Yolcu Sayısı
1

Martur Turizm Otobüs Bileti

Martur Turizm

Firma Hakkında

  • AdresVali Ozan Cad. Karayolları Karşısı Demirler Apt. Altı Artuklu Mardin
  • Müşteri Servisi0 (482) 212 61 45
  • İnternet Sitesimarturturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

56 %
Toplam Yorum Sayısı (7)
Martur Turizm


Çok İyi
19 % (3)
İyi
25 % (4)
İdare Eder
(0)
Kötü
31 % (5)
Çok Kötü
25 % (4)

"Beğendim"

Adana'ya giden kaç firma denemişimdir bugüne kadar bilmem, en iyisi bu sanırım. Hem rahat hem ikide bir dolmuş gibi durup kalkmıyor, sarsmıyor sizi. Güzel

"kalite ve güven"

Uzun yolda tercih ettiğim bir firma,şimdiye kadar memnun kaldım velakin Bilet fiyatları biraz düşürülmeli.Tavsiye ederim.

"Fena değil"

İyi bir yolculuk geçirdim gibi. Önceden kullandığım birkaç firma çok kötüydü onlara nazaran memnun kaldım

"İyi"

Bilet fiyatları artı ama yolculuk kötüydü ikram kötü TV Leer çalışmıyor. Film yok sıkıcıydı.

Araçta çok gürültü vardı.arka sırada oturan 7 kişilik bir aile yol boyunca sesli bir şekilde konuştular.kimsede uyarmadı. Jandarma nın kimlik kontrolünde muavin jandarmadan habersiz kimlik topladı.kimlikleri dağıtırken yoklama alırcasına sesli sesli kimlik dağıttı. Yolcunun biri arka sıradan ıslık çalarak şöförü arabayı durdurmasını sağladı.

Martur Turizm Hakkında

Martur Turizm, yaklaşık olarak yirmi yıllık bir süreç içerisinde güvenle yolcularına taşıma hizmeti sağlayan bir otobüs firmasıdır. Firma kurulduğu günden bu yana belirlediği çalışma prensipleri dahilinde kalarak güvenilir hizmetini devam ettirmektedir. Firma yerel olarak ilk kez 1996 yılı içerisinde kurulmuştur. Martur Turizm kurulduğu günden bugüne çalışmalarını belirlemiş olduğunuz doğruluk ilkesi üzerine yürütmektedir. Firmanın kendisi için belirmemiş olduğu hedeflerden bir tanesi de iki kıtada marka haline gelen büyük bir şirket olmaktır. Yaklaşık yirmi yıllık çalışma hayatı boyunca firma karşısına çıkan engelleri yaratıcı çözümlerle ortadan kaldırarak neredeyse hizmetini hiç aksatmadan devam etmektedir.

Martur Turizmin bugün 1000’i aşkın çalışanı ve otuz beş araçlık modern bir filosu bulunmaktadır. Kullanıcı memnuniyetini pekiştirmek adına marka her zaman kendisine gelen geri dönüşleri değerlendirerek gelişmeye devam etmektedir. Firma bugün, yirmi il, elli ilçe ve yüzü aşkın satış noktasında hızını kesmeden çalışmalarını sürdürmektedir. Firma yıl içerisinde yaklaşık olarak beş bin sekiz yüz sefer düzenleyerek üstün hizmet anlayışı ile birlikte günde ortalama 360 yolcuya hizmet sağlamaktadır. İstikrarlı çalışmalarının bir neticesi olarak Martur firması bugün Güneydoğu bölgesinin en iyi on firması arasında gösterilmektedir. Martur otobüs firması bugün, “İstanbul, Afyon, Aksaray, Varanşehir, Tarsus, Şırnak, Şanlıurfa, Sultanbeyli, Silopi, Sakarya, Adana, Akşehir, Ankara, Bolu, Ceyhan, Cizre, Düzce, Mersin, Mardin” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr