Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
68 TL
Bilet Al
75 TL
Bilet Al
75 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al

Ankara İskenderun Otobüs Bileti

Ankara İskenderun Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 37dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Ankara İskenderun arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Has Turizm A.Ş. firmasıdır.

Ankara İskenderun otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara İskenderun otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Ankara İskenderun otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Ankara İskenderun Otobüs Biletleri

Ankara İskenderun otobüs bileti mi aradınız? Ankara İskenderun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Ankara, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olmakla beraber aynı zamanda ülkenin başkentidir. Ankara şehri, Türkiye’nin en büyük ikinci şehri olma özelliğini taşımaktadır. Bunun nedeni sahip olduğu nüfus yoğunluğu ve iş potansiyelidir. Ankara’nın nüfusu ve gelişim hızı incelendiğinde, başkent olmadan önce oldukça düşük olduğu gözlemlenmektedir. Şehir, siyasal öneminin artmasından sonra yatırım almış ve gelişmişlik düzeyini arttırmıştır. Ankara’nın özel olarak tasarlanmış şehir yapısı ziyaretçilerin ilgisini çeker. İç Anadolu bölgesinde yer alan şehirde sert karasal iklim gözlemlenmektedir. Bu iklim özelliğine bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları ayaz, soğuk ve kar yağışlı olarak geçmektedir.
İskenderun, antik döneme dair izler taşıyan önemli bir merkezdir. Bu yerin adı yunanca Küçük İskenderiye anlamına gelmektedir. Türkiye’ye daha sonradan katılmış toprak parçalarından biridir. İskenderun, sahip olduğu tarihi geçmiş nedeni ile batı medeniyetlerinden kalan bir kültürel zenginliğe sahiptir. Bunun yanı sıra şehirde asıl ekonomik gelişim, Demir-Çelik fabrikalarının kurulması ile birlikte başlamıştır. Bu durum bölgenin ekonomik açıdan gelişmesine ve göç almasına neden olmuştur. Akdeniz iklim özelliklerini yansıtmakla ile beraber ülkenin en güneydeki bölgesidir.
Ankara’dan İskenderun’a zaman kaybetmeden yolculuk etmek için Metro Turizm, Ulusoy, Nilüfer Turizm gibi birçok otobüs firmasının  otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresinden alabilirsiniz.
Ankara İskenderun otobüs bileti mi aradınız? Ankara İskenderun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara İskenderun otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Jet Turizm 68 TL
Metro Turizm 75 TL
Hatay Nur Turizm 75 TL
Has Turizm A.Ş. 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  İskenderun Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
31
Telefon kodu:
(326)
Otogar:
İskenderun Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.