Yolcu Sayısı
1

Tursan Seyahat Otobüs Bileti

Tursan Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresAntakya Belediyesi Köy Garajları İçi No:9 Hatay
  • Müşteri Servisi0 (326) 225 01 30
  • İnternet Sitesiwww.tursanseyahat.com

Tursan Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

80 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Tursan Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
100 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Yerel bir firma

Tursan Seyahat Hakkında


Tursan Seyahat otobüs firması, 1978 yılında Türkiye’nin güney kesiminde yer alan Antakya’da yerel bir işletme olarak kurulmuştur. Tursan Seyahat firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden bir kuruluştur. İçerisinde yer aldığı hizmet sektöründe her geçen gün kendine güvenen yolcularına daha kaliteli bir hizmet sunmak için kendini yenileyen, hizmet sunduğu güzergahları arttıran ve araç filosunu genişleten bir politika ile çalışma yaşamına devam etmektedir. Tursan Seyahat otobüs firması uzun yıllar boyunca yolcuları ile arasında kurmuş olduğu güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına son derece titiz bir şekilde çalışma yaşamına devam etmektedir. Şirket bu bağlamda Antakya - Adana güzergahına ve yurt dışına çok uzun zamandır yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.
Tursan Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları
Tursan Seyahat otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş ve buna yönelik sağlam adımlar atarak çalışma yaşamına devam etmiştir. Yolcularına daha iyi hizmet vermek için bünyesinde barındırdığı, donanımsal açıdan gelişmiş otobüslerinin sayısını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Tursan Seyahat bünyesinde; su tankerleri, mazot tankerleri, otobüsler, kişisel araçlar, pick -uplar, makam araçları yer alır ve bu araçlar daima olarak her alanda yolculara hizmet sunmak adına çalışır. Tursan Seyahat otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında kendini göstermiş ve kanıtlamış bir kuruluştur. Bunun en büyük göstergelerinden biri de bugün Türkiye’nin en büyük marka değerlerinin başında gelen Türk Hava Yolları’nın yurt dışında servis taşımacılığını yapan firma konumunda olmasıdır. Tursan Seyahat yakın geçmişte hacı adaylarının taşımacılığını da üstlenmiş ve bu görevi layığı ile yerine getirmiştir. Önce insan ilkesi ile hareket eden firma, yakın dönemde kurulmuş olduğu bölgede meydana gelen deprem vakasında tüm çalışanları ve otobüsleri ile seferber olarak depremzedelerin taşımacılığını üstlenmiştir. Tüm bunların yanı sıra sahip olduğu petrol istasyonları ile de halkına hizmet sunan firma, yıllar boyunca yolcuları ile arasında oluşmuş olan kuvvetli bağı zedelememeye özen göstererek çalışma yaşamına devam etmektedir.
Tursan Seyahat’in Sefer Düzenlediği Şehirler
Günümüzde belirli bir düzen içerisinde küçük bir alanda yolcu taşımacılığı sunan Tursan Seyahat, “Hatay, Adana, Ceyhan, Toprakkale” gibi güzergahlar üzerinde çalışmaktadır. Marka ismini daha büyük kitlelere yerinde ve zamanında duyurmanın günümüz iş dünyasında ne denli önemli olduğunun bilincinde olan Tursan Seyahat otobüs firması temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda şekillendirmektedir. Artık en uygun Tursan Seyahat otobüs biletlerini internet aracılığı ile NeredenNereye.com üzerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr