Yolcu Sayısı
1

Öz Diyarbakır Seyahat Ordu Otobüs Seferleri

Öz Diyarbakır Seyahat

Şubeler

Öz Diyarbakır Seyahat Ordu Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Fatsa0533 694 3166
Ordu (Merkez)0533 694 3252
Perşembe (Ordu)0452 233 2533
Perşembe (Ordu)0452 233 2533
Ünye0452 324 0303 - 0533 694 3158

Şubeler Hakkında

Öz Diyarbakır Seyahat Ordu Şubeleri
Öz Diyarbakır Seyahat yaygın ulaşım ağı ile Ordu ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Ordu ilinde yer alan Öz Diyarbakır Seyahat şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Öz Diyarbakır Seyahat Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Öz Diyarbakır Seyahat Ordu Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Öz Diyarbakır Seyahat firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Öz Diyarbakır Seyahat dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Ordu Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Ordu Öz Diyarbakır Seyahat Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

50 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Öz Diyarbakır Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
50 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
50 % (1)

"Öz Diyarbakır teşekkürler "

Gerek kaptan arkadaşlar gerekse host arkadaşa yolculuk için teşekkürlerimi sunuyorum.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr