Yolcu Sayısı
1

Has Turizm İzmir Otobüs Seferleri

Has Turizm

Şubeler

Has Turizm İzmir Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
İzmir (Merkez)444 06 31
Selçuk0232 892 3961
Üçkuyular0232 247 5998

Şubeler Hakkında

Has Turizm İzmir Şubeleri
Has Turizm yaygın ulaşım ağı ile İzmir ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. İzmir ilinde yer alan Has Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Has Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Has Turizm İzmir Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Has Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Has Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
İzmir Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
İzmir Has Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Has Turizm


Çok İyi
100 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

mola verdiğiniz dinlenme tesisleri mükemmel yalnız arabalarınız içi kışın çok soğuk oluyor şubat ayında iskenderuna gittiğimiz için çok üşüdük ve iskenderun şubeleriniz sabah kapalı oluyor ve çok mağdur olduk dışarda kaldık saat 5 te indiğimiz için çok soğuktu en azından kafeteryalar olsaydı girebileceğimiz bunlara dikkat ederseniz seviniriz


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr