Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Adana İskenderun Otobüs Bileti

Adana İskenderun Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 20,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 11dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Adana İskenderun arası giden otobüs firmaları ortalama 19 sefer düzenlenmektedir.

Adana İskenderun otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana İskenderun güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana İskenderun seyahatinize başlamadan önce, Adana ve İskenderun hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve İskenderun şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana İskenderun Otobüs Biletleri

Adana - İskenderun Otobüs Bileti
Adana, Türkiye’nin güneyinde Seyhan Nehri kıyısına, Toros Dağları’nın eteklerine kurulmuş olan ve gelişmiş şehir yapısı ile birlikte nüfus yoğunluğu ile de dikkat çeken bir şehirdir. Türkiye’nin herhangi şehrinden Adana otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden Adana şehrine ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana otobüs bileti satın alarak gerçekleştirmiş olduğunuz yolculuk, şehrin trafik yükü çeken ve ziyaretçilerini tam kapasite çalışarak ağırlayan Adana Otogarında son bulacaktır. Adana bağlı bulunduğu coğrafya nedeni ile kurak Akdeniz iklimi özellikleri gösterir ve bu özelliği ile özellikle pamuk gibi bazı tarım ürünlerinde yüksek üretim sağlaması ile dikkat çeker. Şehir günümüzde barındırdığı insan sayısı ile Türkiye’nin en fazla nüfus yoğunluğuna sahip 6. şehri olarak bilinmektedir. Adana’nın nüfusu ve doğal olarak Adana Otogarının yolcu sayısı tarım üretimine bağlı olarak özellikle yılın belirli dönemlerinde oldukça artış göstermektedir. Adana aynı zamanda geçmişi boyunca kadim Anadolu medeniyetlerine ev sahipliği yapmış ve bu özelliği ile günümüze pek çok tarihi ve kültürel değeri ulaştırması ile dünyanın farklı noktalarından ziyaretçilerin ilgisini çeken bir il olmuştur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Akçatekir Yaylası, Gön Hanı, Irmak Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Adana - İskenderun otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz güzergahta yolculuğunuz İskenderun’da son bulacaktır. Yolculuğunuzun son durağı olan İskenderun, Türkiye’nin Hatay iline bağlı olan ikinci büyük ilçedir. İskenderun’da yolculuğunuzu sonlandırdıktan sonra İskenderun Otogarı üzerinden hareket eden minibüs seferlerini ya da otobüs firmalarının servis imkanlarını kullanarak merkeze ve civar ilçelere karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. İskenderun’un tarihin en eski yerleşim noktalarından biri olan Hatay iline bağlı olarak son derece zengin bir tarihi geçmişe sahiptir. Bu nedenle Adana - İskenderun otobüs bileti alarak gerçekleştirdiğiniz yolculuğunuzu sonlandırdıktan sonra kültür turizmi açısından son derece önemli olan pek çok noktayı görebilirsiniz. Adana - İskenderun otobüs bileti alarak yaptığınız yolculuğun sonunda İskenderun Otogarına vardığınızda, “Payas Kalesi, Kinet Höyük, İskenderun Körfezi, Karaağaç Plajı, Meryem Ana Havuzu” gibi ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Adana - İskenderun otobüs bileti fiyatları “30 -40 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Adana - İskenderun arasında sefer düzenleyen firmalar arasında, “Süha Turizm, Hatay Nur Seyahat, Has Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Hatay Öztur Turizm, Jet Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Adana -İskenderun otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  İskenderun Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
31
Telefon kodu:
(326)
Otogar:
İskenderun Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.