scorecardresearch
neredennereye.com, Özlem Ardahan Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özlem Ardahan Turizm

Özlem Ardahan Turizm
 

neredennereye.com,
Özlem Ardahan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Ardahan Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Ardahan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Ardahan Turizm

 Ardahan
0478 211 35 68

Otobüs bileti almak için otogara ya da firma şubesine gitmeye gerek yok. Firmanın müşteri hizmetlerini arayıp oturduğunuz yerden otobüs bileti satın alırım diye düşünüyor olabilirsiniz fakat bu şekilde çok fazla vakit kaybedebilirsiniz. Neredennereye.com ile zamandan tasarruf ederek, hiç yorulmadan online otobüs bileti satın alabilirsiniz.Sitemiz aracılığı ile firma, otobüs biletleri ve otobüs seferleri saatleri ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu firma ile daha önce yolculuk yapmadıysanız karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Firma hakkında fikir edinebilmek için firmaya yapılan yorumları ve puanlamaları inceleyebilirsiniz.Şirketin filosunda yer alan son model araçları ile Ardahan, Erzurum ve İstanbul başta olmak üzere birçok il ve ilçeye aktif olarak hareket düzenliyor. Firma, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak için hizmet kalitesine büyük önem veriyor.Sitemizin otobüs bileti sorgulama sistemi ile bütçenize en uygun otobüs biletine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Piyasaya göre en ucuz otobüs biletine sahip olmak istiyorsanız, seyahat etmek istediğiniz tarihin birkaç hafta öncesinden sitemizi takip ederek otobüs bileti kampanyalarından yararlanabilirsiniz.Online otobüs biletini aldıysanız seyahatiniz sonrasında siz de firmayı değerlendirmeyi unutmayın. Keyifli bir yolculuk geçirmeniz dileğiyle, iyi yolculuklar.

Özlem Ardahan Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Özlem Ardahan Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Ardahan - Göle 7 TL
Göle - Erzurum 30 TL
Ardahan - Erzurum 40 TL
Ardahan - Oltu 15 TL
Ankara - Erzincan 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
34Puan
0%
17%
0%
17%
67%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Doğu Kars otobüsü" Misafir
Özlem Ardahandan internetten aldığım bilet otogarda Doğu Kars firmasıyla değiştirildi, neden bilmiyorum. İnternetten 100 liraya aldığım bileti ki internet var diye o firmadan almıştım, otogarda doğu kars bileti kesilince üzerinde 90 lira yazıyordu, fazla parayı internetten alındığı için vermiyorlarmış. Neyse.. Otobüste internet olmadığı gibi televizyon da hiçbir şekilde çekmedi. Doğu arabalarının iyi olmadığını biliyorum ama sollayarak geçtiğimiz başka firmanın televizyonunu görünce bir iç çekmedim değil. Neyse.. Kitap okuyayım dedim, akşam 7 de otobüsün lambasını kapattı şöför. Malum gündüzler kısaldı hava erken kararıyor, lamba olmazsa olmaz. Yukarıdaki lambayı açıp okuyayım bari dedim; ama lamba sembolü olmasına rağmen öyle bir tuş yokmuş. :) televizyon ışığıyla okuyayım bari dedim o da açılmadı. Şöför sürekli muavine bağırdı molalarda. Ki gayet çalışkan bir çocuktu. Güneş geliyor diye perdeyi çekip uyumuştum sabah, bi baktım muavin perdeleri düzeltiyor ki sürekli perde düzgünlüğü için tersliyordu muavini, güneş geliyor dedim, "abla, bağıracak yine.." dedi düzeltti. Kısacası berbat bir yolculuktu. Ne bir şey okuyabildim ne televizyon izleyebildim ne de internet.. Tek iyi olan şeyse; sabah 10 da Kars'ta olurum diyordum, 1 saat erken geldik.
"Yolculuk" Misafir
Yolculuk firma görevlileri arasındaki yüksek sesli konuşmaları tartışmaları ile başladı. Hız limiti çok çok fazla aşıldı. Gereğinden fazla yolcu alındı. Yolcuların güvenliği ve rahatı önemsiz görüldü.
"Yol üzerinden almasına rağmen beklemek istemediler" Misafir
Bana yirmi dakika sonra orda oluruz dediler beş dakika sonra aradilar geldik siz nerdesiniz yoldayım geliyorum dedim hanımefendi biz gidiyoruz diğer araçlara binin dediler ya olur mu bilet yanacak bilet aldım dememe rağmen gidiyoruz dediler otobüse yetişmek için kazayi göze alıp aracı hızlı kullandık en fazla bes dakika bekleyecek ama ona bile laf söz etti
"KÖTÜ" Misafir
NERESİNDEN BAŞLAYIP NE YAZAYIM Kİ ? BİLDİĞİN KÖTÜ
"Sefer yoktu. binemedim." Misafir
Fitmanin online satistan haberi yoktu ve ofisleri kapaliydi. bileti de alamadim , otobuse de binemedim.