scorecardresearch
neredennereye.com, Güney Akdeniz Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat
 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat

0 850 333 07 00
Belediye Otobüs Terminali No:27 Antalya
0242 331 11 00

Firma, Akdeniz Bölgesi’nin turizm cenneti ilimiz Antalya güneşinin sıcaklığını ulaşım sektöründeki hizmetlerine yansıtan, yolcularını hiçbir şartta asla çaresiz hissettirmeyen tam bir sıcakkanlı Akdenizli'dir.  Bayram, hafta sonu ve benzeri özel günlerde güzergahlarına eklediği seferlerle, yolcularına daima ulaşılabilirliğinin sağladığı güven ve itibarla büyümekte olan firma, filosundaki 95 adet otobüsle hizmet vermektedir.

Yoğun geçen kış ayları boyunca Akdeniz sahillerine bir an önce kavuşmayı amaçlayan tatilcilerin özellikle tercih ettiği otobüs firması, mesafeleri deneyimli personeli ve konforlu otobüsleriyle kat eder. Her kademedeki hizmet personelinin gösterdiği anlayış sabır ve özveri, müşteri memnuniyeti olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çağrı merkezlerinden ve on-line olarak yolcularının bütün şikayet dilek ve önerilerini dikkate alarak değerlendirir ve hizmet geliştirme çalışmalarında göz önünde bulundurur.

Yine aynı yıl yeni otobüsler alarak genişlettiği güzergahlarına, Hatay’ı da ekleyerek, Ankara- Adana, İstanbul-Adana, İstanbul- Antalya, Ankara- Antalya seferlerinin yanı sıra, Hatay-Adana-İstanbul -Ankara hatlarındaki yoğunluğu sefer sayısını arttırarak yolcusuna hissettirmeden hizmetlerini sürdürmeye devam eder.


Firma Antalya merkezli 1974 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. İlk kurulduğunda firmanın adı Akdeniz seyahatti. 2002 yılında isminin Güney kelimesi de eklenerek firma kendini yenilemiş ve kurumsal bir hale gelmiştir. Yılında bünyesine yeni otobüsler ekleyerek araç filosunu daha da genişletmiş ve böylece daha büyük bir otobüs firması haline gelmiştir. Şu an günümüzde hizmette bulunan firmanın bünyesinde 95 adet otobüs bulunmaktadır. Her gün Hatay, Adana, Ankara, İstanbul, Alanya, Gazipaşa noktalarına 50'den fazla sefer yapmaktadır. Her geçen gün bünyesine yenilikler katarak ilerleyen firma adını kısa sürede sadece Akdeniz Bölgesi'nde değil tüm Türkiye'de duyurmayı başarmıştır. Firma, yolcularına birçok hizmeti sağlamak için onların tek ve şikayetlerini göz önünde bulundurmaktadır. 2010 senesinde çağın gereklerine uygun bir şekilde bünyesine teknolojik yenilikleri katarak bu teknolojilerden yolcularının da faydalanmasını imkan sağlamıştır. Yolcularına her daim en iyi hizmeti ve kaliteyi vermeye çalışmıştır. Ayrıca yoğun yolculuk zamanlarında Hatay, Adana, İstanbul ve Ankara seferlerini daha yoğun şekilde ve sayıda hizmete sokmaktadır. Firma, ilk kurulduğundan günümüze kadar Antalya'nın ilk ve tek yerli firması olarak kalmanın haklı gururu ile Antalya halkına hizmette hiç bir ödün vermemiştir.

Güney Akdeniz Seyahat otobüs bileti fiyatları, Güney Akdeniz Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Güney Akdeniz Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Antalya - Alanya 20 TL
Alanya - Antalya 22 TL
Gazipaşa - Antalya 28 TL
Adana - Aydıncık (Mersin) 40 TL
Gazipaşa - Manavgat 17 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
72Puan
38%
24%
15%
5%
18%
Toplam Yorum Sayısı (96)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Hizmet Güzeldi" Misafir
Hizmetleri güzeldi. Bileti aldıktan sonra şikayetlere bakmıştım ve içim kararmıştı ama seyahat başladığında acaba bunları mı yaşayacağım derken sonuç güzeldi. Yolculuk boyunca oldukça performanslı bir internet vardı. Priz de vardı Ben memnun kaldım. Bayram dolayısı ile sadece gecikmeli kalktı fakat zaman benim için fazla bir problem olmadığı için sorun etmedim. Genel itibari ile memnunum
"Müşteri yorumu" Misafir
Araç içi hizmet ve kalite çok memnub edici fakat internet hizmeti yavaş olduğunu söylebilirim. İyi çalışmalar
"Teşekkürler" Misafir
Teşekkürler
"" Misafir
A good experience overall!
"" Misafir
Güney Akdeniz firması genel olarak tercih ettiğim ve yolcuklarımı gerçekleştirdiğim seyahat firması Antalya'dan Hatay'a giderken 2+1 travego ile gittik araç konforlu yolda rahatsız etmeyen bir araç tek sıkıntı bu yolculukta internet bağlantısı yoktu zaten olsada çok yavaş oluyor. Dönüşte ise yine 2+1 temsa marka bir araçla geldik konfor çok kötüydü hani 2-3 saatlik bir yolculuk yapmak için uygun olabilir ama 14-15 saatlik bir yol için çok kötü yolculuk bitene kadar kulaklık kullanmak zorunda kaldım araçta içinde çok ses vardı ve çok titriyordu.
"Güney Akdeniz Seyehat İskenderun- Erdemli" Misafir
Genel olarak memnun olduğumuzu fakat daha iyi olabileceğini söylemek isterim.
"Güney akdenizliler !" Misafir
Neredennereye.com ile ilgili bir sorunum yoktur firmanın ilgisizliğinden kaynaklı bir durum var. Konfor olsun iletişim olsun çok kötüydü.
"" Misafir
07 LSB 99 plaka ve 21.00 Esenler çıkışlı araç ile yolculuk yaptım. Araca Harem otogardan saat 22.30 binmem gerekirken saat 23.10 gibi hareket edebildik. Bu gayet normal gibi geldi bana. Malum 3.köprü trafiği. Bagaj verirken muavin arkadaşımızın hareketlerini ve konuşma tarzını hiçmi hiç beğenmedim. Diğer personel arkadaşlar inanılmaz iyi niyetli ve beyefendiydiler. Özellikle host ve 2. Kaptan. İlgilerinden dolayı çok teşekkürlerimi sunuyorum.
"" Misafir
daha önce güney akdeniz ile seyahat etmemiştim. bu kadar temiz, düzenli bir yolculuk beklemiyordum açıkçası. özellikle muavin bey e teşekkürler.
"Misafir Perverliği çok güzeldi." Misafir
Yapılan hizmetler çok güzeldi. Herşey için teşekkür ederim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki yorumlar >