Yolcu Sayısı
1

Has Turizm Otobüs Bileti

Has Turizm

Firma Hakkında

  • AdresGüzelburç mah. Atatürk Cad. NO:237/A Antakya Hatay
  • Müşteri Servisi444 06 31
  • İnternet Sitesiwww.hasturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

71 %
Toplam Yorum Sayısı (102)
Has Turizm


Çok İyi
44 % (54)
İyi
16 % (20)
İdare Eder
14 % (17)
Kötü
7 % (9)
Çok Kötü
19 % (24)

"Sorunsuz yolculuktu"

Sorunsuz bir yolculuktu, teşekkürler.

"Mükemmel "

Has turizm firması cidden ilgili alakalı temiz ve dürüst çalışkan elemanları ile kaliteli hizmet vermektedir. tavsiye ederim saygılar sevgiler sunuyorum

"Aracı kaçırdım"

Araç hareket etmeden önce hiç kimse beni arayıp bilgilendirmedi ve araca yetişemedim aracı kaçırdım paramın yandıpını söyledi firma yetkilileri

"güzel"

yolculuğum birçok firmaya göre standartların üstünde geçdi

"Sorunsuz Hizmet Anlayışı"

Teşekkürler Has Turizm, teşekkürler Neredennereye.com

Has Turizm Hakkında

"Yemen'den Sibirya’ya "sloganıyla insan taşımacılığı yapan otobüs firmasıdır. Kuruluşu 1900'lü senelerin başına dayanmaktadır. İnsan taşımacılığından önce at sırtında postacılık, at arabası ile taş taşımacılığı ve taş ocağı işletmeciliği yapmışlardır. Kurucuları İsmail Kara ve Mehmet Selim kara kardeşlerdir. 1952 senesinde ilk olarak insan taşımacılığı işine başlamışlardır. Mersin-Tarsus-Adana-Ceyhan-Antakya hattında eski bir otobüs ile sefer yapmışlardır. 1968 senesinde yeni yerlere açılma düşüncesiyle Lübnan'a seferleri başlamıştır. Bu düşünce doğrultusunda 1974 senesinde Arabistan’a sefer düzenlemeye karar vermişlerdir. 1975 senesinden itibaren hac yolcularını taşımaya başlamıştır. Sadece Türkiye'den gelen hac yolcularını deyin Suriye'den gelen hac yolcuların da taşımaktadır.

Has Turizm Otobüs Bileti

Otobüs firmaları arasında ilkleri başaran bir firmadır. 1977 senesinde Suriye'den Romanya'ya İstanbul üzerinden otobüs seferleri yapılmıştır. Bunun dışında bir ilki gerçekleştiren firma, Riyad, Damman, Cidde ve Akabe üzerinden Mısır'a yolculuklar düzenlemeye başlamıştır. 1986 senesinden bu yana hac organizasyonu içerisinde bulunan firma çokça tercih edilen otobüs firmaları arasındaki yerini almıştır. Bünyesinde bulunan kendi otobüs filoları dışında bu hac zamanlarında kiraladıkları otobüsler ileride taşımacılık yapmaktadırlar. Birçok önemli olayda daha hafif turizm türk işçileri taşımıştır.

1990 yılındaki Körfez bunalımında firma oldukça büyük bir sevkiyat yapmıştır. 5 milyon yemen vatandaşının Arabistan'dan yemeni sevkiyatını bu firma gerçekleştirmiştir. En uygun Has Turizm Otobüs Bileti için NeredenNereye.com üzerinden arama yapabilir, sizin için en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.

Has Turizm Vizyon Ve İlkeleri

Coğrafi olarak çok büyük bir alanda insan taşımacılığı yapan kalitesi ve tecrübesi ile en çok tercih edilen otobüs firmalarındandır. Çok köklü bir otobüs firmasıdır. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi en iyi şekilde kullanarak müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Özellikle hac zamanında binlerceyi bulan personel sayısı ile işini seven güler yüzlü çalışanlar bünyesinde barındırıp müşteri memnuniyetini devamlılık kazandırmak istemektedir. İlkleri gerçekleştirmiş olmanın vermiş olduğu haklı gururu ile sektöründe öncü firmalar arasında yer almayı hedef bilmiştir. Hiçbir zaman maddi kazançları müşteri memnuniyetini önüne koymamış olan firma bu ilkesinin devamlılığını sağlamaya devam edecektir.

Has Turizm’in Sunmuş Olduğu Olanaklar

Büyük coğrafyada taşımacılık yaparken bu da seyahatler uzun sürecek demektir. Uzun sürecek seyahatler için konfor en çok aranan özelliklerdendir. Kaliteli ve konforu müşterilerine sunmaktadır. Koltukları ergonomik yapısı ile hiçbir rahatsızlığa neden olmaz. Teknolojinin önemine bilen firma yolcularına kablosuz internet hizmeti sunmaktadır. Uzun oldukları daha keyifli hale getirecek kişiye özel televizyonlar ile canınız yol boyunca sıkılmayacaktır. Güler yüzlü personel tarafından yol boyunca yiyecek ve içecek servisleri vardır. Otobüs seyahatinin yanı sıra servis hizmeti de vermektedir.neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr