neredennereye.com, Tursan Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Tursan Seyahat Otobüs Bileti

Tursan Seyahat
Tursan Seyahat
 

neredennereye.com,
Tursan Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tursan Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Tursan Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tursan Seyahat

Antakya Belediyesi Köy Garajları İçi No:9  Hatay
0326 225 01 30

Tursan Seyahat

Tursan Seyahat otobüs firması, 1978 yılında Türkiye’nin güney kesiminde yer alan Antakya’da yerel bir işletme olarak kurulmuştur. Tursan Seyahat firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden bir kuruluştur. İçerisinde yer aldığı hizmet sektöründe her geçen gün kendine güvenen yolcularına daha kaliteli bir hizmet sunmak için kendini yenileyen, hizmet sunduğu güzergahları arttıran ve araç filosunu genişleten bir politika ile çalışma yaşamına devam etmektedir. Tursan Seyahat otobüs firması uzun yıllar boyunca yolcuları ile arasında kurmuş olduğu güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına son derece titiz bir şekilde çalışma yaşamına devam etmektedir. Şirket bu bağlamda Antakya - Adana güzergahına ve yurt dışına çok uzun zamandır yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Tursan Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Tursan Seyahat otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş ve buna yönelik sağlam adımlar atarak çalışma yaşamına devam etmiştir. Yolcularına daha iyi hizmet vermek için bünyesinde barındırdığı, donanımsal açıdan gelişmiş otobüslerinin sayısını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Tursan Seyahat bünyesinde; su tankerleri, mazot tankerleri, otobüsler, kişisel araçlar, pick -uplar, makam araçları yer alır ve bu araçlar daima olarak her alanda yolculara hizmet sunmak adına çalışır. Tursan Seyahat otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında kendini göstermiş ve kanıtlamış bir kuruluştur. Bunun en büyük göstergelerinden biri de bugün Türkiye’nin en büyük marka değerlerinin başında gelen Türk Hava Yolları’nın yurt dışında servis taşımacılığını yapan firma konumunda olmasıdır. Tursan Seyahat yakın geçmişte hacı adaylarının taşımacılığını da üstlenmiş ve bu görevi layığı ile yerine getirmiştir. Önce insan ilkesi ile hareket eden firma, yakın dönemde kurulmuş olduğu bölgede meydana gelen deprem vakasında tüm çalışanları ve otobüsleri ile seferber olarak depremzedelerin taşımacılığını üstlenmiştir. Tüm bunların yanı sıra sahip olduğu petrol istasyonları ile de halkına hizmet sunan firma, yıllar boyunca yolcuları ile arasında oluşmuş olan kuvvetli bağı zedelememeye özen göstererek çalışma yaşamına devam etmektedir.

Tursan Seyahat’in Sefer Düzenlediği Şehirler

Günümüzde belirli bir düzen içerisinde küçük bir alanda yolcu taşımacılığı sunan Tursan Seyahat, “Hatay, Adana, Ceyhan, Toprakkale” gibi güzergahlar üzerinde çalışmaktadır. Marka ismini daha büyük kitlelere yerinde ve zamanında duyurmanın günümüz iş dünyasında ne denli önemli olduğunun bilincinde olan Tursan Seyahat otobüs firması temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda şekillendirmektedir. Artık en uygun Tursan Seyahat otobüs biletlerini internet aracılığı ile NeredenNereye.com üzerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Tursan Seyahat otobüs bileti fiyatları, Tursan Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Tursan Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Belen - Ceyhan 70 TL
Adana - Hatay 120 TL
Belen - Payas 30 TL
Hatay - Ceyhan 90 TL
Hatay - Adana 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
80Puan
0%
100%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Yerel bir firma