Adana Hatay Otobüs Bileti

Adana Hatay Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 25,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 192 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 16dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Adana Hatay arası giden otobüs firmaları ortalama 26 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Has Turizm A.Ş. firmasıdır.

Adana Hatay bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Adana Hatay bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Adana Hatay otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Adana Hatay Otobüs Biletleri

 Adana Hatay otobüs bileti mi aradınız? Adana Hatay otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 
Hatay Doğu Akdeniz Bölgesi'nde kalan deniz kıyısında bulunan bir yerdir. Birçok kültürün kesiştiği yer olmasından dolayı gezilip görülecek birbirinden farklı mekânları vardır. Adana ve çevresinden Hatay'a gezi düzenlemek isteyenler Adana Hatay otobüs bileti alarak Hatay'ın tarihi ve doğal güzelliklerini ziyaret edebilir. Hatay'da birbirinden farklı tarihi ve doğal güzellikler bulunmaktadır. Bu tarihi ve doğal güzelliklerin bazıları şu şekildedir:
Hatay Arkeoloji Müzesi, merkez ilçesi olan Antakya'da bulunmaktadır. Birbirinden farklı tarihi kalıntıların bulunduğu müzeye giriş 10 TL  civarındadır. Saint Pier Kilisesi; Dünyanın ilk Katolik kiliseleri arasında bulunmaktadır. Günümüzde hala Katolikleri için önemli bir kilise durumundadır. Cüzi bir miktarla kiliseyi gezebilme imkânına sahipsiniz. Adana Hatay otobüs bileti alarak Hatay'da bulunan Hatay Uzun Çarşıyı Gezebilirsiniz. Hatay’a has yemekler ve içeceklerin mevcut olduğu bir yerdir. Habibi Neccar Camii, Hatay Ulu Camii ve Hatay merkezden geçen Asi Nehri  kenarındaki dinlenme yerlerinde gezebilirsiniz.
Adana Hatay otobüs bileti alarak Hatay'a ziyaret ve seyahat ettiğinizde Aziz pavlus Ortodoks kilisesine, Antakya Havzası'na st smon manastırını, Titus mezarlığına, Vakıflar Köyü Vakıflar Ermeni Kilisesine  gezebileceksiniz.
Adana Hatay otobüs bileti  sitemizi ziyaret ederek alabilirsiniz ister rezervasyon yaptırabilir isterseniz de biletinizi  Online olarak temin edebilirsiniz.
Adana'dan Hatay'a Hatay Cesur, Lüks Adana, Metro, Güney Akdeniz gibi birbirinden farklı firmalar seyahat etmektedir. Sitemizi ziyaret ederek istediğiniz firmanın en konforlu ve avantajlı hizmetinden faydalanabilirsiniz. 
 
Adana Hatay otobüs bileti mi aradınız? Adana Hatay otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Hatay otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 29 TL
Hatay Öztur 30 TL
Hatay Nur Turizm 30 TL
Has Turizm A.Ş. 30 TL
Jet Turizm 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Hatay Hakkında
Nüfus:
1,503,066
Yüzölçümü:
5.831,36 km²
Plaka:
31
Telefon kodu:
(326)
Otogar:
Hatay Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.