neredennereye.com, Hatay Hediye Sen Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Hatay Hediye Sen Seyahat Otobüs Bileti

Hatay Hediye Sen Seyahat
Hatay Hediye Sen Seyahat
 

neredennereye.com,
Hatay Hediye Sen Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Hediye Sen Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Hatay Hediye Sen Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Hediye Sen Seyahat

Saraycık Mevkii Çevre Yolu Üzeri Yeni Otogar No:19 Antakya Hatay
0326 227 41 44

Hatay Hediye Sen Seyahat


Hatay Hediye  Sen Seyahat  2002 yılında çalışmış oldukları alanda yolcu taşımacılığı alanında yatırım bakiyesinin oldukça az değerlendirildiğini düşünen ortaklar tarafından kurulmuş, başarılı seyahat firmalarından bir tanesidir. Firma yıllar içerisinde ilerleyen çalışma hayatında prensiplerini elinden bırakmayarak kısa zaman içerisinde sektöründe söz sahibi olmayı başarmıştır. Firmanın kurulmasında döneminin önemli etkinliklerini başarı ile yürüten Hatay’ın ileri gelenlerinin etkileri gözle görülür derecede fazladır. Bununla birlikte firma kurulmuş olduğunun bölgenin kalkınmasına katkıda bulunacak çalışmaları başta kendi bünyesi içerisinde olmak üzere oldukça etkin biçimde sürdürmektedir. 


Hatay Hediye Sen Otobüs Bileti


Hatay Hediye Sen firması bugün, “Hatay, Adana, Ankara, İzmit, İstanbul, İskenderun, Payas, Dörtyol” gibi varış noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Hatay Hediye Sen kendisine misyon olarak, “Yolcularının kaliteli hizmet sağlamak amacı ile her daim çalışmak, bu çalışmaları çağın gereklilikleri gereğince nitelikli hale getirmek. Zaman içerisinde daha fazla çalışma alanına ulaşmayı başararak, ülke genelinde hizmetini daha geniş alanlara sunmak” şeklinde belirlemiştir.


Hatay Hediye Sen Otobüs Bileti Fiyatları


Hatay Hediye Sen kurulduğu günden bu yana çalışmalarını üst seviye tatmin sağlaması için elinden geleni yapan yapılanmalardan bir tanesidir. Bununla birlikte daha sağlıklı çalışma alanları oluşturmak ve bugüne kadar kendisine karşı oluşan güveni boşa çıkarmamak için çalışmalara devam etmektedir. Yolculuk boyunca kendinizi güvende hissetmenizin hizmet sektörü için ne denli çaba gerektiren ve farkındalık yaratan bir çalışma süreci olduğunun bilincinde olan firma yolcularına bu alanda sağladığı güvenden taviz vermemek için zaman içerisindeki yatırımlarının çoğunu güven üzerine koşullandırmıştır.

Hatay Hediye Sen Seyahat otobüs bileti fiyatları, Hatay Hediye Sen Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Hatay Hediye Sen Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul (Anadolu) - İskenderun 400 TL
İstanbul (Anadolu) - Hatay 400 TL
İstanbul (Anadolu) - Adana 400 TL
Dudullu - İskenderun 400 TL
Dudullu - Hatay 400 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Iyi" Misafir
iyi firmalardan biri