İzmir Şanlıurfa Otobüs Bileti

İzmir Şanlıurfa Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1242 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 16sa 17dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 11 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Şanlıurfa arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Diyarbakır firmasıdır.

İzmir Şanlıurfa bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Şanlıurfa bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Şanlıurfa otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Şanlıurfa Otobüs Biletleri

 İzmir Şanlıurfa otobüs bileti mi aradınız? İzmir Şanlıurfa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ülkemizde peygamberler şehri olarak bilinen, Güneydoğu Bölgesi’nin gizemli ve mistik atmosferini içinde barındıran, Balıklı Göl’ü ile tanınan Şanlıurfa’ya İzmir- Şanlıurfa otobüs bileti almak için sitemizde ki avantajlardan faydalanabilirsiniz. İbrahim Peygamber’in nemrut tarafından cezalandırılması üzerine ateşe atıldığı sırada ateşin suya, odunların da balığa dönüştüğü rivayet edilen Balıklı Göl Urfa’nın simgesi haline gelmiş bir mekândır ve yerli- yabancı turistler tarafından rağbet göstermektedir. Şifalı suları ile derman olan ve Eyüp peygamberin çile çektiği dönemlerde yıkanıp şifa bulduğu yer olan Eyyub Nebi Mağarası herkesin ilgisi altındadır. Dünyanın ilk yerleşim yerlerinden biri olan ve eski yaşantının hala devam ettiği Harran evleri, Urfa kültürünün en iyi şekilde yansıtıldığı ve mimarinin çok iyi bir şekilde kullanıldığı Sakıbın Köşkü dikkatleri üzerine çeken mekânlar arasındadır. Yeşilin ve mavinin tonlarının birleştiği, baraj yapımı sonucunda sular altında kalan Halfeti tekne turları ile gezilebilir bir hal almış durumdadır. Seyir tepesinden izlendiğinde harika bir manzara sunan ve piknik yaparak keyif yapabileceğiniz Atatürk Barajı herkes tarafından ilgi ile ziyaret edilmektedir. Yemekleri ile tatları damağınızda bırakan bu lezzetleri tatmak için İzmir- Şanlıurfa otobüs bileti rezervasyonunu sitemizden yapabilir ve size sunulan ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda İzmir’den çıkacağınız yolculukta Urfa’ya hareken eden otobüs firmaları Isparta Petrol Turizm, Star Diyarbakır, ÖZDİYARBAKIR, ASTOR, Star Batman, HAS Turizm’den İzmir- Şanlıurfa otobüs bileti alabilirsiniz. 

İzmir Şanlıurfa otobüs bileti mi aradınız? İzmir Şanlıurfa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Şanlıurfa otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Cizre Nuh İtimat 120 TL
Lüks Batman Seyahat 120 TL
Star Batman 120 TL
Star Diyarbakır 120 TL
Öz Diyarbakır 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Şanlıurfa Hakkında
Nüfus:
1,801,980
Yüzölçümü:
19.336,21 km²
Plaka:
63
Telefon kodu:
(414)
Otogar:
Şanlıurfa Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.