Yolcu Sayısı
1

Yeni Diyarbakır Seyahat Mersin Otobüs Seferleri

Yeni Diyarbakır Seyahat

Şubeler

Yeni Diyarbakır Seyahat Mersin Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Mersin (Merkez)0533 302 1367
Mut03247746570
Silifke0324 714 3859
Tarsus0533 302 1369

Şubeler Hakkında

Yeni Diyarbakır Seyahat Mersin Şubeleri
Yeni Diyarbakır Seyahat yaygın ulaşım ağı ile Mersin ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Mersin ilinde yer alan Yeni Diyarbakır Seyahat şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Yeni Diyarbakır Seyahat Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Yeni Diyarbakır Seyahat Mersin Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Yeni Diyarbakır Seyahat firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Yeni Diyarbakır Seyahat dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Mersin Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Mersin Yeni Diyarbakır Seyahat Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

40 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Yeni Diyarbakır Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
25 % (1)
Kötü
50 % (2)
Çok Kötü
25 % (1)

"Ebiletle"

Şoförün elinden cep telefonu inmedi heran bişe olacak hissiyle yolculuk ne kadar iyi olabilir. Hareket ettikten 1 saat sonra yarım saat bekledik 4 saat sonrada yarım saat mola. Yolcu sayısı çok az olmasına rağmen dinlenme tesisinde yolcu unutmalar onun içinde molayı aratmayacak bekleyiş. Birde kamyonculuk hizmeti vardı bayağı bir petrolde yük bekledi büyük çuvallarla otobüsün bagajına yüklendi burdada 20 dakika bekledik. Welhasıl 6.5 saatlik yolu 8 saatte geldik.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr