scorecardresearch
neredennereye.com, Yeni Diyarbakır Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Yeni Diyarbakır Seyahat

Yeni Diyarbakır Seyahat
 

neredennereye.com,
Yeni Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Diyarbakır Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Yeni Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Diyarbakır Seyahat

444 06 21
İnönü Cad. No:27/A Diyarbakır
0412 228 85 30 - 228 85 31

“Hizmetin en güler yüzlü hali”

Yeni Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Diyarbakır Seyahat otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan firmanın bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Diyarbakır’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Diyarbakır’a bu şirketten otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Firma, otogarlardan da hizmet veriyor. Hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Şirketin tüm otobüslerinde ücretsiz internet ağı hizmeti sunuluyor. Böylelikle tüm misafirler isterlerse cep telefonlarından, isterlerse dizüstü bilgisayarlarından ya da tabletlerinden, yolculuk boyunca internet erişimi sağlayabiliyorlar. Bunun yanı sıra, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de yolcular, uydu yayınından yararlanabiliyorlar. Ayrıca otobüslerde müzik yayını da yapılıyor. Bu otobüs firması, misafirlerin sıkılmaması için gazete servisi de yapıyor. Lezzetli soğuk – sıcak içecek ikramları ile de şirket uzun yolculuklara keyif katıyor. Güler yüzlü hizmetiyle, kaliteye verdiği önemi her fırsatta vurgulayan firma, misafirlerine bambaşka bir yolculuk deneyimi sunuyor.

Yeni Diyarbakır, yolculuk öncesi ve yolculuk sonrasında misafirlerine servis hizmeti de sağlıyor. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Koltuklarda bulunan emniyet kemeri, hız sabitleyici gibi üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Firma, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden şirket, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Diyarbakır’ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız otobüs bileti satın alabilirsiniz.100 üzerinden
60Puan
26%
18%
20%
4%
32%
Toplam Yorum Sayısı (34)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Araci kullanan şöforun durumu" Misafir
Araci kullanan şöför cok dikkatsiz bir sekilde araç kullaniyordu araç kullanirken keskin virajlarda bile cep telefonuyla konuşuyordu sol taraftaki bariyerlere cok yakin gidiyordu yolcularin can guvenligini tehlikeye atiyordu.
"Cok ıyi" Misafir
Muhteşem
"Güzel keyifli yolculuktu" Misafir
Çok memnun kaldık
"Kulaklığımı unuttum" Misafir
Aracınızda kendi kişisel kulaklığımı unuttum. Nasıl alabilirim siyah sony kulaklık
"Bir daha asla" Misafir
Sitenizden Adana'dan Düzce'ye bilet aldım, ancak beni Düzce'ye 14 kilometre uzaklıkta Kaynaşlı'da bıraktılar. Bizim firma Düzce'ye girmez yanlışlık olmuş dediler. Biraz tartıştık ama nafile. Sabahın 5.30 unda yolda kaldım. Mecburen Taksi tutmak zorunda kaldım taksici 60 TL istedi 40 liraya razı oldu. Ben bu arada saat 6.00 da Düzce ' den Kdz.Ereğli' ye kalkan otobüsü de kaçırmış oldum. Saat 8.30' a kadar beklemek zorunda kaldım. Bu arada 8.30 da başlayan dersimi de kaçırmış oldum. Yasal haklarını kullanmak için gerekeni yapacağım. Bir daha asla sizden ve o firmadan asla bilet alman

"Kesinlikle Tercih Etmem." Misafir
Çok kötü bir otobüs ile seyahat ettik ve çalışanların müşterilerle diyaloğu çok kötüydü. Bir daha mecbur kalmadıkça kesinlikle tercih etmem.
"İSTEDİĞİMİZ YERE ÇOK GEÇ VARDIK" Misafir
İSTEDİĞİMİZ YERE ÇOK GEÇ VARDIK
"Yolculuk" Misafir
Güzel bir yolculuktu....
"Teşekkürler" Misafir
ANNEMİ GÖNDERDİM MEMNUN KALDIĞINI SÖYLEDİ TŞK LER
"Öneri" Misafir
Zamanında gelse ve ikramlar yetersizdi