neredennereye.com, Hatay Günsas Tur firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Hatay Günsas Tur

Hatay Günsas Tur
 

neredennereye.com,
Hatay Günsas Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Günsas Tur Şubeleri

 

neredennereye.com,
Hatay Günsas Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Günsas Tur

444 02 88
Belediye otogarı Hatay
0326 227 02 88 - 227 08 88 - 227 22 88

Hatay, Akdeniz bölgesinde ülkemizin en güney noktasından bulunan bir ildir. Ülkemizin kalabalık ve sıcak şehirlerindendir. Suriye, Adana, Osmaniye ve Gaziantep’e komşuluğu vardır. Hatay’dan bu komşu illere ve Anadolu’nun birçok iline seyahat için Hatay Günsas Turizm tercih edilmektedir.


Hatay Günsas Turizm Hakkında


Merkezi Hatay olan bir otobüs firmasıdır. Antakya otogarında şubesi bulunan bu firma konforlu yolculuk isteyen müşterilerin tercihidir. Yurt içi ve yurtdışı gezilerinde yolcuların hizmetindedir. Kaliteli ve yeniliklere açık hizmet anlayışıyla yurtiçinde ve yurtdışında birçok noktaya yolcu taşımaktadır. İlgili ve alakadar personeli bünyesinde bulunduran Hatay Günsas Turizm deneyimli, işinde uzman şoförlerle çalışmayı tercih etmektedir. Hatay Günsas Turizmin birde bagaj prosedürü bulunmaktadır. Yolcuların güvenliği açısından bilet alan her yolcunun 30 kg bagaj hakkı vardır. Bu bagaj hakkı her yolcu için iki adettir. Bu miktarı geçen ağırlıktaki bagajlar geri verilebilir. Baraj teslimi yaparken bagaj fişi almayı unutmamanız gerekmektedir. Aksi halde kaybolan eşyalarınızdan firma sorumlu olmayacaktır. Bilgi fişi dahilin de kıymet takdiri yapılmayan eşya kaybı olursa bilet ücretinin iki katına kadar ödeme yapılmaktadır. Otobüs dışında terminalde ve serviste kaybolan eşyalarda çalınan mal sahibine aittir. Bagajlarda tehlikeli madde, kırılabilir ve bozulabilir eşya, elektronik aletler taşınmasında herhangi bir zarar durumundan otobüs şirketi mesul değildir. Bagajlarda evcil hayvan taşımak yasaktır. Kendi kafesinden bulunan hayvanları Hatay Günsas Turizm kararına göre diğer yolcuları rahatsız etmediği takdir de yolcular yanlarına alabilirler.


Hatay Günsas Turizm’in Sunduğu Olanaklar


Konforlu yolculuğu müşterilerine veren firma ilk andan itibaren güler yüzlü hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Kullanışlı koltuklar yolcuların rahat etmesi için dizayn edilmiştir. Mp3 müzik sistemiyle yolculuk boyunca müzik dinlemeyi müşteriler keyifli vakit geçireceklerdir. Bilet almak içinde şubelere gitmenize gerek yoktur.


Hatay Günsas Turizm’in Seferleri


Hatay Günsas Turizm’in birçok noktaya seferleri vardır. Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, İstanbul, İzmit, Konya, Kütahya ve Sakarya’ya seferler mevcuttur.

Hatay Günsas Tur otobüs bileti fiyatları, Hatay Günsas Tur iletişim ve telefon numaraları, Hatay Günsas Tur otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Hatay - İstanbul 110 TL
Antakya - Serik 80 TL
Antakya - Manavgat 80 TL
İstanbul - Hatay 130 TL
İstanbul - Adana 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
68Puan
32%
26%
11%
16%
16%
Toplam Yorum Sayısı (14)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Çok Gürültülü Yolculuk" Misafir
Araçta çok sayıda Suriyelinin olması ve bunların yolculuk kurallarını bilmemeleri nedeniyle kötü bi yolculuk oldu.
Araçta hasta olan insanlar vardı Yolculuk boyu kusma tıksırma öksürme gibi seslere ve görüntülere mağruz kaldık İyi bi yolculuk değildi.
"" Misafir
Şarj yoktu
Koltuk çok tahatlı değil
"Inceleyin lütfen" Misafir
Araç çok eski dökülüyordu resmen acayip titremeden dolayı uyuyamadım. Ceyhandan izmir e kadar sadece 1 kere ikram yapıldı o da izmir e yaklaşmıştık zaten. muavin saygısızdı.
"Günsas Şikayet " Misafir
Günsas ile asla yolculuk yapmam berbat bir yolculuk geçirdim muavin işini kesinlikle bilmiyor asla tavsiye etmiyorum
"Guvenilir" Misafir
Araç çok iyi değildi hizmet kalitesi iyiydi muavin güler yüzlü
"Rahat" Misafir
Rahat bir yolculuktu
"Berbat" Misafir
Otobüs çok pis kokuyordu 10 saat işkence gibiydi resmen
"Konfor" Misafir
Firmadan memnunum güzel 5 yıldız bide su wayfi otobuste sifre istemeden direk baglansa daha iyi olur
"Iyiydi" Misafir
Her şey çok güzeldi sadece koltuklar biraz rahatsızdı
Diğer şeyle çok güzeldi
Teşekkürler
"GÜNSAS HATAY TRUZİM" erkans
HATAY GÜNSAS'DA YASADIKLARIMI ÖZETLEYIM VE KIMSE BİLMEDEN YANLIŞLIKLA GÜNSASLA SEYEHAT ETMESIN.KURBAN BAYRAMINDA İKİ KİŞİLİL YER AYARTDIM 15GÜN ÖNCEDEN IKI SONRA GITTIGIMDE BILETI ALMAYA MALESEF BÖYLE BIR YER AYRILTILMAMIIŞ KUSURA BAKMA DEDILER.BANA BİLETİ AYIRAN GÖREVLININ ADINI VERDIM ARADILAR GÖREVLIYI AYIRDIK DEDI ARKADAŞ AMA KONUYU KAPATACAKLAR YA K.BAKMA ARKADAŞ HATIRLAMIYOR DEDILER.KONUYU KAPATTILAR.NEYSE BUNLARA ALIŞTIK GÜNSAS'DA OLUYOR BUNLAR ASIL ÖNEMLISI:09.04.11DE KUTAHYA GÜNSASTAN 5 GÜN ÖNCE BİLET ALDIM MSAFİRİMİ KÜTAHYA OTOGARA GÖTURDUM SAAT 20:30 ARABASI SORDUM GÖREVLI PİŞKİN BİR ŞEKILDE'ABİ GÜNSAS YOLCU AZ DIYE OTOBÜS CIKARMIYOR SEN NUR TRUZIM İLE GÖNDER MISAFIRI BEN BILETINI DEGİŞTRDIM DEMESEMI??.AH AH GÜNSASLA YOLCULUK HATANIN EN BÜYÜGÜYMÜŞ MEGER.(BEN KÜTAHYA OTOGARINA 3 SAATLIK İLÇEDEN GELIYORUM GÜNSAS BENI OTOBÜŞ GELMEYECEK DİYE ARAYIP BİLGIDE VERMIYOR NEDEN ARAMADIGINI SORUNCA GÜNSAS SON DURUMA GÖRE KARAR VERIYOR DEDI.ARTIK KÜTAHYADA GÜNSASA BINMEYECEGIM VE GÜNSASIDA HATAYDAKI BÜYÜKLERİME ANLATTIN ASLA BUNDAN SONRA KULLANMAYINIZ.