Yolcu Sayısı
1

Has Karayolu Turizm Otobüs Bileti

Has Karayolu Turizm

Firma Hakkında

  • AdresHatay
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Has Karayolu Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Has Karayolu Turizm Hakkında


Has Karayolu Turizm otobüs firması, 1952 yılında Hatay merkezli olarak İsmail Kara ve Mehmet Selim Kara tarafından kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden bir otobüs firması olarak karşımıza çıkmaktadır. Firma, Türkiye’de geçmişi ile göz önüne çıkan köklü bir otobüs firması olarak yolcularının karşına çıkmaktadır. İlk kurulduğu dönemlerde yerel bir işletme olarak hizmet sunuyor olsa da zaman içerisinde oluşturduğu kaliteli hizmet ağı ile ulaşım rotalarını genişletmiş ve çok daha fazla sayıda yolcuya hizmet sunmaya başlamıştır. Firma 1968 yılında oldukça yapıcı şekilde geliştirdiği ulaşım ağı ile yurt dışına da açılmayı başarmıştır. Bölgenin ulaşım hizmetlerini karşılamak adına sağlıklı ve güvenilir adımlar üzerine kurulan firma zaman içerisinde yolcuları ile arasında oluşturduğu güvene dayalı ilişkiyi geliştirmek için vizyonu ve misyonu dâhilinde ilerlemeye devam etmektedir.
Has Karayolu Turizm otobüs firmasının bölgede sağlamış olduğu başarı diğer kuruluşlarında dikkatini çektiğinden firma zaman içerisinde farklı işletmeler ile başarılı ortaklık kurarak büyümeye devam etmiştir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan firma bu alanda kendisini geliştirmek adına her şeyden önce bünyesinde bulunan personelinin eğitim ve gelişimine önem vermektedir.
Has Karayolu Turizm Hakkında
1952 yılında Hatay merkezli olarak İsmail Kara tarafından kurulan Has Karayolu Turizm Seyahat otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Has Karayolu Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Has Karayolu Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Has Karayolu Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Has Karayolu Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Has Karayolu Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Has Karayolu Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Has Karayolu Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr