neredennereye.com, Özlem Ardahan Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özlem Ardahan Turizm Otobüs Bileti

Özlem Ardahan Turizm
Özlem Ardahan Turizm
 

neredennereye.com,
Özlem Ardahan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Ardahan Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Ardahan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Ardahan Turizm

Merkez Ardahan
0478 211 3568

Ardahan yurdumuzun Doğu Anadolu bölgesinde bulunan bir ilidir. Karadeniz bölgesi sınırında Kafkaslar üzerinde kurulmuştur. Kars ilinden ayrılarak 27 Mayıs 1992 tarihinde il olmuştur. Coğrafi konumu ve iklimi nedeni ile Türkiye'nin göç veren illerindendir. Ardahan’da halkın seyahat denildiğinde aklına gelen otobüs firması ise Özlem Ardahan Turizm’dir.


Özlem Ardahan Turizm Hakkında


Ardahan merkezli olmak üzere birçok şehirde karayolundan taşımacılık yapan bir otobüs firmasıdır. 1978 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurucusu Vahit Kayatürk’tür. Ardahan halkının hak ettiği değeri görmesini ve konforlu bir yolculuk yapması adına sürekli çalışmalar yaparak halka hizmet veren bir firmadır. Yaptığı çalışmaları yılların tecrübesiyle birleştirdiğimizde ortaya çok iyi işler çıkarmasını bilen Özlem Ardahan Turizm’in en önem verdiği şey müşterilerinin memnuniyetidir. 


Firma için her yolcunun lüks seyahat etme hakkı vardır. Bu bir ayrıcalık değil her yolcunun hak ettiğini bir şeydir.


Özlem Ardahan turizm verdiği kaliteli hizmet ile halkla bütünleşmiş bir firmadır. Bu hizmetlerinden dolayı halk bu firmayı benimsemiş ve sürekli tercih ettiği bir otobüs şirketi haline gelmiştir.


Özlem Ardahan Turizmin Sunduğu Olanaklar


Güler yüzlü hizmet anlayışı ile kendini halka sevindirmiş olan Özlem Ardahan turizm lüks bir seyahati bütün vatandaşın hak ettiğine inanarak seyahatte bu firmayı tercih etmiş olan yolculara oldukça konforlu bir yolculuk olanağı sunmaktadır. Otobüse ilk binildiği andan itibaren güler yüzlü personel ile karşılanan müşteriler yol boyunca bu personelden yapılabilecek istekler talep ettiği takdirde istekleri karşılanacaktır. Seyahat boyunca alakadar personel tarafından sıcak-soğuk içecek, tatlı-tuzlu yiyecek ikramı yapılacaktır. Otobüslerde bulunan havalandırma sistemi sayesinde kirli hava otobüsler içerisinde bulunmayacak ve kirli hava kaynaklı herhangi bir sağlık sorunu yaşanmayacaktır. Otobüslerde müşteriler için kablosuz internet ve uydu yayını hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmet müşterilerinin daha renkli bir seyahat geçirmelerini sağlamak içindir. Televizyonlarda bulunan filmler ve müzikler ile yolculuğun nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Yolcuların dinlenmesi için mola verilecek olan tesisler kaliteli hizmet veren yerlerdir. Müşteriler bütün ihtiyaçlarını buradan karşılayabilirler. Yolculuk sırasında uyumayı seven yolcular için rahat koltuklar oldukça yardımcı olacaktır. Bu koltuklar sayesinde kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Özlem Ardahan Turizm otobüs bileti fiyatları, Özlem Ardahan Turizm iletişim ve telefon numaraları, Özlem Ardahan Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Adapazarı 90 TL
İstanbul - İzmit 75 TL
Gebze - Amasya 190 TL
İstanbul - Erzincan 289 TL
İstanbul - Erzurum 275 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
42Puan
7%
13%
7%
33%
40%
Toplam Yorum Sayısı (9)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Özlem Ardahan degerlendirme" Misafir
Araca bindigim de oldukça soğuktu kalkış öncesi bir araç içinin ısısı ayarlanmasi yapılmamış ilk 1 saat gerçekten aracın içinde çok üşüdüm. Daha sonra durduğu dinlenme tesisleri çok kötü. Daha iyi yerlerde durabilir. Televizyon vs. Zaten açılmıyor.
"Wifi" Misafir
Özlem ardahan firmasıyla yapmış olduğum yolculukta sadece internet çekmiyordu onun dışında almış olduğum hizmet gayet başarılı idi.
"" Misafir
Kötü
"" Misafir
Otobüsün kalkış saati 21.45 olmasına rağmen otobüs 21.00 sularında Giresuna geldi. Aranarak otogarda her yerde beni aradıklarını söylediler ve biletteki saati ne yapacaksın dediler . Bu nedenle apar topar otobüse yetişmeye çalıştım. Ve otobüse bindiğimde saat 21 .15 idi.Otobüste televizyonlar çalışmıyor bunun dışında diğer konularda herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
"Doğu Kars otobüsü" Misafir
Özlem Ardahandan internetten aldığım bilet otogarda Doğu Kars firmasıyla değiştirildi, neden bilmiyorum. İnternetten 100 liraya aldığım bileti ki internet var diye o firmadan almıştım, otogarda doğu kars bileti kesilince üzerinde 90 lira yazıyordu, fazla parayı internetten alındığı için vermiyorlarmış. Neyse.. Otobüste internet olmadığı gibi televizyon da hiçbir şekilde çekmedi. Doğu arabalarının iyi olmadığını biliyorum ama sollayarak geçtiğimiz başka firmanın televizyonunu görünce bir iç çekmedim değil. Neyse.. Kitap okuyayım dedim, akşam 7 de otobüsün lambasını kapattı şöför. Malum gündüzler kısaldı hava erken kararıyor, lamba olmazsa olmaz. Yukarıdaki lambayı açıp okuyayım bari dedim; ama lamba sembolü olmasına rağmen öyle bir tuş yokmuş. :) televizyon ışığıyla okuyayım bari dedim o da açılmadı. Şöför sürekli muavine bağırdı molalarda. Ki gayet çalışkan bir çocuktu. Güneş geliyor diye perdeyi çekip uyumuştum sabah, bi baktım muavin perdeleri düzeltiyor ki sürekli perde düzgünlüğü için tersliyordu muavini, güneş geliyor dedim, "abla, bağıracak yine.." dedi düzeltti. Kısacası berbat bir yolculuktu. Ne bir şey okuyabildim ne televizyon izleyebildim ne de internet.. Tek iyi olan şeyse; sabah 10 da Kars'ta olurum diyordum, 1 saat erken geldik.
"Yolculuk" Misafir
Yolculuk firma görevlileri arasındaki yüksek sesli konuşmaları tartışmaları ile başladı. Hız limiti çok çok fazla aşıldı. Gereğinden fazla yolcu alındı. Yolcuların güvenliği ve rahatı önemsiz görüldü.
"Yol üzerinden almasına rağmen beklemek istemediler" Misafir
Bana yirmi dakika sonra orda oluruz dediler beş dakika sonra aradilar geldik siz nerdesiniz yoldayım geliyorum dedim hanımefendi biz gidiyoruz diğer araçlara binin dediler ya olur mu bilet yanacak bilet aldım dememe rağmen gidiyoruz dediler otobüse yetişmek için kazayi göze alıp aracı hızlı kullandık en fazla bes dakika bekleyecek ama ona bile laf söz etti
"KÖTÜ" Misafir
NERESİNDEN BAŞLAYIP NE YAZAYIM Kİ ? BİLDİĞİN KÖTÜ
"Sefer yoktu. binemedim." Misafir
Fitmanin online satistan haberi yoktu ve ofisleri kapaliydi. bileti de alamadim , otobuse de binemedim.