neredennereye.com, Hatay Günsas Tur firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Hatay Günsas Tur Otobüs Bileti

Hatay Günsas Tur
Hatay Günsas Tur Tic.Ltd.Şti.
 

neredennereye.com,
Hatay Günsas Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Günsas Tur Şubeleri

 

neredennereye.com,
Hatay Günsas Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Günsas Tur

444 02 88
Belediye otogarı Hatay
0326 227 02 88 - 227 08 88 - 227 22 88

Hatay, Akdeniz bölgesinde ülkemizin en güney noktasından bulunan bir ildir. Ülkemizin kalabalık ve sıcak şehirlerindendir. Suriye, Adana, Osmaniye ve Gaziantep’e komşuluğu vardır. Hatay’dan bu komşu illere ve Anadolu’nun birçok iline seyahat için Hatay Günsas Turizm tercih edilmektedir.

Hatay Günsas Turizm Hakkında

Merkezi Hatay olan bir otobüs firmasıdır. Antakya otogarında şubesi bulunan bu firma konforlu yolculuk isteyen müşterilerin tercihidir. Yurt içi ve yurtdışı gezilerinde yolcuların hizmetindedir. Kaliteli ve yeniliklere açık hizmet anlayışıyla yurtiçinde ve yurtdışında birçok noktaya yolcu taşımaktadır. İlgili ve alakadar personeli bünyesinde bulunduran Hatay Günsas Turizm deneyimli, işinde uzman şoförlerle çalışmayı tercih etmektedir. Hatay Günsas Turizmin birde bagaj prosedürü bulunmaktadır. Yolcuların güvenliği açısından bilet alan her yolcunun 30 kg bagaj hakkı vardır. Bu bagaj hakkı her yolcu için iki adettir. Bu miktarı geçen ağırlıktaki bagajlar geri verilebilir. Baraj teslimi yaparken bagaj fişi almayı unutmamanız gerekmektedir. Aksi halde kaybolan eşyalarınızdan firma sorumlu olmayacaktır. Bilgi fişi dahilin de kıymet takdiri yapılmayan eşya kaybı olursa bilet ücretinin iki katına kadar ödeme yapılmaktadır. Otobüs dışında terminalde ve serviste kaybolan eşyalarda çalınan mal sahibine aittir. Bagajlarda tehlikeli madde, kırılabilir ve bozulabilir eşya, elektronik aletler taşınmasında herhangi bir zarar durumundan otobüs şirketi mesul değildir. Bagajlarda evcil hayvan taşımak yasaktır. Kendi kafesinden bulunan hayvanları Hatay Günsas Turizm kararına göre diğer yolcuları rahatsız etmediği takdir de yolcular yanlarına alabilirler.

Hatay Günsas Turizm’in Sunduğu Olanaklar

Konforlu yolculuğu müşterilerine veren firma ilk andan itibaren güler yüzlü hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Kullanışlı koltuklar yolcuların rahat etmesi için dizayn edilmiştir. Mp3 müzik sistemiyle yolculuk boyunca müzik dinlemeyi müşteriler keyifli vakit geçireceklerdir. Bilet almak içinde şubelere gitmenize gerek yoktur.

Hatay Günsas Turizm’in Seferleri

Hatay Günsas Turizm’in birçok noktaya seferleri vardır. Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, İstanbul, İzmit, Konya, Kütahya ve Sakarya’ya seferler mevcuttur.

Hatay Günsas Tur otobüs bileti fiyatları, Hatay Günsas Tur iletişim ve telefon numaraları, Hatay Günsas Tur otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Hatay - Antalya 400 TL
Hatay - Ankara 350 TL
Hatay - İzmir 400 TL
Hatay - Konya 300 TL
Hatay - Afyonkarahisar 350 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
70Puan
40%
20%
8%
12%
20%
Toplam Yorum Sayısı (20)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Bir kaç eksiklik dışında rahat ve güvenli bir yolculuk oldu. Öneririm.
"" Misafir
Tüm yolculuk boyunca her şey yerli yerindeydi. Teşekkürler.
"Tavsiye ederim" Misafir
yolculuk çok başarıyılı bu yoruumlarla alakısı yok çok başarılı ve iyi çalışanlardı
"Tşkler" Misafir
Tüm aile bu firmayla seyahat ediyoruz desek yeridir. Başka bir yeri tercih etmiyoruz kolay kolay
"Düşüncesiz " Misafir
Antalya Hatay yolculuğu yaptığım 25,10,2019 tarihinde muavine söylememe rağmen mola yerinde beni bırakıp gittiler cüzdanım telefonum hepsi arabada kaldı. Tek kelimeyle rezalet. Bunun için de her türlü işlemi yapacağım
"Rezil" Alperen
Saygısız ve görgüsüz bir muavin
"Çok Gürültülü Yolculuk" Misafir
Araçta çok sayıda Suriyelinin olması ve bunların yolculuk kurallarını bilmemeleri nedeniyle kötü bi yolculuk oldu.
Araçta hasta olan insanlar vardı Yolculuk boyu kusma tıksırma öksürme gibi seslere ve görüntülere mağruz kaldık İyi bi yolculuk değildi.
"" Misafir
Şarj yoktu
Koltuk çok tahatlı değil
"Inceleyin lütfen" Misafir
Araç çok eski dökülüyordu resmen acayip titremeden dolayı uyuyamadım. Ceyhandan izmir e kadar sadece 1 kere ikram yapıldı o da izmir e yaklaşmıştık zaten. muavin saygısızdı.
"Günsas Şikayet " Misafir
Günsas ile asla yolculuk yapmam berbat bir yolculuk geçirdim muavin işini kesinlikle bilmiyor asla tavsiye etmiyorum