Yolcu Sayısı
1

Ulusoy Derya Turizm Otobüs Bileti

Ulusoy Derya Turizm

Firma Hakkında

  • AdresMerkez Giresun
  • Müşteri Servisi0 (454) 216 33 33
  • İnternet Sitesiulusoyderya.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Ulusoy Derya Turizm


Çok İyi
100 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Giresun - Akçaabat arası yolculuk yaptım. Tavsiye ederim.

Ulusoy Derya Turizm Hakkında


Ulusoy Derya otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yan özellikle yapılanmasını gerçekleştirmiş olduğu alan üzerinde erkin biçimde, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini takip ederek çalışma yaşamını sürdüren bir kuruluştur. Ulusoy Derya otobüs firması hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanma olarak her şeyden önce belirli standart ve düzene yerleştirilmiş çalışma şeklinin ve bununla birlikte elbette ki; daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan bir kuruluş olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde atmıştır. Gelişmekte olduğu coğrafyanın içerisinde ulaşım alanında yaşanılan açığı fark ederek, temellerini bu yönde atmış olan kuruluş yıllar içerisinde kendi adımlarının izin büyümeye devam ederek ulaşım ağını geliştirmeye devam etmektedir. Başta kendi hizmet alanı içerisinde zamanla sağladığı standartların bir neticesi olarak Ulusoy Derya otobüs firması yolcuları ile arasında güvene dayalı bir bağ yapısının oluşmasına olanak sağlamıştır. Günümüz dünyasında özellikle yolcuların konforlu ve eğlenceli bir yolculuk geçirmesinin markaya olan güven ve tatmin duygusu üzerindeki etkisinin farkında olan Ulusoy Derya otobüs firması başta araç filosunda bulunan araçlar ve bu araçlar yolculuklar boyunca müşterilerine hizmet sunan personel ekibinin yeterli donanıma sahip olduğundan emindir.
Ulusoy Derya otobüs firması seyahat, yolcu taşımacılığı sektöründe yakın tarihte kurulmuş bir firma olarak hizmet kalitesinin zamanın önünde ilerlediğinden emin bir şekilde çalışma yaşamına devam etmektedir. Bu sektörde her şeyden önce hizmetin daima güler yüzlü olarak sunulması gerektiğinin savunucularından biri olan otobüs firması araç filosunda yer alan otobüslerin teknik ve donanımsal açıdan gelişmiş olmasına özen göstermesinin yanında personelinin de hizmet sektörünün gerekliliklerini yerine getirilmesine son derece özen göstermektedir.
Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Ulusoy Derya otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Ulusoy Derya otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr