scorecardresearch
neredennereye.com, Hatay Günsaş Tur firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Hatay Günsaş Tur

Hatay Günsaş Tur
 

neredennereye.com,
Hatay Günsaş Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Günsaş Tur Şubeleri

 

neredennereye.com,
Hatay Günsaş Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Günsaş Tur

444 02 88
Belediye otogarı Hatay
0326 227 02 88 - 227 08 88 - 227 22 88

Hatay, Akdeniz bölgesinde ülkemizin en güney noktasından bulunan bir ildir. Ülkemizin kalabalık ve sıcak şehirlerindendir. Suriye, Adana, Osmaniye ve Gaziantep’e komşuluğu vardır. Hatay’dan bu komşu illere ve Anadolu’nun birçok iline seyahat için Hatay Günsas Turizm tercih edilmektedir.


Hatay Günsas Turizm Hakkında


Merkezi Hatay olan bir otobüs firmasıdır. Antakya otogarında şubesi bulunan bu firma konforlu yolculuk isteyen müşterilerin tercihidir. Yurt içi ve yurtdışı gezilerinde yolcuların hizmetindedir. Kaliteli ve yeniliklere açık hizmet anlayışıyla yurtiçinde ve yurtdışında birçok noktaya yolcu taşımaktadır. İlgili ve alakadar personeli bünyesinde bulunduran Hatay Günsas Turizm deneyimli, işinde uzman şoförlerle çalışmayı tercih etmektedir. Hatay Günsas Turizmin birde bagaj prosedürü bulunmaktadır. Yolcuların güvenliği açısından bilet alan her yolcunun 30 kg bagaj hakkı vardır. Bu bagaj hakkı her yolcu için iki adettir. Bu miktarı geçen ağırlıktaki bagajlar geri verilebilir. Baraj teslimi yaparken bagaj fişi almayı unutmamanız gerekmektedir. Aksi halde kaybolan eşyalarınızdan firma sorumlu olmayacaktır. Bilgi fişi dahilin de kıymet takdiri yapılmayan eşya kaybı olursa bilet ücretinin iki katına kadar ödeme yapılmaktadır. Otobüs dışında terminalde ve serviste kaybolan eşyalarda çalınan mal sahibine aittir. Bagajlarda tehlikeli madde, kırılabilir ve bozulabilir eşya, elektronik aletler taşınmasında herhangi bir zarar durumundan otobüs şirketi mesul değildir. Bagajlarda evcil hayvan taşımak yasaktır. Kendi kafesinden bulunan hayvanları Hatay Günsas Turizm kararına göre diğer yolcuları rahatsız etmediği takdir de yolcular yanlarına alabilirler.


Hatay Günsas Turizm’in Sunduğu Olanaklar


Konforlu yolculuğu müşterilerine veren firma ilk andan itibaren güler yüzlü hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Kullanışlı koltuklar yolcuların rahat etmesi için dizayn edilmiştir. Mp3 müzik sistemiyle yolculuk boyunca müzik dinlemeyi müşteriler keyifli vakit geçireceklerdir. Bilet almak içinde şubelere gitmenize gerek yoktur.


Hatay Günsas Turizm’in Seferleri


Hatay Günsas Turizm’in birçok noktaya seferleri vardır. Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, İstanbul, İzmit, Konya, Kütahya ve Sakarya’ya seferler mevcuttur.

Hatay Günsaş Tur otobüs bileti fiyatları, Hatay Günsaş Tur iletişim ve telefon numaraları, Hatay Günsaş Tur otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Adana - Dörtyol 20 TL
Adana - Hatay 20 TL
Adana - İskenderun 20 TL
Adana - Kırıkhan 20 TL
Adana - Kütahya 60 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
78Puan
50%
20%
10%
10%
10%
Toplam Yorum Sayısı (9)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Rahat" Misafir
Rahat bir yolculuktu
"Berbat" Misafir
Otobüs çok pis kokuyordu 10 saat işkence gibiydi resmen
"Konfor" Misafir
Firmadan memnunum güzel 5 yıldız bide su wayfi otobuste sifre istemeden direk baglansa daha iyi olur
"Iyiydi" Misafir
Her şey çok güzeldi sadece koltuklar biraz rahatsızdı
Diğer şeyle çok güzeldi
Teşekkürler
"GÜNSAS HATAY TRUZİM" erkans
HATAY GÜNSAS'DA YASADIKLARIMI ÖZETLEYIM VE KIMSE BİLMEDEN YANLIŞLIKLA GÜNSASLA SEYEHAT ETMESIN.KURBAN BAYRAMINDA İKİ KİŞİLİL YER AYARTDIM 15GÜN ÖNCEDEN IKI SONRA GITTIGIMDE BILETI ALMAYA MALESEF BÖYLE BIR YER AYRILTILMAMIIŞ KUSURA BAKMA DEDILER.BANA BİLETİ AYIRAN GÖREVLININ ADINI VERDIM ARADILAR GÖREVLIYI AYIRDIK DEDI ARKADAŞ AMA KONUYU KAPATACAKLAR YA K.BAKMA ARKADAŞ HATIRLAMIYOR DEDILER.KONUYU KAPATTILAR.NEYSE BUNLARA ALIŞTIK GÜNSAS'DA OLUYOR BUNLAR ASIL ÖNEMLISI:09.04.11DE KUTAHYA GÜNSASTAN 5 GÜN ÖNCE BİLET ALDIM MSAFİRİMİ KÜTAHYA OTOGARA GÖTURDUM SAAT 20:30 ARABASI SORDUM GÖREVLI PİŞKİN BİR ŞEKILDE'ABİ GÜNSAS YOLCU AZ DIYE OTOBÜS CIKARMIYOR SEN NUR TRUZIM İLE GÖNDER MISAFIRI BEN BILETINI DEGİŞTRDIM DEMESEMI??.AH AH GÜNSASLA YOLCULUK HATANIN EN BÜYÜGÜYMÜŞ MEGER.(BEN KÜTAHYA OTOGARINA 3 SAATLIK İLÇEDEN GELIYORUM GÜNSAS BENI OTOBÜŞ GELMEYECEK DİYE ARAYIP BİLGIDE VERMIYOR NEDEN ARAMADIGINI SORUNCA GÜNSAS SON DURUMA GÖRE KARAR VERIYOR DEDI.ARTIK KÜTAHYADA GÜNSASA BINMEYECEGIM VE GÜNSASIDA HATAYDAKI BÜYÜKLERİME ANLATTIN ASLA BUNDAN SONRA KULLANMAYINIZ.
"OKUL" BUSE
JALE TEZER KOLEJİ
"Süper" abdullah metin
ben antakyada ögrenciyim ist. gidiş gelişlerde hatay günsas turizm kulanıyorum çok güzel bi firma hele setra top class 417 leri varya süper güler yüzlü personeleri ben çok memnunum benim tercihim hatay günsas turizm başarılarınızın devamını dilerim....
"Seyahat" Misafir
bence hatay günsas turizm çok iyi güler yüzlü personeli biz çok memnunuz çok araçları çok güzel temiz hemde yeni bizim herzaman tercihimiz hatay günsas turizm
"Seyehat" ahmet al
samımı ve guven veren bır fırma personelin yolcuyla olan dıyalogu da cok ıyı benım tercıhım hatay gunsas