Yolcu Sayısı
1

Güney Akdeniz Seyahat Kocaeli Otobüs Seferleri

Güney Akdeniz Seyahat

Popüler Seferler

Şubeler

Güney Akdeniz Seyahat Kocaeli Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Gebze0262 646 4612No: 17
İzmit0262 311 5854Yahya Kaptan Yeni Otogar No: 9-10

Şubeler Hakkında

Güney Akdeniz Seyahat Kocaeli Şubeleri
Güney Akdeniz Seyahat yaygın ulaşım ağı ile Kocaeli ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Kocaeli ilinde yer alan Güney Akdeniz Seyahat şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Güney Akdeniz Seyahat Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Güney Akdeniz Seyahat Kocaeli Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Güney Akdeniz Seyahat firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Güney Akdeniz Seyahat dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Kocaeli Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Kocaeli Güney Akdeniz Seyahat Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

73 %
Toplam Yorum Sayısı (3)
Güney Akdeniz Seyahat


Çok İyi
67 % (2)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
33 % (1)

"Çok guzel"

Bilet alma rahatlığı bir yana otobüs çalışanları hakkaten çok iyiydi. Memnun kaldığım bir yolculuktu

"Çok guzel"

Bilet alma rahatlığı bir yana otobüs çalışanları hakkaten çok iyiydi. Memnun kaldığım bir yolculuktu

"şikayet"

sağlık personeliyim ve 2 yıl süresince her hafta sonu aydıncık mersin arası firmanıza ait akdeniz otobüsleriyle gidiş geliş yapıyorum ve her defasında binbir sorunla karşılaşıyorum şöförlerinizin ve muavinlerinizin kaba tavır ve davranışların dan çok şikayetçiyim gereğinin yapılması yapılmadığı takdirde gerekli yerlere müracaat edeceğimi ve bunu bir ikaz olarak değerlendirmenizi arz ederim


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr