Antalya Şanlıurfa Otobüs Bileti

Antalya Şanlıurfa Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 902 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 11sa 42dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 14 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Şanlıurfa arası giden otobüs firmaları ortalama 9 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Batman firmasıdır.

Antalya Şanlıurfa bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Şanlıurfa bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Antalya Şanlıurfa otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Antalya Şanlıurfa Otobüs Biletleri

 Antalya Şanlıurfa otobüs bileti mi aradınız? Antalya Şanlıurfa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yeni yerlere gitmek, gezmek ve görmek sizin için son derece keyifli bir eylem ise ve bilmediğiniz kültürler ile iç içe olmak, adeta onları yaşamak istiyorsanız kısa süreli de olsa tatil programları yapabilirsiniz. Örneğin Antalya’dan Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız Antalya – Şanlıurfa otobüs biletleri ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz bu araştırmalar ile birlikte sizin için sefer imkânı sağlamış olan otobüs firmalarının yetkilileri ile iletişime geçip biletlerinizi alabilir ya da çeşitli web siteleri aracılığı ile biletlerinizi online olarak alabilirsiniz. Şanlıurfa’da gezilip görülecek yerler arasında tarihi kaleler, hanlar, hamamlar, medreseler ve camiiler bulunmaktadır. Özellikle tarihe meraklı bir yapınız varsa bu gezi sizin için son derece faydalı olacak, Antalya’ya döndüğünüzde oldukça memnun kaldığınızı hissedeceksiniz. Antalya – Şanlıurfa otobüs firmaları Antalya’dan Şanlıurfa’ya gitmek isteyen kişiler için otobüs seferleri düzenlemektedir. Bu seferleri düzenleyen firmaları;  Cizre Nuh Turizm, Batman Seyahat, Star  Batman, Astor Turizm, Öz Diyarbakır Turizm, Star Diyarbakır Turizm, Özlem Diyarbakır Turizm, Has Diyarbakır Seyahat ve Van Gölü Turizm olarak sıralayabiliriz.  Bu firmalar arasından sizin için en uygun olanını tercih edebilir ve tercihiniz doğrultusunda kendiniz için ya da sevdikleriniz için çok güzel anlar yaşamaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Fiyatlar da son derece uygun olup bütçenizi sarsmayacak düzeyde olacaktır. Bu da sizi ayrıca memnun edecektir. 

Antalya Şanlıurfa otobüs bileti mi aradınız? Antalya Şanlıurfa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Şanlıurfa otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 90 TL
Cizre Nuh İtimat 100 TL
Star Batman 100 TL
Yeni Diyarbakır 100 TL
Star Diyarbakır 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Şanlıurfa Hakkında
Nüfus:
1,801,980
Yüzölçümü:
19.336,21 km²
Plaka:
63
Telefon kodu:
(414)
Otogar:
Şanlıurfa Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.