkezli 1974 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. İlk kurulduğunda firmanın adı Akdeniz seyahatti. 2002 yılında isminin Güney kelimesi de eklenerek firma kendini yenilemiş ve kurumsal bir hale gelmiştir. Yılında bünyesine yeni otobüsler ekleyerek araç filosunu daha da genişletmiş ve böylece daha büyük bir otobüs firması haline gelmiştir. Şu an günümüzde hizmette bulunan firmanın bünyesinde 95 adet otobüs bulunmaktadır. Her gün Hatay, Adana, Ankara, İstanbul, Alanya, Gazipaşa noktalarına 50'den fazla sefer yapmaktadır. Her geçen gün bünyesine yenilikler katarak ilerleyen firma adını kısa sürede sadece Akdeniz Bölgesi'nde değil tüm Türkiye'de duyurmayı başarmıştır. Firma, yolcularına birçok hizmeti sağlamak için onların tek ve şikayetlerini göz önünde bulundurmaktadır. 2010 senesinde çağın gereklerine uygun bir şekilde bünyesine teknolojik yenilikleri katarak bu teknolojilerden yolcularının da faydalanmasını imkan sağlamıştır. Yolcularına her daim en iyi hizmeti ve kaliteyi vermeye çalışmıştır. Ayrıca yoğun yolculuk zamanlarında Hatay, Adana, İstanbul ve Ankara seferlerini daha yoğun şekilde ve sayıda hizmete sokmaktadır. Firma, ilk kurulduğundan günümüze kadar Antalya'nın ilk ve tek yerli firması olarak kalmanın haklı gururu ile Antalya halkına hizmette hiç bir ödün vermemiştir.

Güney Akdeniz Seyahat otobüs bileti fiyatları, Güney Akdeniz Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Güney Akdeniz Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Antalya - Alanya 25 TL
Gazipaşa - Antalya 30 TL
Erdemli - Antalya 70 TL
Adana - Anamur 50 TL
Adana - Aydıncık (Mersin) 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
70Puan
37%
22%
16%
5%
20%
Toplam Yorum Sayısı (112)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Güzel yolculuktu" Misafir
Antalya-Adana güzergahında Güney Akdeniz firması her yolculukta en iyi konforu ve hizmeti sunan tek firma oldu. Temizlik özeni bu firmayı tercih etmekte en önemli etken diyebilirim. Araç personeli gayet nazik ve duyarlı. Teşekkürler.
"" Misafir
Uzun zamandır bu kadar kaliteli ve samimi bir yolculuk yapmamıştım.
"" Misafir
Antalya Ankara yolculuğumuzda araçta Seyehat halinde iken hız kontrolü çok ayarsızdı gece yolculuğumuz da hiç uyumadık tedirgin öyle yolu izledik malesef güvenli bir yolculuk olmadı ve güzergah üzerinde iki üç otogara uğradı yolcu aldı bu İnternet üzerinde belirtilmemişti zamanında otogar da olduk fakat çok fazla yerde durdu hayırlı işler
"Çok iyi " Misafir
Çok güzel, diğer firmalara göre pahalı gibi ama herşeyiyle mükemmel olması gerektiği gibi. Yolculara davranış, araç konforu temizliği olması gibiydi. Keşke Adana Akara arası da çalışsa.
"Genel yorum" Misafir
her firmada olan klasik sigara olayı vardı. Sigara kokusu rahatsız etti . Ama sıcacık poğaçayı hiç bir şeye değişmem.
"Harika" Misafir
Sorunsuz, güzel bir yolculuk oldu. Teşekkür ederim.
"" Misafir
23.03.2018 tarihinde sabah 9.30 otobüsü ile Güney Akdeniz formasıyla Antakya'dan Silifkeye gitmek üzere kuzenimle beraber yola çıktık. Koltuk numaramız 1 ve 2 yani şoför koltuğunun hemen arkası. Sofor yol boyunca durmaksızın araç hareket halindeyken sigara içti ve hiç bir uyarmamizi dikkate almadı. Sigara kokusu duymak istemeyen arkaya geçer kalkip arkaya gecin niye burdan bilet aldiniz diyerek bir de dalga gecmek suretiyle sigarasini icmeye devam etmistir. Yetkililerce bu şahıslar hakkında gerekli tedbir veya uyarının yapılmasını rica ediyorum.
"İyi ve standart hizmet" Misafir
Standart bir hizmet ve yolculuktu. Çalışanlar çok başarılıydı. Yolculuğun ikinci yarısı çok gürültülüydü ama bunun sebebi yolcuların çocuklarıydı, çalışanlar bu konuda elinden geleni yaptı. İnternet bağlantısını denemedim ancak tablette TV kanalları dışında film/oyun gibi seçenekler yoktu.

Sadece firmanın internet sitesinde gördüğüm "yolculuktan en az 1 saat önce biletinizi bastırın" ibaresi yüzünden, biletimi internet üzerinden almama rağmen arayıp teyit etmem gerekti. Bileti onlar önceden hazırlıyor dolayısıyla 1 saat önce gitmenize gerek kalmıyor. Sitelerinden bu ibareyi değiştirirlerse karışıklığı önlemek için yararlı olacaktır.
"Temizlik " Misafir
Bu güzergahta gidiş ve dönüşlerde genellikle bu firmayı kullanırım ama bundan sonra biraz düşüneceğim....yaklaşık iki buçuk saat yolculuğmda bir su ikramı bile olmadı özellikle belirtmek istediğim olay daha yolculuğmun 45.dakikasında orta kapıdan sonra oturan yolcuları tek tek ön tarafa gitmeleri söylenip içerisinde yolcu varken ve araç hareket halinde iken otobüs temizliğinin yapılması çok saçma .......
"" Misafir
Otobüs her yerde duruyor ve verdiği saatte uymuyor tavsiye etmem ben bir daha tercih etmem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 sonraki yorumlar >