neredennereye.com, Has Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Has Turizm Otobüs Bileti

Has Turizm
Has Turizm Sey. San. Tic. Ltd. Şti
 

neredennereye.com,
Has Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Has Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Has Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Has Turizm

444 06 31
Güzelburç mah. Atatürk Cad. NO:237/A Antakya Hatay
0326 

"Yemen'den Sibirya’ya "sloganıyla insan taşımacılığı yapan otobüs firmasıdır. Kuruluşu 1900'lü senelerin başına dayanmaktadır. İnsan taşımacılığından önce at sırtında postacılık, at arabası ile taş taşımacılığı ve taş ocağı işletmeciliği yapmışlardır. Kurucuları İsmail Kara ve Mehmet Selim kara kardeşlerdir. 1952 senesinde ilk olarak insan taşımacılığı işine başlamışlardır. Mersin-Tarsus-Adana-Ceyhan-Antakya hattında eski bir otobüs ile sefer yapmışlardır. 1968 senesinde yeni yerlere açılma düşüncesiyle Lübnan'a seferleri başlamıştır. Bu düşünce doğrultusunda 1974 senesinde Arabistan’a sefer düzenlemeye karar vermişlerdir. 1975 senesinden itibaren hac yolcularını taşımaya başlamıştır. Sadece Türkiye'den gelen hac yolcularını deyin Suriye'den gelen hac yolcuların da taşımaktadır.


Has Turizm Otobüs Bileti


Otobüs firmaları arasında ilkleri başaran bir firmadır. 1977 senesinde Suriye'den Romanya'ya İstanbul üzerinden otobüs seferleri yapılmıştır. Bunun dışında bir ilki gerçekleştiren firma, Riyad, Damman, Cidde ve Akabe üzerinden Mısır'a yolculuklar düzenlemeye başlamıştır. 1986 senesinden bu yana hac organizasyonu içerisinde bulunan firma çokça tercih edilen otobüs firmaları arasındaki yerini almıştır. Bünyesinde bulunan kendi otobüs filoları dışında bu hac zamanlarında kiraladıkları otobüsler ileride taşımacılık yapmaktadırlar. Birçok önemli olayda daha hafif turizm türk işçileri taşımıştır.


1990 yılındaki Körfez bunalımında firma oldukça büyük bir sevkiyat yapmıştır. 5 milyon yemen vatandaşının Arabistan'dan yemeni sevkiyatını bu firma gerçekleştirmiştir. En uygun Has Turizm Otobüs Bileti için NeredenNereye.com üzerinden arama yapabilir, sizin için en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.


Has Turizm Vizyon Ve İlkeleri


Coğrafi olarak çok büyük bir alanda insan taşımacılığı yapan kalitesi ve tecrübesi ile en çok tercih edilen otobüs firmalarındandır. Çok köklü bir otobüs firmasıdır. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi en iyi şekilde kullanarak müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Özellikle hac zamanında binlerceyi bulan personel sayısı ile işini seven güler yüzlü çalışanlar bünyesinde barındırıp müşteri memnuniyetini devamlılık kazandırmak istemektedir. İlkleri gerçekleştirmiş olmanın vermiş olduğu haklı gururu ile sektöründe öncü firmalar arasında yer almayı hedef bilmiştir. Hiçbir zaman maddi kazançları müşteri memnuniyetini önüne koymamış olan firma bu ilkesinin devamlılığını sağlamaya devam edecektir.


Has Turizm’in Sunmuş Olduğu Olanaklar


Büyük coğrafyada taşımacılık yaparken bu da seyahatler uzun sürecek demektir. Uzun sürecek seyahatler için konfor en çok aranan özelliklerdendir. Kaliteli ve konforu müşterilerine sunmaktadır. Koltukları ergonomik yapısı ile hiçbir rahatsızlığa neden olmaz. Teknolojinin önemine bilen firma yolcularına kablosuz internet hizmeti sunmaktadır. Uzun oldukları daha keyifli hale getirecek kişiye özel televizyonlar ile canınız yol boyunca sıkılmayacaktır. Güler yüzlü personel tarafından yol boyunca yiyecek ve içecek servisleri vardır. Otobüs seyahatinin yanı sıra servis hizmeti de vermektedir.
100 üzerinden
72Puan
44%
16%
14%
7%
19%
Toplam Yorum Sayısı (122)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Sorunsuz yolculuktu" Misafir
Sorunsuz bir yolculuktu, teşekkürler.
"Mükemmel " Misafir
Has turizm firması cidden ilgili alakalı temiz ve dürüst çalışkan elemanları ile kaliteli hizmet vermektedir. tavsiye ederim saygılar sevgiler sunuyorum
"Aracı kaçırdım" Misafir
Araç hareket etmeden önce hiç kimse beni arayıp bilgilendirmedi ve araca yetişemedim aracı kaçırdım paramın yandıpını söyledi firma yetkilileri
"Güzel" Misafir
yolculuğum birçok firmaya göre standartların üstünde geçdi
"Sorunsuz Hizmet Anlayışı" Misafir
Teşekkürler Has Turizm, teşekkürler Neredennereye.com
"Nereden Nereye Farkı" Misafir
Nereden Nereye sayesinde biletimi kolayca alıp kaliteli hizmetle ve gönül rahatlığıyla eşimi ve kızımı gönderdim. Teşekkürler Has Turizm, teşekkürler Nereden Nereye...
"..." Misafir
Genel olarak iyiydi
"Teşekkür" Misafir
seyahatim gayet güzel geçti.. ikramlarımızı nazik bir şekilde aldık.. TV kanalları yeterliydi.. Otobüs servis görevlisi saygılıydı...Kaptanlarımız otobüsü trafik kurallarına uygun kullandılar.. Teşekkürler HAS turizm, nereden nereye. com....
"Teknolojik arızalar" Misafir
Araçta yolculuk boyunca koltuk tvlerinde bir arıza olduğu bahanesiyle telefonlarımızı şarja taktırmıyordu muavin. Bu konuda çok sinir olduk.
"Şikayet" Misafir
kesinlikle çok memnun kaldım yolculuğumdan ancak araçta tv ler eskiydi usb girişi yoktu telefonumu şarj etmem gerekiyordu indiğimde ailemle iletişim kurmam için ancak çok zorlandım telefonum kapandı sürekli

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >