Yolcu Sayısı
1

Hatay Hediye Sen Seyahat Otobüs Bileti

Hatay Hediye Sen Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresSaraycık Mevkii Çevre Yolu Üzeri Yeni Otogar No:19 Antakya Hatay
  • Müşteri Servisi0 (326) 227 41 44
  • İnternet Sitesiwww.hatayhediyesen.com.tr

En Popüler Hatay Hediye Sen Seyahat Seferleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Hatay Hediye Sen Seyahat


Çok İyi
100 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"iyi"

iyi firmalardan biri

Hatay Hediye Sen Seyahat Hakkında

Hatay Hediye Sen Seyahat

Hatay Hediye Sen Seyahat 2002 yılında çalışmış oldukları alanda yolcu taşımacılığı alanında yatırım bakiyesinin oldukça az değerlendirildiğini düşünen ortaklar tarafından kurulmuş, başarılı seyahat firmalarından bir tanesidir. Firma yıllar içerisinde ilerleyen çalışma hayatında prensiplerini elinden bırakmayarak kısa zaman içerisinde sektöründe söz sahibi olmayı başarmıştır. Firmanın kurulmasında döneminin önemli etkinliklerini başarı ile yürüten Hatay’ın ileri gelenlerinin etkileri gözle görülür derecede fazladır. Bununla birlikte firma kurulmuş olduğunun bölgenin kalkınmasına katkıda bulunacak çalışmaları başta kendi bünyesi içerisinde olmak üzere oldukça etkin biçimde sürdürmektedir.

Hatay Hediye Sen Otobüs Bileti

Hatay Hediye Sen firması bugün, “Hatay, Adana, Ankara, İzmit, İstanbul, İskenderun, Payas, Dörtyol” gibi varış noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Hatay Hediye Sen kendisine misyon olarak, “Yolcularının kaliteli hizmet sağlamak amacı ile her daim çalışmak, bu çalışmaları çağın gereklilikleri gereğince nitelikli hale getirmek. Zaman içerisinde daha fazla çalışma alanına ulaşmayı başararak, ülke genelinde hizmetini daha geniş alanlara sunmak” şeklinde belirlemiştir.

Hatay Hediye Sen Otobüs Bileti Fiyatları

Hatay Hediye Sen kurulduğu günden bu yana çalışmalarını üst seviye tatmin sağlaması için elinden geleni yapan yapılanmalardan bir tanesidir. Bununla birlikte daha sağlıklı çalışma alanları oluşturmak ve bugüne kadar kendisine karşı oluşan güveni boşa çıkarmamak için çalışmalara devam etmektedir. Yolculuk boyunca kendinizi güvende hissetmenizin hizmet sektörü için ne denli çaba gerektiren ve farkındalık yaratan bir çalışma süreci olduğunun bilincinde olan firma yolcularına bu alanda sağladığı güvenden taviz vermemek için zaman içerisindeki yatırımlarının çoğunu güven üzerine koşullandırmıştır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr