neredennereye.com, Martur Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Martur Turizm Otobüs Bileti

Martur Turizm
Martur Turizm
 

neredennereye.com,
Martur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Martur Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Martur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Martur Turizm

Vali Ozan Cad. Karayolları Karşısı Demirler Apt. Altı Artuklu Mardin
0482 212 61 45

Martur Turizm, yaklaşık olarak yirmi yıllık bir süreç içerisinde güvenle yolcularına taşıma hizmeti sağlayan bir otobüs firmasıdır. Firma kurulduğu günden bu yana belirlediği çalışma prensipleri dahilinde kalarak güvenilir hizmetini devam ettirmektedir. Firma yerel olarak ilk kez 1996 yılı içerisinde kurulmuştur. Martur Turizm kurulduğu günden bugüne çalışmalarını belirlemiş olduğunuz doğruluk ilkesi üzerine yürütmektedir. Firmanın kendisi için belirmemiş olduğu hedeflerden bir tanesi de iki kıtada marka haline gelen büyük bir şirket olmaktır. Yaklaşık yirmi yıllık çalışma hayatı boyunca firma karşısına çıkan engelleri yaratıcı çözümlerle ortadan kaldırarak neredeyse hizmetini hiç aksatmadan devam etmektedir.


Martur Turizmin bugün 1000’i aşkın çalışanı ve otuz beş araçlık modern bir filosu bulunmaktadır. Kullanıcı memnuniyetini pekiştirmek adına marka her zaman kendisine gelen geri dönüşleri değerlendirerek gelişmeye devam etmektedir. Firma bugün, yirmi il, elli ilçe ve yüzü aşkın satış noktasında hızını kesmeden çalışmalarını sürdürmektedir. Firma yıl içerisinde yaklaşık olarak beş bin sekiz yüz sefer düzenleyerek üstün hizmet anlayışı ile birlikte günde ortalama 360 yolcuya hizmet sağlamaktadır. İstikrarlı çalışmalarının bir neticesi olarak Martur firması bugün Güneydoğu bölgesinin en iyi on firması arasında gösterilmektedir. Martur otobüs firması bugün, “İstanbul, Afyon, Aksaray, Varanşehir, Tarsus, Şırnak, Şanlıurfa, Sultanbeyli, Silopi, Sakarya, Adana, Akşehir, Ankara, Bolu, Ceyhan, Cizre, Düzce, Mersin, Mardin” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

Martur Turizm otobüs bileti fiyatları, Martur Turizm iletişim ve telefon numaraları, Martur Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Adana - Gaziantep 130 TL
Gaziantep - Adana 150 TL
Gaziantep - Mersin 190 TL
Mersin - Gaziantep 150 TL
Osmaniye - Ankara 320 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
56Puan
19%
25%
0%
31%
25%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Beğendim" Misafir
Adana'ya giden kaç firma denemişimdir bugüne kadar bilmem, en iyisi bu sanırım. Hem rahat hem ikide bir dolmuş gibi durup kalkmıyor, sarsmıyor sizi. Güzel
"Kalite ve güven" Misafir
Uzun yolda tercih ettiğim bir firma,şimdiye kadar memnun kaldım velakin Bilet fiyatları biraz düşürülmeli.Tavsiye ederim.
"Fena değil" Misafir
İyi bir yolculuk geçirdim gibi. Önceden kullandığım birkaç firma çok kötüydü onlara nazaran memnun kaldım
"İyi" Misafir
Bilet fiyatları artı ama yolculuk kötüydü ikram kötü TV Leer çalışmıyor. Film yok sıkıcıydı.
"" Misafir
Araçta çok gürültü vardı.arka sırada oturan 7 kişilik bir aile yol boyunca sesli bir şekilde konuştular.kimsede uyarmadı.
Jandarma nın kimlik kontrolünde muavin jandarmadan habersiz kimlik topladı.kimlikleri dağıtırken yoklama alırcasına sesli sesli kimlik dağıttı.
Yolcunun biri arka sıradan ıslık çalarak şöförü arabayı durdurmasını sağladı.
"Gec geldi" Misafir
30 DK gecti, ve kimse bilgi vermedi
"" Misafir
rezalet bir firma ,rezalet personel. saçma sapan insanlar muavin yapılmış yolculuk boyunca rahatsız etti. otobüs dolmuş gibi her yerde durdu. bir daha asla.