Yolcu Sayısı
1

Hatay Günsas Tur Otobüs Bileti

Hatay Günsas Tur

Firma Hakkında

  • AdresBelediye otogarı Hatay
  • Müşteri Servisi444 02 88 / 0 (326) 227 02 88 - 227 08 88 - 227 22 88
  • İnternet Sitesiwww.hataygunsas.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

70 %
Toplam Yorum Sayısı (19)
Hatay Günsas Tur


Çok İyi
40 % (10)
İyi
20 % (5)
İdare Eder
8 % (2)
Kötü
12 % (3)
Çok Kötü
20 % (5)

Bir kaç eksiklik dışında rahat ve güvenli bir yolculuk oldu. Öneririm.

Tüm yolculuk boyunca her şey yerli yerindeydi. Teşekkürler.

"tavsiye ederim"

yolculuk çok başarıyılı bu yoruumlarla alakısı yok çok başarılı ve iyi çalışanlardı

"Tşkler"

Tüm aile bu firmayla seyahat ediyoruz desek yeridir. Başka bir yeri tercih etmiyoruz kolay kolay

"Düşüncesiz "

Antalya Hatay yolculuğu yaptığım 25,10,2019 tarihinde muavine söylememe rağmen mola yerinde beni bırakıp gittiler cüzdanım telefonum hepsi arabada kaldı. Tek kelimeyle rezalet. Bunun için de her türlü işlemi yapacağım

Hatay Günsas Tur Hakkında

Hatay, Akdeniz bölgesinde ülkemizin en güney noktasından bulunan bir ildir. Ülkemizin kalabalık ve sıcak şehirlerindendir. Suriye, Adana, Osmaniye ve Gaziantep’e komşuluğu vardır. Hatay’dan bu komşu illere ve Anadolu’nun birçok iline seyahat için Hatay Günsas Turizm tercih edilmektedir.
Hatay Günsas Turizm Hakkında
Merkezi Hatay olan bir otobüs firmasıdır. Antakya otogarında şubesi bulunan bu firma konforlu yolculuk isteyen müşterilerin tercihidir. Yurt içi ve yurtdışı gezilerinde yolcuların hizmetindedir. Kaliteli ve yeniliklere açık hizmet anlayışıyla yurtiçinde ve yurtdışında birçok noktaya yolcu taşımaktadır. İlgili ve alakadar personeli bünyesinde bulunduran Hatay Günsas Turizm deneyimli, işinde uzman şoförlerle çalışmayı tercih etmektedir. Hatay Günsas Turizmin birde bagaj prosedürü bulunmaktadır. Yolcuların güvenliği açısından bilet alan her yolcunun 30 kg bagaj hakkı vardır. Bu bagaj hakkı her yolcu için iki adettir. Bu miktarı geçen ağırlıktaki bagajlar geri verilebilir. Baraj teslimi yaparken bagaj fişi almayı unutmamanız gerekmektedir. Aksi halde kaybolan eşyalarınızdan firma sorumlu olmayacaktır. Bilgi fişi dahilin de kıymet takdiri yapılmayan eşya kaybı olursa bilet ücretinin iki katına kadar ödeme yapılmaktadır. Otobüs dışında terminalde ve serviste kaybolan eşyalarda çalınan mal sahibine aittir. Bagajlarda tehlikeli madde, kırılabilir ve bozulabilir eşya, elektronik aletler taşınmasında herhangi bir zarar durumundan otobüs şirketi mesul değildir. Bagajlarda evcil hayvan taşımak yasaktır. Kendi kafesinden bulunan hayvanları Hatay Günsas Turizm kararına göre diğer yolcuları rahatsız etmediği takdir de yolcular yanlarına alabilirler.
Hatay Günsas Turizm’in Sunduğu Olanaklar
Konforlu yolculuğu müşterilerine veren firma ilk andan itibaren güler yüzlü hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Kullanışlı koltuklar yolcuların rahat etmesi için dizayn edilmiştir. Mp3 müzik sistemiyle yolculuk boyunca müzik dinlemeyi müşteriler keyifli vakit geçireceklerdir. Bilet almak içinde şubelere gitmenize gerek yoktur.
Hatay Günsas Turizm’in Seferleri
Hatay Günsas Turizm’in birçok noktaya seferleri vardır. Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, İstanbul, İzmit, Konya, Kütahya ve Sakarya’ya seferler mevcuttur.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr