scorecardresearch

Has Turizm Adana Otobüs Seferleri

Has Turizm Adana Otobüs Seferleri

En Popüler Has Turizm Adana Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Has Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Has Turizm Adana Şubeleri

Şube
Telefon
444 06 31
Duygu Cafe
255 85 29
İmamoğlu
892 21 76
Kenan Evren
235 80 10
Kuruköprü
456 09 38
515 71 86

En Popüler Has Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Has Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanın şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, fırmanın otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

Adana Has Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Adana Has Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Adana (Merkez) 444 06 31
Adana (Merkez) - Duygu Cafe 255 85 29
Adana (Merkez) - İmamoğlu 892 21 76
Adana (Merkez) - Kenan Evren 235 80 10
Adana (Merkez) - Kuruköprü 456 09 38
Kozan 515 71 86
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
73Puan
42%
17%
25%
0%
17%
Toplam Yorum Sayısı (12)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkür" Misafir
seyahatim gayet güzel geçti.. ikramlarımızı nazik bir şekilde aldık.. TV kanalları yeterliydi.. Otobüs servis görevlisi saygılıydı...Kaptanlarımız otobüsü trafik kurallarına uygun kullandılar.. Teşekkürler HAS turizm, nereden nereye. com....
"Memnuniyet" Misafir
Yolculuğum çok rahattı teşekkür ederim has turizim firmasına dönüş biletimi alacam has turizim firmasından
"" Misafir
Yolculuğum çok rahattı teşekkür ederim has turizim firmasına dönüş biletimi alacam has turizim firmasından
"SORUMSUZLUK!" özge tetik
Adana'da üç senedir öğrenciyim ve bu süreç içinde memleketime gidip gelirken sürekli güvenilir olduğu için HAS ı tercih ediyordum ve gayet memnundum taki dünkü sorumsuzluğunuz ve saygısızlığınızla karşılaşana kadar.Ben iskenderun dediğim halde Hatay olarak bılet kesen ve kendını haklı çıkarmaya çalışan altıkat şubenizdeki bayan görevlinin tepkısı benı hayretler içerisinde bıraktı.keske yanlış anladım dıyerek konuyu kapatsaydı.Ayrıca öğrenci indirimi yapsaydınız daha çok memnun kalacaktık!!!
"Ayrıcalık" Misafir
Ayda 2 hatta bazen 3 defa Ankara-Adana yolculuğu yapıyorum. Yani toplamda 4-6 kere Has'ı kullanıyorum. Buna rağmen ucuzluk veya her yolculuk için puan alma ve biriken puanları bilet olarak kullanma gibi kampanyalar yapılmamasını hayretle karşılıyorum ki çoğu firmada bu kampanyaların varolduğunu biliyorum.
"Has turizm" Misafir
vallaha ben bu firmayı hiç ama hiç sevmedim
"Teşekkürler" abdurrahman şahinbaş
adanaya gidip gidip geliyorum ki ayda biri bile geçiyo bazen sizde olmasanız depresyona girecektim ya kimse gocunmasın ama tasımacılık insan tasımacılıgı yani boyle yapılır baska turlu değil ha çokmu mukemmel yok ha koltuklar altın mı değil yolda kebapmı veriyolar hayır bileti ucuzmu aynı ya bi guleryuzlu hostes bi zamanlı gidiş bi rahat otobus saglam koltuk insan baska ne istesin otobusten 40 numarada gittik annemle konya yolundan bindik adanaya ankaradan gitmek için otobus gecikti ve muavin ozur diledi çunku baska yolcu hastalanmış ondan geç kalkmış araba beklemekten donmuştuk içimizdeki buzlar eridi yoksa haslayacaktım teşekkürler has turizm umarım daha iyi olursunuz memnuniyet anketi oluşturmanız lazım yolcu biletlerinin uzerinde veya içinde bunu hostesler kotu amaçla kaybedebilir bunun içinde sanal ortama taşımalısınız bunu yolcuya hatırlatmalısınızki yolcu her zaman bahsetsin
"Telefonu yüzüme kapattınız" sema bağrıyanık
halka hizmet eden bir işletme olarak hiç hoş bir davranış değildi
"Kaç saat " serkan yilmaz
adana ile istanbul arasındaki yol kaç saatir. ve adana ile bodrum arası yol kaç saatir onu ögrenmem lazım yardım ederseniz sevınırım..lütfen...( bence has turızm gerçekten sölüyorum en konforlu ve iyi bi yolculuk sunuyor..ben yıllardır hasturızm den yolculuk yapıyorum çokta menmunum tum adana bodrum arası çalışan arkadaşlara çok teşekur edıyorum.çok basarılı ınsan onlar...umarım her zaman böyle gider............
"Kampanya " Misafir
ben öğrenciyim
üniversiteye basladmdan bu yana has ı tercih ediyorum fakat öğrencilere yönelik indirim yapılmadığı için üzgünüm