Yolcu Sayısı
1

Jet Turizm Otobüs Bileti

Jet Turizm

Firma Hakkında

  • AdresAşti No:55 Söğütözü Ankara
  • Müşteri Servisi0 (312) 224 00 83
  • İnternet Sitesiwww.jetturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

58 %
Toplam Yorum Sayısı (88)
Jet Turizm


Çok İyi
30 % (44)
İyi
14 % (21)
İdare Eder
6 % (9)
Kötü
13 % (19)
Çok Kötü
36 % (53)

"Konforlu yolculuk"

Adana - Ankara hattında her zaman Jet turizm'i tercih ediyorum. Güvenli ve konforlu bir seyahat. İkramlar konusunda biraz daha çeşit arttırılmalı.

"Yıllardır güvenle kullanıyorum"

10 seneye yakındır seyahat ettiğim bir firmadır . Kalitesini hiç bozmadı. siteye girip firma arayanlara tavsiye etmek isterim

"memnun kaldım"

Jet turizm ile bayramda yaptığım yolculuktan memnun kaldım. Teşekkür ederim.

"34 numaralı koltuk"

34 numaralı koltukta tablet çalışmadı elektronik eşyalarının şarjı bitti şarjı dolduracak yer bulamadım

Belediye otobüsü gibi her yere girdi yaklaşık üç saatte geldik.

Jet Turizm Hakkında

Jet Turizm online otobüs biletleri, sefer saatleri, otobüs bilet fiyatları ve daha fazlası için NeredenNereye.com’a başvurmalısınız. Firma hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olacağınız sitemiz, size online otobüs bileti sunmanın yanı sıra güvenli ve kaliteli bir yolculuk geçirmeniz adına en iyiyi sunmayı hedefliyor.

Jet Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Türkiye’nin en büyük illerinden Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa başta olmak üzere toplam 19 ile ve bu illerin bazı büyük ilçelerine bu otobüs firması ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Jet Turizm otobüs bileti satın alarak güvenli ve konforlu bir yolculuğa adım atmak istiyorsanız sitemizden işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yalnızca iki adımda online otobüs bileti satın alabileceğiniz sistemimiz ile Jet Turizm otobüs sefer saatlerini güncel olarak görebilir, hesaplı rakamlara otobüs bilet fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bu firmadan otobüs biletini sitemiz üzerinden almak size yalnızca fiyat konusunda avantaj sunmakla kalmaz aynı zamanda zamandan tasarruf ederek hızlı ve pratik bir şekilde işlemlerinizi halletmenize yardımcı olur.

Jet Turizm Online Otobüs Bileti

Jet Turizm otobüs firmasının size sağlayacağı hizmetlere bakacak olursak araçların çoğunda cep telefonları açık kalabiliyor, genel televizyon yayını yapılıyor, dilediğinizde müzik yayını veriliyor ve tüm koltuklarda özel kulaklık bulunuyor. İnternet bağlantısı ve geniş rahat koltuk seçeneği bulunurken tuvalet imkanı da sağlaması bu otobüs firmasının seçilmesine ön ayak oluşturuyor. Jet Turizm için en ucuz otobüs biletini sitemizden edinebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr